Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 09.03.2005, 14:52
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od DINIC Z
Ne nisam ja rekao da se garet pokazao kao los aparat svaki aparat je dobar na svoj nacin moje licno misljenje je da ne vredi toliko para,jos nesto sam hteo da dodam uz garet 2500 gti ide i video kaseta na toj kaseti sva njihova testiranja ne prelaze dublje vadjenje novcica od 7-10cm i sve je prikazano sa malom njegovom sondom imagin a da jos nesto sva ta testiranja se izvode u americi na njihovoj zemlji a njihova zemlja je skoro sva od peska.
Moje misljenje je ako si vec odlucio da kupis garet uzmi ga ali nemoj nov nadji polovnu masinu,taj moj prijatelj u Srbiji je platio polovnog gareta 2500 gti sa sondom imagin i velikom sondom 630 evra
ma ok nisu problem pare,ja cu za dobar aparat da dam i vise nego sto kosta garrett........samo mo je bitno da ima dubinu prodiranja u zemlji....e sada neznam posto je zemlja u americi peskovita,mozda postoji neka razlika u proizvodnji,sto se tice evropskog trzista........inter esuje me sonda za dubinsko trazenje jel se i ona negativno pokazala na terenu prilikom trazenja
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 09.03.2005, 14:54
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Cestitam ti u svakom slucaju. Interesuje me otkuda ti ideja da trazis jos dublje (mada je to normalno kada se radi o nalazu novcica), nisi valjda mislio da ces pronaci jos jedan sljem ispod tog prvoga . Smije li se znati koliko je ukupno bilo novcica i jesu li svi bili isti ili je bilo razlicitih ?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 09.03.2005, 14:56
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
vumi za zakopano zlato je karakteristicno to da se nalazi i mora traziti na vecim dubinama
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 09.03.2005, 14:57
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
@Rammstein

Dosta puta sam citao kako su neki detektori optimirani za evropsko a neki za americko zemljiste tako da postoji mogucnost da je garett napravljen samo za americko zemljiste i onda postoji mogucnost da se slabo pokazuje ovdje kod nas...samo jedna pretpostavka, nista vise
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 09.03.2005, 14:57
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
u svakom slucaju Dinicu i ja se prikljucujem cestitkama.....za pronalazak.....bravo
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 09.03.2005, 14:58
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od rammstein
vumi za zakopano zlato je karakteristicno to da se nalazi i mora traziti na vecim dubinama
Sve je to ok, ali on je kopao na signal koji mu je dao sljem a ne zlato (ili se mozda varam?). Mislim da se ipak ne varam jer ne vjerujem da je mogao da uhvati novcice na 150 ili vise cm (osim ako je bilo nekoliko kg u pitanju )
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 09.03.2005, 15:00
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
@Rammstein

Dosta puta sam citao kako su neki detektori optimirani za evropsko a neki za americko zemljiste tako da postoji mogucnost da je garett napravljen samo za americko zemljiste i onda postoji mogucnost da se slabo pokazuje ovdje kod nas...samo jedna pretpostavka, nista vise
Pretpostavka je dobra vumi.....imas pravo.....ali iz razgovora sa onim mojim prijateljem prodavcem garretta......saznao sam da je ta serija koju on prodaje napravljena za evropsko trziste.....
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 09.03.2005, 15:31
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Nemam namjeru nekoga da odvracam od kupovine, vidim da si rijesio da si ga kupis i nema tu sta vise da se prica oko toga...mogu ti samo zazeljeti mnogo srece i uspjeha u radu sa njime
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 09.03.2005, 18:02
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
vazi druze kako ti kazes...........hval a ti puno na zeljama......nadam se da cu imati uspeha.............. tj nadam se da cu naleteti na to sto budem trazio ali ipak pocinjem da razmisljam za neki drugi detektor kao sto je onaj minelabov SD 2200V2...........
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 09.03.2005, 18:09
DINIC Z
Gost
 
prilozi: n/a
Dinic

Slem i zlatnici nisu bili na istom mestu a vec sam rekao da je bilo vise zlatnika,nisu bili svi isti ali su vecinom 85% bili kao sto sam prikazao ovaj jedan primerak.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!