Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #321  
Staro 25.01.2012, 03:19
Korisnička slika od Darko
Darko Darko je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 03.09.2011
Starost: 47
prilozi: 638
Zahvaljivao se: 579
Dobio je 155 zahvalnice(a/u) za 54 priloga
"Dom" ...lepa i topla reč koren vodi iz Sanskrita... a primeri sličnosti drugih reči su mnogi...
što bi se reklo "Čudni su putevi gospodnji"
... zanimljiva je ta priča o jeziku i korenima...
mala jezička digresija... med-vjed=koji jede med
__________________
Iskopaće tebe Bili...
"Arheologija je puna iznenađenja... Tražiš jedno, nađeš drugo!"
odgoovorite sa citatom
  #322  
Staro 25.01.2012, 12:48
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Enigma, Enigma, tko te ne zna skupo će ga koštati druženje s tobom...
odgoovorite sa citatom
  #323  
Staro 02.02.2012, 15:41
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Piramide - opet...

Već sam puno pisao o piramidama. Mnogi su pisali o piramidama. Mnoštvo je teorija o tome tko ih je gradio, kako su građene, zašto su građene, na koji način su građene, ''koliko'' radnika ih je gradilo, koliko dugo... i da više ne nabrajam, osim što ću pomenuti da većina teorija i pretpostavki imaju poneku manu, naime, lako se demantira pravim pitanjem - naravno bez razumnoga odgovora.

Ovdje...

http://www.vumidet.net/forum/showthr...t=3921&page=19

...sam već pisao o piramidama, ali prešutio još jednu važnu njihovu ulogu. Prijatelj Enigma je počeo ''čačkati'' (na prvoj stranici) po ovome problemu, a ja se ''trudio'' da ga ''ušutkam''... i nekako je tema malo ''zaboravljena''. Došlo je vrijema da bubnem još jednu teoriju važnosti piramida u cijelom svijetu (a mislio sam objaviti tek u eventualnoj novoj knjizi). Onda razmišljam: što nebi odmah sada, pa neka ostane (bar ovdje na ovome forumu) zapisano da sam JA bio prvi koji LUPETA budaleštine - a koje bi mogle vrlo brzo postati stvarnost... Ne znam Engleski i tko razumije neka malo pojasni, uglavnom jasno je što se pokušava dokazati... osim što nedostaje još malo nečega, nekakvoga dodatnoga objašnjenja...

Pogledajte ovdje...

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=MATG4lDrITA

Deniken ima svoju viziju vanzemaljskih utjecaja, a kako ja često govorim da je to ljudskih (ovozemaljskih) ruku djelo, uz Božju pomoć, opet ponavljam isto. Bog, naš tvorac i MI, kao proizvod Svevišnjega, gradili smo piramide... i sve ostale ''misteriozne'' građevine svijeta.

Jasno se vidi kako sjeni zmije na piramidi, za vrijeme solsticija, nešto nedostaje. Glava se ne pojavljuje sama već sa svijetlećim ''kvrgama'' na tijelu. A da je Zemlja samo malo više nagnuta u odnosu na Ekvator... objašnjenje nije potrebno... jer sam već napisao na forumu...

Onda još dva linka...

http://www.youtube.com/watch?v=JUggW...layer_embedded

http://www.fx-files.com/x-files/vien...a-balkanu.html

Što ''NLO'' radi iznad piramide u Visokom? Kakva je ono zraka svjetla što isijava prema oblaku iznad piramide? Oblaku...? Što mislite? Evo moga mišljenja, a ako netko od današnjih svjetskih moćnika za ''paranormalne'' pojave pronađe nedostatak i sruši moju teoriju, hm, svaka mu čast.

NLO puni pokretačke motore elektromagnetnom energijom, čija nam je tehnologija, dakako, danas još nedostupna. Nikola Tesla je imao viziju ove goleme energije, ali, na žalost, nije uspio dokazati nešto što nitko u to vrijeme nije mogao povjerovati.

Da se razumijemo, niti JA osobno ne znam kako ovoliku besplatnu energiju iskoristiti...
odgoovorite sa citatom
  #324  
Staro 03.02.2012, 13:15
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it...drugi-nlo.html

Mislim da neće ništa pronaći. Netko će biti brži. Vjerojatno vlasnici...
odgoovorite sa citatom
  #325  
Staro 05.02.2012, 02:10
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Grga, ebali te mi....
Mi smo koji jesmo, Božji proizvod.
Npr. bosanske i većinu piramida ( aparata ) zasigurno nije izgradilo domicilno stanovništvo. Tzv. vinčanska i vučedolska kultura puno toga govori. Oni koji znaju, lako čitaju njihovo pismo i poruku.
Moja korisnička slika puno toga govori, nismo samo evoulirani majmuni, svakom onom koji ima imalo soli u glavi to je kristalno jasno.
Grga, ćeraj dalje i napiši ebenu knjigu.
odgoovorite sa citatom
  #326  
Staro 05.02.2012, 02:33
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Pa ako se sastavi tekst sa sve ove 33 stranice, eto Grgi nova knjiga.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #327  
Staro 05.02.2012, 02:51
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Upravo tako Vumi. Grga je vrhunski tehničar za telekomunikacije, a danas farba brodove. Slučajno. Ne, slučajnost ne postoji, braća s istoka bi rekli karma. Grga je svjestan svoje karme ( poslanja ). Ovo što plasira nama, sigurno nije plod njegove mašte. Znanje nije naučio, jednostavno ga je dobio iz nama nepoznatih dimenzija. Mesija, Da. Grga je neki oblik mesije.

Promijenjeno od Enigma (05.02.2012 u 03:02 sati)
odgoovorite sa citatom
  #328  
Staro 05.02.2012, 10:11
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Grga, ebali te mi....
Mi smo koji jesmo, Božji proizvod.
Npr. bosanske i većinu piramida ( aparata ) zasigurno nije izgradilo domicilno stanovništvo. Tzv. vinčanska i vučedolska kultura puno toga govori. Oni koji znaju, lako čitaju njihovo pismo i poruku.
Moja korisnička slika puno toga govori, nismo samo evoulirani majmuni, svakom onom koji ima imalo soli u glavi to je kristalno jasno.
Grga, ćeraj dalje i napiši ebenu knjigu.
pozuri Grga jer ce neko da sve ovo sto si napisao da kopira i doda malo svog razmisljanja i eto mu knjige . jos kad pogleda sve ove linkove sto si ih postavio imat ce sta pisati. kasnije ispravljaj krivu Drinu.
uvijek je bilo onih koji to rade.
odgoovorite sa citatom
  #329  
Staro 22.02.2012, 01:04
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
?

Dvadeset dana nisam imao niti vode niti telefona niti interneta... često bez struje... niti posla na brodu... niti sam mogao kući u Slavoniju... Za kakanje u WC-u sakupljali smo snijeg oko kuće i topili na peći. Ovo mi se nikada u životu nije dogodilo ama baš ni jedan jedini dan. Orkanska bura je tri tjedna udarala bez prestanka i zaebala veliki dio Jadrana. Evo jučer počelo pomalo sve dolaziti.
odgoovorite sa citatom
  #330  
Staro 22.02.2012, 01:17
Felix
Gost
 
prilozi: n/a
Dobro si ti nama ostao ziv breeeee......
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Koga postaviti z amoderatora u forumu "Mjesto za razmjenu"? Vumi Kako? 10 14.12.2007 19:17
"Tamo preko Vrbasa"-Tomo Maric x_lav Zanimljivosti 1 13.11.2005 20:40
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 03:30
Ako moze jos jedna mala pomoc"Quattro MP" DINIC Vrste i namjena 1 03.12.2004 20:54


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!