Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 30.03.2011, 00:05
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
interesantna pojava

neznam kako da zapocnem ovu interesantnu pojavu naucne fantastike,ali...pro bacu onako kako sam je cuo.
dakle ovo mi je danas ispricala komsika....zena nekih 38 god....definitivno znam da se ne bavi naucnom fantastikom,da ne koristi alkohol (ni na svadbama ),ne konzumira tablete i jos nikad nisam dosao u situaciji da cujem od nje ni priblizno slicno ovome sto mi je ispricala.

desilo se pre oko mesec dana dok je sneg bio kako kaze ( a znam i ja ) preko pola metra.vracala se autom iz grada i vozila je jako polako jer je put bio slabo ciscen a i naravno zensko je .
u sred bela dana na jednoj deonici puta,iz snega blizu puta je izasla vatrena lopta (sad kaze nije bas izgledalo bukvalno okruglo ali tako bi se mogla opisati) naravno ona je zakocila polako i stala u mesto,lopta se podigla kako mi je otprilike objasnila do nekih 3 metara visine i ne bas brzo presla ulicu na manje od 10 metara od njenog auta.kada je lopta presla par metara put polako se bas kako je i izasla iz snega,vratila opet u sneg i naravno nestala.kaze da je stajala jos nekih 5 minuta u auto,posto nijedan auto nije isao ni od pozadi ni od spreda i posmatrala sta ce se dalje desiti,medjutim,nist a se vise nije desilo.izasla je iz auta i pogledala s puta da li se vidi otopljen sneg (nije isla do mesta gde je izasla jer kazem sneg je bio pola metra a i kamioni kad ciste naprave ga pored puta na metar) medjutim nigde ni traga nicemu.
e sad kaze da je razmisljala dal da mi kaze ili ne pa je reslila da cuti jer cu joj se smejati i pricati jos nekom......ali se ipak resila da mi kaze....ja naravno nikom nisam rekao sem celom forumu
i da.....rekla mi je zato sto ja imam detektor a to pare igraju
s obzirom da u to ne verujem,mislim u te igracke pare,bas bi me zanimalo kakva bi to pojava mogla biti.
iskreno,10000000% sam siguran da je zena videla bas to sta mi je rekla,naravno ja to nisam video svojim a ni njenim ocima al neku sliku imam u glavi kako je to izgledalo.
dakle jos jednom,kakva bi to pojava mogla biti.
zvuci interesantno-neverovatno.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 30.03.2011, 00:37
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
mozda neke vlaske cini...............m ozda je tetka bas taj dan konzumirala vatrenu vodu........mozda... ......mozda......... .......ajd da joj poverujemo
mada se meni nikada ni slicno nesto nije desilo
i djavo bezi od mene......kako i da vidim nesto?
mala sala
sve je moguce............i. ..............nemogu ce je moguce
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 30.03.2011, 01:29
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
al rade ne bi bio rade kad se rade ne bi zvao rade

ima jedan slican dogadjaj koji se desio u svajcarskoj na jezeru gde je bilo preko 20 ocevidaca o istoj vatrenoj lopti koja se spustila sa neba i isla preko celog jezera i na kraju se rasprsnula i komadice....madju njima je bio i moj drug,nikad nisam pisao na forumu jer on voli snaps itd ali kad mi je i ova ispricala...hmmmm...
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 30.03.2011, 01:43
Danijel
Gost
 
prilozi: n/a
te vatrene lopte me podsecaju na 1999god i ne ponovilo se kod nas ih je bas bilo i bas su se dobro videle
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 30.03.2011, 01:55
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Mozda se radi o loptastim munjama. Imao sam prilike da ih vidim kada sam bio u vojsci. Isto su se besumno kretale i na kraju su eksplodirale pri cemu se razvijalo veoma jako svjetlo ali zvuka nije bilo. Desilo se to jedne noci prilikom jakog nevremena, pozvali su nas sa jednog strazarkog mjesta jer se strazar prepao kada je vidio da se jedna kugla pojavila iz jednog stuba od ograde. Kada smo stigli da uduplamo strazu, nebom je "letjelo" prilicno dosta takvih i sve su "eksplodirale" na isti nacin.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 30.03.2011, 09:08
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Ma jok ljudi to su se meskolile pare dodijalo im je da budu hiljadama godina na jednom mestu pa da ih jos niko nije pronasao e onda su malo igrale i pokazale se (moze se tumaciti kome je sudjeno-nemoz svaki to da vidi)
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 30.03.2011, 10:25
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.470
Zahvaljivao se: 550
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Kažeš komšinica ne pije..... ili nije pila do sada? A da ne pije, ono kako se zvaše, a da droga? Šalim se ja naavno. Verujem da je to moglo biti tako jer je dosta ljudi koje ja poznajem čulo ovako nešto a poneko od njih i bio očevidac sličnim, mislim PRIRODNIM a ne nadprirodnim pojavama!
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 30.03.2011, 11:26
Marko
Gost
 
prilozi: n/a
Bio je jedan sličan slucaj pre mesec dana na PRVOJ TV u emisiji EXPLOZIV kada je sličnu pojavu video ceo zaseok.Takodje je bilo u snegu i to na Svetog Jovana 20 januara.
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 30.03.2011, 12:39
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je upravo online
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 144
Dobio je 572 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Za verske fanatike to bi bio neki svetac, neki preznak, za NLO fanatike to je vio neki svemirski brod ili nesto slicno. Naucnici imaju svoju teoriju a sta je to tacno izgleda od svega po malo ili od svega nista.
Jednom prilikom sam se zadesio u dvoristu kad ke tacno u 6.00 ujutro po potpunom vedrom vremenu presao neki dugacki oblak. Kao neka magla bio je veoma nisko i to u pravcu sever jug. Nisam video koliko je dugacko jer sam okruzen gradjevinama. Kako bi taj fenomen objasnio, kao kad bi neki mlazni avion presao 8-10 metara iznad zemlje i ostavio za sobom dim. Iako nije bilo ni malo vetra taj nazovimo oblak je prosao dosta brzo.
Klega Grga mi se cini da je strucnjak za ovu temu pa bi mozda on imao neku teoruju.
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 30.03.2011, 13:07
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Mozda se radi o loptastim munjama. Imao sam prilike da ih vidim kada sam bio u vojsci. Isto su se besumno kretale i na kraju su eksplodirale pri cemu se razvijalo veoma jako svjetlo ali zvuka nije bilo. Desilo se to jedne noci prilikom jakog nevremena, pozvali su nas sa jednog strazarkog mjesta jer se strazar prepao kada je vidio da se jedna kugla pojavila iz jednog stuba od ograde. Kada smo stigli da uduplamo strazu, nebom je "letjelo" prilicno dosta takvih i sve su "eksplodirale" na isti nacin.
upravo mi je to objasnio taj moj prijatelj iz svajcarske ali se lopta kaze spustila sa neba.sad se secam da sam nesto slicno video ovde ali je grunulo samo tako,nisam video odakle doslo ali je bilo veoma visoko.
al ovo kaze zena da je gledala kako izlazi iz snega i prelazi ulicu i vratilo se opet u sneg,bez zvuka.to podseca na to sta si ti video samo ipak drugacije.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
interesantna patina Vumi Novac 6 03.10.2006 16:51


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!