Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #131  
Staro 29.10.2013, 16:58
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
izmericu bas duzinu drske i na osnovu slike,pribliznu dubinu novcica,ali brat bratu,dubina je sigurno preko 30cm.

posto smo presli na novu stranicu,da stvar bude jasnija,slike se nalaze na prethodnoj stranici

http://www.vumidet.net/forum/showthr...t=7737&page=14
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #132  
Staro 29.10.2013, 18:59
ObeliX
Gost
 
prilozi: n/a
mnogo je bitno prepoznati ton koji bi mogao da bude nesto dobro (potencijalno dobar zvuk ) .
mnogi "dobri " zvukovi su smece a mnogi brljavi tonovi znaju biti nesto dobro (komad metala pod ciglom,u smecu isl.) ili ton predmeta koji je jako dubok zna varati.
mozda si ti kolega na aparatu uocio nesto sto drugi nisu...
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku na prilogu
  #133  
Staro 29.10.2013, 23:18
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
bwwwe ljudi,do sada sam ja kudio deusa vi ga hvalili,sad svi kudite 3.2 a ja jedini hvalim.

danas izadjo malo na teren,novcic ispod cigle na ovoj dubini je detektovao,kao da se nalazi na 5cm dubine,znaci bez i najmanjih problema.
cifra na ekranu (uglavnom to ni ne gledam jer nema veze sa vezom) je bila 68-72.
ako vi ne biste bili zdovoljnim ovom dubinom,bem ga,onda neznam sta da kazem jer vidim svi tvrdite kako 3.2 nema dubinu.

zao mi je sto sam ostao bez baterije pa nisam mogao da napravim bolje fotke .novcic je bio u dnu rupe,ja sam pokusao da crtanjem docaram dubinu.

crvenim ofarbana cigla i zelenim novcic ispod.

a ja cisto sumnjam da ce 2.0 naci novcic dublje sa tako perfektnim tonom,pritom neverovatnom mirnocom detektora i bez u*ranog cvokotanja g.b-a kao na 2.0

edit:// u pitanju je bio veliki konstantinov folis.
Exlipse ja ti o tome pricam vec dve godine na kojim dubinama nalazim i nisi bas verovao, samo ne ide ta V3.2 na ovim terenima ni blizu kao V2.
To koliko vidim zavisi od sastava zemljista.
odgoovorite sa citatom
  #134  
Staro 30.10.2013, 02:13
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
kratki slazem se sa tobom,ali ja i dalje stojim iza toga da kod mene deus sa v2 je cisto djubre od detektora.od kad sam ga uzeo do sada je bio isti,probao stelovanja i stelovanja i nista a taj g.b me je ubijao u zdrav mozak.....onda sam prebacio na 3.2 i odjednom wauuuuu,potpuno druga skalamerija,jedino na 3.2 rekcija na 0 je losija nego na 2.0,mnogo je usporenija pa se signal javlja bas kasno,ponekad kad je pored i gvozdje,eto belaja oko lociranja,vanja u krugu od pola metra

za sada cista petica
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Deus Jevus XP 11 01.08.2012 10:44
Xp deus Goran XP 13 20.08.2011 16:05
Test Deus kratki XP 3 09.01.2011 20:11
XP Deus kratki XP 3 08.01.2011 17:19


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!