Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Izgubljene stvari
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Izgubljene stvari Možda vam neko od naših članova, može pomoći oko pronalaženja izgubljenih, ličnih predmeta...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 11.10.2007, 15:00
belja
Gost
 
prilozi: n/a
Traganje po narudzbini

POSTO VIDIM DA IMA TOLIKO ISKUSNIH LJUDI SA DOBRIM APARATURAMA: DOBRA IDEJA BI BILA DA SE TI LJUDI UDRUZE TO JEST TRAZE PO NARUDZBINI.SVAKO OZBILJAN BI PLATIO PUTNE TROSKOVE DO MESTA ,HRANA I SVE STO JE POTREBNO OKO ORGANIZACIJE,A U SLUCAJU DA BUDE PRONADJENO ZNA SE KAKO SE DELI IMA TOLIKO LJUDI KOJI BI TRAZILI ILI ZNAJU PO PRICI LEGENDI MAPI I.T.D A NEMAJU ISKUSTVA ILI KINTE ZA APARATURU.POZDRAV SVIMA PA VI KOJI STE ISKUSNI RAZMISLITE.

@belja
zamolio bih te da ne pises kompletan prilog velikim slovima inace sledeci idu u korpu...mozemo mi procitati i malim slovima kada pises.

Promijenjeno od Vumi (11.10.2007 u 16:15 sati)
  #2  
Staro 11.10.2007, 15:17
laki
Gost
 
prilozi: n/a
tragaci ne ustrucavajte se ,dobra ponuda ...
  #3  
Staro 11.10.2007, 16:01
baki022
Gost
 
prilozi: n/a
Carska palata Sremska Mitrovica.Vi trazite ja placam putne troskove i hranu.Delimo na jednake delove
  #4  
Staro 11.10.2007, 16:02
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Ha ha ha dobar predlog ali samo zaeban, sta biva kada se nepronadje nista? a doticni narucilac tvrdi daje sto posto siguran da tu ima nesto el mu je baba na samrti rekla ili deda ili vec kako je saznao za blago, e tu onda nastaje gadan konflikt, pocinje se sa prebacivanjem kako detektor nevalja ili je los i onda pocinje zestoka svadja oko naplacivanja troskova a u gorim slucajevima dodje i do fizickih obracuna. Moje misljenje nikako to pokusavati el imam neke kolege koji su pokusali pa corak samo problemi
  #5  
Staro 11.10.2007, 16:07
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Baki022 dobra ti ideja i ja bi rado palatio i to unapred kobi tamo trazio
  #6  
Staro 11.10.2007, 16:10
belja
Gost
 
prilozi: n/a
Preporuka bre

Normalno je da ima svakakvih na ovome svetu. Zato se covek ogranici na samom pocetku sta sa kim sa cim i.t.d. A neka preporuka mora da postoji sta mislis da te neko pozove a kad tamo POPLAVELO SVE ZIVO naravno zna se od cega
  #7  
Staro 11.10.2007, 16:26
belja
Gost
 
prilozi: n/a
A da postoji i strah kod ljudi.Citiram:Ja cu da pokazem mesto on kaze nema nista a onda dodje drugi put pa iskopa.
  #8  
Staro 11.10.2007, 16:39
laki
Gost
 
prilozi: n/a
ma ljudi ja to radim za dzabe ,samo neka mi taj neko obezbedi kocice koje cemo iskoristiti za obelezavanje mesta sa eventualnim cupom...kocice pobijemo na mesta gde se pokaze signal ,i naravno ljudima kazem na kojim se dubinama nalazi to: 2,3 ,5 ili vise metra , pozelim im srecu i pozdravim ih
  #9  
Staro 11.10.2007, 16:44
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
  #10  
Staro 11.10.2007, 16:53
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
hehhe a dok oni stignu do 3 metra dubine izedes vruco pecenje popijes ladno pivo pa put pod noge...
Tema je zatvorena


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!