Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Whites
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Whites Svi whitesovi modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 25.01.2013, 22:39
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
nije ni dubina sve. razmislite o ovome malo
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 25.01.2013, 23:22
Korisnička slika od Darko
Darko Darko je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 03.09.2011
Starost: 47
prilozi: 638
Zahvaljivao se: 579
Dobio je 155 zahvalnice(a/u) za 54 priloga
... evo ja razmišljam...
... i razmišljam...
... i prosto ne mogu da smetnem oduševljenje koje me obuzme kada na njivi nakon kopanja i kopanja, konačno svetlost dana ugleda... pašteta, i to prazna i zgužvana,...
Pa kao da ovi današnji ratari umesto slanine i luka cepaju samo paštete
... a kada smo kod sitnih nalaza, tu su neizostavne malene folijice, sa čepa nekog sredstva ratarskog... ma milina jedna, dobro je da koristim rukavice, pa da ne zakačim neku GM bolest (a nije opel )... i dosta je bilo "Per aspera ad Astra", pa sam je prodao,... i sada ću da uzmem lava, pa da kopam nalaze sa lavovima
... evo razmislio sam
__________________
Iskopaće tebe Bili...
"Arheologija je puna iznenađenja... Tražiš jedno, nađeš drugo!"
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 26.01.2013, 00:07
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Ma daj... da taj detektor hvata signal na metar od predmeta te veličine i da pri tome ima skalu koja će da pokaže o kom materijalu se radi.. verujem da bi svi ali svi tragači na svetu imali taj detektor u posedu.
Logika je da se onda sigurno ne bi koristili drugi detektori nego već samo dipro.

I druže Darko...paštete i osalo smeće koje se nalazi na njivama vodi poreklo iz stajskog djubriva...
Što ukućani poćapaju tokom godine neretko bace na "djubar" koji se nalaz u drugom dvorištu a onda negde na jesen to djubrivo ide na njivu pa se lepo rasprostre po njivici zajedno sa konzervama i čepovima od piva i čaurama od šenlučenja. Ali ima domaćinstava koja ne bacaju metal na djubar, pa su ima njive čistije!
I Darko, prijatelju nisam razumeo zadnju rečenicu, šta si prodao? M? ha ha ha
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 26.01.2013, 00:09
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Recimo kod mene kući postoji odluka tipa S-C.... Senatus Consulto o zabrani odnosno vetu na bacanje metalnih premeta i folija u stajsko đubre ! Hahahahahah
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 26.01.2013, 00:50
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
drugari...ovo je za mene izgubilo svaki smisao
ne moze se vise postaviti ni jedna tema a da ne zapocne neko prepucavanje ili sprdanje
ne zelim vise da budem clan foruma i to je definitivno
vumija sam zamolio nedavno da me obrise sa foruma nije mi odgovorio......pa bih ga sad zamolio ovako javno...u svakom slucaju sad kad se izlogujem necu se vise vracati na forum

veliki pozdrav svima
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 26.01.2013, 00:51
Korisnička slika od Darko
Darko Darko je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 03.09.2011
Starost: 47
prilozi: 638
Zahvaljivao se: 579
Dobio je 155 zahvalnice(a/u) za 54 priloga
Hvala na pojašnjenju,... Ali čini mi se da sam na zadružnim njivama ipak primetio značajno veću količinu pašteta.
...prodao Astru G,... kupujem 307

Izvini IVLIJE,... i zvanično ali da nije bilo ovoga, ne bih napisao ni sledeće, već bi kao što Sremci čuvaju terene ljubomorno za sebe, čuvao i ja sledeće...
Upravo sam gledao 5kazanje sa sremačkim pričama repriza sutra u 15:05 ko je propustio ovu, ima sutra reprizu na RTV-u za domaći...
(sve sa savskom podvodnom arheologijom, kovanjem "originala", kao i "originalima" iz Mačvanske Mitrovice, tj fibule, aplike,...)
__________________
Iskopaće tebe Bili...
"Arheologija je puna iznenađenja... Tražiš jedno, nađeš drugo!"
odgoovorite sa citatom
2 x *Hvala* korisniku Darko za ovaj prilog:
  #17  
Staro 26.01.2013, 02:55
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog
drugari...ovo je za mene izgubilo svaki smisao
ne moze se vise postaviti ni jedna tema a da ne zapocne neko prepucavanje ili sprdanje
ne zelim vise da budem clan foruma i to je definitivno
vumija sam zamolio nedavno da me obrise sa foruma nije mi odgovorio......pa bih ga sad zamolio ovako javno...u svakom slucaju sad kad se izlogujem necu se vise vracati na forum

veliki pozdrav svima
pa covek te obrisao jednom
al si se ti vratio po drugim nickom.....a onda te provalio da si to ti.....bice da ces se i sada vratiti po imenom nekog imperatora
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku eclipse4 na prilogu
  #18  
Staro 26.01.2013, 10:55
Spartakus Spartakus je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 08.08.2011
prilozi: 392
Zahvaljivao se: 540
Dobio je 11 zahvalnice(a/u) za 7 priloga
Prijatelju, razmisli malo......svako ima pravo na svoje misljenje a na tebi je da to prihvatiš i da predješ preko toga a ne da se odjavljuješ sa foruma. Tako se ponašaju uvredjena deca a mislim da si ti ipak iskusniji i da možes prihvatiti da ne moraju uvek svi da se slažu oko svega i da važi ona poslovica : Koliko ljudi toliko čudi....
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 26.01.2013, 11:34
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.168
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 566 zahvalnice(a/u) za 239 priloga
Citat:
citat od Darko Prikažite prilog
Upravo sam gledao 5kazanje sa sremačkim pričama repriza sutra u 15:05 ko je propustio ovu, ima sutra reprizu na RTV-u za domaći...
(sve sa savskom podvodnom arheologijom, kovanjem "originala", kao i "originalima" iz Mačvanske Mitrovice, tj fibule, aplike,...)
Oni koji ne hvataju RTV mogu gledati ili snimiti na http://media.rtv.rs/sr_lat/5kazanje/3450
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 26.01.2013, 11:46
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.168
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 566 zahvalnice(a/u) za 239 priloga
Ovu konzervu i moj spectrum moze osetiti na tu daljinu kad se napanji do maksimuma. A tezak je toliko da ruke bole danima posle izlaska od 5 i vise sati. Meni su ti svi testovi totalno bezveze u vazduhu kao da testiramo radar za hvatanje aviona ili NLO. Vecina testova koji se rade u zemlji prethodno se sve ocisti sto aparat oseti pa se maksimalno nabudze tako da aparati osete na pola metra svaki predmet ali u praksi to je menoguce tako nastelovati aparat. Neka nabacaju par eksercica malo gvozdenih opiljaka iz neke radionice pa neka probaju onda testirati to jest onako kako izgleda na prljavim terenima. Na dobro ociscenim terenima white's-om hvatam aseve na 40 cm a na prljavom nemogu ga naci ni na 10 cm dubine. Zato kvalitetni MD sa dobrom diskriminacijom i brzinom odvajanja obavljaju dobar posao ali opet nisu mnogo duboki.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
2 x *Hvala* korisniku pike.sch za ovaj prilog:
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Whites eagle 2 sl ddundjer Whites 5 30.07.2009 16:55
whites 2500/D tragac Vrste i namjena 9 17.02.2009 04:04
Whites 3900 pro plus Goldrush Testiranje detektora 4 18.01.2007 21:37
whites xlt pdragan Vrste i namjena 4 22.11.2005 21:35
kopija whites 3900 zeljkot Testiranje detektora 4 26.10.2005 22:04


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!