Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 10.12.2006, 09:37
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Sajam

Jeli nelo mozda bio juce na sajmu numizmatike u Beogradu?
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 31.12.2006, 03:39
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Pozzdrav perun izgleda da nije bio niko.Da li si ti bio na sajmu.....
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 31.12.2006, 12:27
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Ma da samo sam htjeo da sa nekim prokomentarisem, na sajmu je bilo jako mnogo olovnih ikonica od 20 do 150 Eura. Dali vam to sta govori dokle je hobi stigao i u kojoj se fazi nalazi. Ili recimo 45 fibula za 140 Eura. Zatim 2 Eura novcici od pola folisa u ekstra stanju na vise moze i jeftinije. Sve u svemo srozano je sve.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 31.12.2006, 16:54
Weber
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od perun
Ma da samo sam htjeo da sa nekim prokomentarisem, na sajmu je bilo jako mnogo olovnih ikonica od 20 do 150 Eura. Dali vam to sta govori dokle je hobi stigao i u kojoj se fazi nalazi. Ili recimo 45 fibula za 140 Eura. Zatim 2 Eura novcici od pola folisa u ekstra stanju na vise moze i jeftinije. Sve u svemo srozano je sve.
osvrt na tvoj komentar, mislim da ako je netko veliki zaljubljenik u Arhelogiju po mome misljenju nebih trebao prodavati to sto pronade. No svi ti ljudi koji sa tim stvarima TRGUJU kunu se u postivanje zakona te imaju tezu AKO MUGU ONI KOJI SJEDE NA IZVORI (arheolozi)mogu i ja.........
Ja osobno se bavim ovim hobijem iz ljubavi prema Arheologiji te nebih niposto prodao svoje pronadene stvari......A sve te cijene su rezultat toga sto puno njih zloupotrebljava ovaj hobi........
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 31.12.2006, 22:10
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Weberu nisi me shvatio sve je vise ljudi koji traze, falsa i trgovaca, za zaljubljenike uskoro nece biti nista. Samo cemo spominjati lijepa prosla vremena.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!