Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 04.03.2007, 10:31
pufka
Gost
 
prilozi: n/a
white's xlt programa ???

Prvo da pozdravim sve clanove ovog foruma i one koje su mi pomogli oko trazenju nekih problema i vumija.Da kazem da sam uzeo white's xlt i sam dosta zadovolan za rad .Hawk stoji za dublje posto se sanjim nemoze redovno raditi.Problem je u tome sto je komplikovan ono sa programima nesto znam dosta sam sa interneta skidao ali koji je dobar to neznam trebam neko ko je probao neki program ili je sam napravio po svome i zna da je dobar za rad.Ako neko zna dobar program za njega neka mi pomogne.Jos jednom pozdrav svima i unapred hvala!
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 04.03.2007, 22:48
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
POZDRAV Pufka.ipak si resio da uzmes neki detektor za povrsinsko traganje.imam program za slican model "eagle" koji je za sve terene,ali je najbolje da dobijes bas za XLT.drago mi je da si se vratio na forum,a nadam se da ima i nekih nalaza lepih.kad sve ocistis teren XLT-om posle sve predji detaljno hawkom,mora da padne nesto lepo sa dubine.pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 04.03.2007, 22:49
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
evo vumi mi dodao i cvarak jos.hehehe
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 05.03.2007, 01:20
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od pufka Prikažite prilog
Prvo da pozdravim sve clanove ovog foruma i one koje su mi pomogli oko trazenju nekih problema i vumija.Da kazem da sam uzeo white's xlt i sam dosta zadovolan za rad .Hawk stoji za dublje posto se sanjim nemoze redovno raditi.Problem je u tome sto je komplikovan ono sa programima nesto znam dosta sam sa interneta skidao ali koji je dobar to neznam trebam neko ko je probao neki program ili je sam napravio po svome i zna da je dobar za rad.Ako neko zna dobar program za njega neka mi pomogne.Jos jednom pozdrav svima i unapred hvala!
Spectrum XLT koristim desetak godina, aparat je još uvijek u vrhu svoje kategorije ( kolko love tolko muzike ). Iz dugogodišnjeg iskustva s ovim detektorom savjetujem ti da sam kreiraš postavke za određeni teren.
To je jedini način da iz aparata izvučeš maksimum. Jednostavno rečeno da bi izvukao maksimum iz aparata ne postoji univerzalna šablona, odnosno program. Igraj se s postavkama i biti ćeš ugodno iznenađen.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 05.03.2007, 08:51
pufka
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala svima poigracu se malo ovih dana sa programiranjem pa videcemo.POZDRAV SVIMA !!!!!
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 05.03.2007, 11:28
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
nema sanse brate mili da se poigravas whitesovim modelima pogotovu xlt,dfx ili eagle.da je fisher pa i moze ali sa ovim aparatima mozes da se poigras i godinu dana ,nema sanse .bez startnog dobrog programa sa kojim mozes svuda nema sanse da radis.uzmi neki program koji je stabilan na svim terenima pa ga negde(na ravnicama)pojacavaj, za to su ti glavne funkcije AC,DC, PREAM GAIN,BLOCK EDIT.pogotovu u funkciji diskriminacije sa block editom mozes da smanjis ili pojacas detektor,ujedno sta da prihvati a sta ne.pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 06.03.2007, 20:29
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Upravotako Dragane, sve se svodi na to da se modificira Relic Program.
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 08.03.2007, 19:49
pufka
Gost
 
prilozi: n/a
Da ja isto radim najvise sa relic programom samo sto ac pojacam na 77 a dc do 39 a ono drugo neznam za sta je sto kaze pdragan PREAM GAIN,BLOCK EDIT i ostalo.Pa ako mi neko moze reci druge koje i kako postaviti i za sta su.POZDRAV SVIMA
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Whites 3900 pro plus Goldrush Testiranje detektora 4 18.01.2007 21:37
whites xlt pdragan Vrste i namjena 4 22.11.2005 21:35
kopija whites 3900 zeljkot Testiranje detektora 4 26.10.2005 22:04


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!