Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 07.06.2012, 14:30
Korisnička slika od Daystrom
Daystrom Daystrom je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 08.08.2011
prilozi: 335
Zahvaljivao se: 30
Dobio je 34 zahvalnice(a/u) za 17 priloga
Morlaci su narod - Vlasi (Vlaji), tj. etnička skupina i nemaju veze s znanstvenom fantastikom već ih je kolega spomenuo vezano uz njihove običaje...

Inače Europa je bila u strahu od vampira tako negdje u 17. u 18. st. pa nije ništa čudno da su ljudi bili pokapani s kamenjem i kolcem probodenim kroz srce. Štoviše, strah od vampira je bio izražen u Češkoj negdje (ne sjećam se sada, ali ima jedan dobar dokumentarac) pa su cijela sela znala ići u "lov na vampire". Česta pojava inače, kao i takvi grobovi...
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 07.06.2012, 14:55
Ghost
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=Daystrom;66237]Morlaci su narod - Vlasi (Vlaji), tj. etnička skupina i nemaju veze s znanstvenom fantastikom već ih je kolega spomenuo vezano uz njihove običaje...

Ja sam bio potpuno precizan da nema nikakve veze sa SF. Samo me podsjetilo ime. Nikakve sličnosti. Ako se komentar odnosio na mene.

Inače postoji i istroromanski jezik.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 07.06.2012, 15:02
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
..izgleda da i na ovoj temi komentari skrecu u pogresan pravac ...Vumi reagiraj ....
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 07.06.2012, 16:37
Korisnička slika od Daystrom
Daystrom Daystrom je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 08.08.2011
prilozi: 335
Zahvaljivao se: 30
Dobio je 34 zahvalnice(a/u) za 17 priloga
Čisto pojašnjavam tko su, da ne bi bilo zabune, nikoga ne prozivam ni ništa, samo komentiram!

Pa ako je komentiranje o temi koja je postavljena nešto pogrešno, onda treba pobrisati pola foruma...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Kako se to radi u Bugarskoj Spartakus Zanimljivosti 0 19.05.2012 01:41
Pronađeni zlatnici Valensa i Valentinijana Mario Zanimljivosti 6 22.08.2011 05:00


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!