Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 14.02.2006, 20:23
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
pa moras nekako da smanjis te slike,nista drugo ti ne preostaje
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 14.02.2006, 20:30
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
bas se pitam moze li GEMS locirati na malo vecoj dubini recimo2-3m cupove ili bakrace u kojima su obicno i ostavljane dragocenosti.Recimo precnika 50cm ili malo vecih.Ja licno sumnjam u to malo mi je to nemoguce
odgoovorite sa citatom
  #43  
Staro 14.02.2006, 20:51
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
Predmete vece od 10x10 cm vidi preko 2m ,tq je moguce ali ih je tesko tacno centrirati, znaci vi ce te ih videti ,i znacete da su tu negde ,ali pomocu ovih skenera tesko i pogoditi centar mete ,zato vam treba mnogo bolji radar, kazem radar, zato sto radar radi na principu detektora,salje signal uzemlju i ceka povratni signalsa mete, i tu nema greske, nato principu rade modeli ZOND, RAMAK, GEM 2A,I vrlo su skupi.
odgoovorite sa citatom
  #44  
Staro 14.02.2006, 20:54
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
pa to je i najveci problem CENA
odgoovorite sa citatom
  #45  
Staro 14.02.2006, 21:29
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
Predmete vece od 10x10 cm vidi preko 2m ,tq je moguce ali ih je tesko tacno centrirati, znaci vi ce te ih videti ,i znacete da su tu negde ,ali pomocu ovih skenera tesko i pogoditi centar mete ,zato vam treba mnogo bolji radar, kazem radar, zato sto radar radi na principu detektora,salje signal uzemlju i ceka povratni signalsa mete, i tu nema greske, nato principu rade modeli ZOND, RAMAK, GEM 2A,I vrlo su skupi.
odgoovorite sa citatom
  #46  
Staro 14.02.2006, 21:41
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Strelac, moraces da smanjis te slike a ako ne uspijes to uraditi posalji ih meni preko emaila pa cu ih ja smanjiti
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #47  
Staro 14.02.2006, 22:11
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od BOKI
Rammstein i ja isto tako gledam te stvarcice vec duze vreme.Nadam se da si procitao ono o Nemcima sto sam napisao,onda ti je sve jasno.Inace nikada pre nisam dolazio u kontakt sa takvim stvarima.Ne znam postoji li jos neka firma sem OKM koja proizvodi slicne proizvode skenere i radare itd...Sretao sam po netu jos neke radare ali su ogromni vrlo nezgodni za rad,mislim da su iz USA
Pozdrav boki......Sto se tice firmi koje proizvode ovakve aparate ima ih puno........
Ali nesme se zaboraviti celokupna sminka koja se napravi radi sto bolje prodaje i marketinga......
odgoovorite sa citatom
  #48  
Staro 14.02.2006, 22:21
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
Snimci Futura

VUMI posalji mi tvoj meil pa cu ti ih odmah poslati ,ali mi reci gde sta upisujem kada sljem mejlom,to... ,cc..,i na mestu subjekt, cekam odgovor, i izvinjavam se zbog ovako prostih pitanja ,ali ja se prvi put koristim ovakvom vrstom dopisivanja,a racunare koristim iskljucivo zbog posla kojim se bavim ,i te programe odlicno znam,gde spadaju i softveri FUTURE I UG-12. UNAPRED ZAHVALAN ,STRELAC.
odgoovorite sa citatom
  #49  
Staro 14.02.2006, 22:29
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od BOKI
Rammstein i ja isto tako gledam te stvarcice vec duze vreme
Gledam ih i ja isto(klikni na link) ali sto ih vise gledam sve mi se vise smuce i muka mi je od njih.
A ovog kad vidim dobijem nervni slom.
http://www.schatzsucher-shop.de/longrang.htm
3km u daljinu i 15m u dubinu..........
A o kartama koje se prodaju za 300 eura pomocu kojih navodno tragac moze naci zakopano blago.E to je prica samo za sebe.......


Schatzkarte / Treasure Map
unbekanntes Alter

300,00 €

Promijenjeno od rammstein (14.02.2006 u 22:36 sati)
odgoovorite sa citatom
  #50  
Staro 14.02.2006, 22:32
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od STRELAC
VUMI posalji mi tvoj meil pa cu ti ih odmah poslati ,ali mi reci gde sta upisujem kada sljem mejlom,to... ,cc..,.
Pozdrav strelac e-mail imas u vumijevom profilu......Tamo gde ti stoji poslati privatnu poruku ili poslati e-mail.Klikni jednostavno na vumijev profil i videces.....
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!