Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! > Kako?
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Kako? Ne snalazite se sa forumom...pitajte...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 09.01.2008, 05:53
Korisnička slika od Pretorijanac
Pretorijanac Pretorijanac je offline
SUPERMODERATOR
 
Registriran : 05.10.2006
mjesto: Beograd
Starost: 47
prilozi: 1.983
Zahvaljivao se: 651
Dobio je 618 zahvalnice(a/u) za 189 priloga
Imam dobru volju da pomognem.
Ako se slažeš šaljni mi dugmiće.
Trebaće mi i prevod za ove začkoljaste nemačke reči.
__________________
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 09.01.2008, 08:25
KOMITSKI
Gost
 
prilozi: n/a
Ja sam ovde novica, ali cu ipak da kazem svoje misljenje.
Forum je odlican i stvarno me je odusevio. Nemam bas mnogo slobodnog vremena, ali uvek kad ga imam, citam postove i teme su vrlo interesantne. Zasluzujes svaku pohvalu! Osim, naravno, za zatvaranje teme o Pop Martinu Himovicu koja je bila izgleda najposecenija i najneiscrpnija tema, a najbolje se ne zatvara.
Ovaj stari izgled (stil) foruma je lep i ogovara osnovnoj temi foruma, a novi se nikako ne uklapa i ne bi licilo ni na sta da se stavi onaj novi cyborg skin na ovaj forum, po mom misljenju, naravno, koje ja ne zelim nikome da namecem.
Ako si resio da nesto poboljsas u novoj 2008. onda bi mogao da eventualno malo bolje sredis ove dugmice redom, jer se malo teze snalazim, posto sam nov, pa jos ne znam gde je sta.
Samo napred i svaka cast !
Pozdrav !
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 09.01.2008, 11:05
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Cyborg natpisi jos treba da se promijene, na zalost PhotoShop mi ne radi vise (istekao mjesec dana za testiranje ) zajedno sa dugmicima i ostalim glupostima na njemackom jeziku. U svakom slucaju ostace oba izgleda pa neka svako izabere koji mu se vise dopada. Stari izgled ce ostati osnovni, dok ce novi morati da se ekstra izabere (jer ste vi to trazili ).

Pretorijanac, imam kompletnu datoteku sa Photoshop materijalom koja se koristi za ovaj novi izgled, mogu ti je poslati ali se bojim da je preteska. Da ti saljem pojedinacnu dugmad nema svrhe jer neces moci nista uraditi osim da mazes i farbas po njima sto mogu i sam (tako su uradjena neka koja su vec na nasem jeziku). Ako ti nije puno neka 2-3 MB, mogu da ti posaljem emailom a ti onda samo zamijeni tekstove (naravno dobices za svaki dugmic i prevod ). Vjerovatno se razumijes u rad sa PhotoShopom i znas, da kada sve tekstove izmjenis, trebas izabrati opciju da sve to "memorises za web". Pokusao sam sa programom GIMP, koji takodje moze nesto slicno kao i photoshop, na zalost nije bio u mogucnosti (ili ja).
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 09.01.2008, 15:49
Korisnička slika od Pretorijanac
Pretorijanac Pretorijanac je offline
SUPERMODERATOR
 
Registriran : 05.10.2006
mjesto: Beograd
Starost: 47
prilozi: 1.983
Zahvaljivao se: 651
Dobio je 618 zahvalnice(a/u) za 189 priloga
Če da bude sredženo!
Nego imam jedan mali program od koga imam onoliko koristi.
3D GIF Designer, 1.76 mb, ako želiš poslaću ti.
Jako ga je teško preuzeti sa mreže.
Egzotika živa.
__________________
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 09.01.2008, 16:22
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Posalji ali samo ako se moze instalirati na nasem ili njemackom jeziku . Poslao sam ti email!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 13.01.2008, 20:15
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
Srecna nova 2008

Da iskoristim priliku da cestitam svima novu godinu i ostale praznike pozelim .zdravlja pre svega i naravno puno dobrih pronalazaka.

Ovaj novi izgled foruma mi se kao i vecini ostalih clanova mnogo manje dopada da ne kazem ne dopada jer se prvo nemogu snaci a drugo pa Mnogo je brate moderan treba se navici...Rekao bih da pripada novom veku
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Proslost i bastina Vinodola rammstein Antika 3 03.02.2006 23:57


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!