Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 29.09.2012, 08:38
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Ja imam deusa od marta ove godine, pa da napisem par stvari iz mog iskustva. Licno najvise volim da radim srednji vek, sto se tice sitnog srebrnog novca aparat je odlican, brzo javlja sa cistim tonom. Naravno da ga nece javiti na jedan asov dubine, uglavnom je dovoljno samo malo zakopati i tu je. Kod rima je vec druga prica, sitnu bronzu javi lepo ali zvuk na sestera i asa je tuga, nejasan i razvucen, dubina javljanja je ok, nista ekstremno. Testirao sam ga sa clanom foruma koji ima F 75 i za rim su priblizno istih dubina, s.vek nismo testirali. Mada i sa goldmaxpowerom nisam bio zadovoljan sto se tice zvuka krupne bronze.
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 30.09.2012, 01:50
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Sudija je i ovaj put ispravno postupio.
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 30.09.2012, 02:06
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 30.09.2012, 02:42
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ovaj put se ne slažem sa "sudijom". Sloboda govora je iznad svega, autorski rad također. Bilo je tu pametnih i suvislih komentara, taman i da nije. Jednostavno je nedopustiv ovaj oblik cenzure. Samo autor ima prvo obrisati svoj komentar. Kada stvari izmaknu kontroli, tema se jedino smije zaključati, svaki komentar ima smisao i poruku. Energija je ebena stvar, rijetki ju percipiraju i razumiju.
Svijet je takav kakav jest, a bilo koji oblik uljepšavanja stvarnosti čini ga gorim. Zato samo pametno, i nastojte izbjeći prepucavanja, ako baš nejde, onda ga ožeži dok se tema ne zaključa.
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 30.09.2012, 03:00
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Mislim da nisi u pravu.Trebalo je prekinuti ako ništa drugo ono zbog neujednačenosti kategorija.U ostalom treba njegovati pozitivu... ebeš sukobe i prepucavanja koja za krajnji cilj imaju protivnika na podu.Ponovo (ovaj put iskreno) pružam ruku pomirenja .Ali ako se ne želi primiti,,,,ma nije ni važno.Izvinjavam se članovima foruma koji su ovo prepucavanje doživjeli kao ružan primjer unutar forumske komunikacije ali zahvaljujem i onim koji su ovo doživjeli kao malu eksponenciju intelektualnog konfrontiranja.U svakom slučaju nadam se da ću upoznati Dragana i sa njim popiti piće.
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 30.09.2012, 03:33
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Osjećam da se ne razumijemo, to su bili trenuci koji se nikada više neće ponoviti, kozmički gledano oni su memorirani, a za nas izgubljeni, prekinut je sklad. Jedino apsolutna sloboda vodi ka pozitivi, nikako spremanje smeća pod tepih, to je protivno Kozmosu, odnosno Bogu.
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 30.09.2012, 03:48
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
E ,,sad se već slažem sa tobom.Jer istina može proizaći samo iz slobodnog uma i okruženja.Svaki oblik ograničenja proizvesti će onu istinu koja je produkt strahova za egzistiranje iste i dobijaće iskrivljene forme samo da bi preživjela u uvjetima straha pa makar bila i revidirana ili prilagođena situaciji u kojoj trenutno egzistira.Ali ona kao takva i u otežanim uslovima egzistencije opstaje kao nukleus iz kog se može razviti apsolutna vrijednost iste.Da, i ja vjerujem da su to zakonitosti koje su utemeljene u kosmičkim (Njegovim) vrijednostima,Duboko sam ubjeđen da su to principi na kojima egzistira život ,jer često puta stavljan je u uslove neodrživosti ali se uvijek i iznova dizao.ON se stara o tom.
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 30.09.2012, 13:50
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
E blago meni sa vama dvojicom (Enigma, Kosuca). Posto sam ja davnih dana izasao iz krugova koji su koristili takvu vrstu komunikacije (mislim na ovih par vasih zadnjih postova) ja se u nju ne zelim mijesati jer vam ne mogu prici ni blizu .
Ja sam postove izbrisao jer jednostavno vise ne zelim citati nikakva prepucavanja tipa ko je pametniji, ko je na kome nivou i sl. Jednom se nije svidjelo sto je neko pomenuo nekakav detektor, drugom se nije svidjelo sto se to ovom prvom nije svidjelo i onda krece intelektualno prepucavanje koje na kraju ne vodi nicemu. Ja ove postove nisam izbrisao nepovratno (mozda 2 nenamjerno) pa ako vam je zelja da nastavite sa njima ja cu vam ih opet vratiti.
Enigma i Kosuca, obadvojicu vas poznam licno i nikada nisam imao nekakve zamjerke za vas dvojicu, trecu osobu (Kele) ne poznam licno iako smo umalo pa komsije, ali vjerujem da on nista lose nije htio uraditi pominjanjem svojih prvih nalaza, sta vise, mislim da je vise htio da se nasali sa svojom srecom nego nesto drugo.
Prijatelju Kosuca, tebi je to malo zasmetalo, jer koliko sam ja shvatio ti si njegov post razumio kao jednu vrstu reklame (ako sam pogresno shvatio ili procitao ja se izvinjavam) i tu su ti proradili nervi. Ja sam se ubacio sa jednim saljivim postom kako bih malo "smirio" situaciju ali mi na kraju nije uspjelo. Cekao sam da vidim hocete li se smiriti i kada sam vidio da se postovi nadovezuju, ja sam ih izbrisao i mislim da se ne trebate ljutiti.

Nadam se da ste ovo moje prosto pisanije razumjeli na najbolji nacin. Zivi mi i zdravi bili, sva trojica !!!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 30.09.2012, 15:43
Kele78
Gost
 
prilozi: n/a
OD: pozz

Citat:
citat od Posavski šetač Prikažite prilog
Citat: Ja sam postove izbrisao jer jednostavno vise ne zelim citati nikakva prepucavanja tipa ko je pametniji, ko je na kome nivou i sl.

Sasvim ispravno, ali ipak bi Kele trebao vlasniku vratiti ašov.
Asov je vracen i sve je u redu ..pozdrav svima
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 01.10.2012, 00:34
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Bem ti koji zbrku napravi jedan asov, sta bi bilo da si nasao lopatu na metar dubine
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Deus Jevus XP 11 01.08.2012 10:44
Deus kratki XP 48 17.04.2012 00:45
Xp deus Goran XP 13 20.08.2011 16:05
XP Deus kratki Testiranje detektora 1 18.03.2011 20:39
XP Deus kratki XP 3 08.01.2011 17:19


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!