Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!!
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! Ovdje možete postaviti sva pitanja u vezi nejasnoća oko korišćenja foruma...!

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 18.04.2005, 23:16
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
ma ja mislio malo da caskam sa vama,onako bezveze o nekim stvarima,pa nemora se na chat uvek pricati o arheologiji i tim stavrima.U stvari nerazumem nista,a nema ni veze :nixweiss: :hallo:
  #12  
Staro 19.04.2005, 10:06
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
potpuno se slazem sa tobom ramstein......nas dvoje na chatu obicno pricamo o zenama ! Mislim da je i to ok ! pozdrav Miki :475:
  #13  
Staro 19.04.2005, 11:21
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Miki, nemam nista protiv chata, uveden je da bi imali gdje da popricamo, jedino je problem da, otkako je chat tu, manje se koristi forum.... Chat kao chat je bio predvidjen da radi samo jedan dan u sedmici ali na zalost ne postoji rjesenje da se to automatski rijesi da ne bih ja morao da ga rucno iskljucujem i ukljucujem....
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #14  
Staro 19.04.2005, 11:58
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=Miki]potpuno se slazem sa tobom ramstein......nas dvoje na chatu obicno pricamo o zenama ! Mislim da je i to ok ! pozdrav Miki :475:[/QUOTE]pa normalno miki ima se i iz te oblasti o cemu pricati,raspravljati,razmeniti iskustva i misljenja o nekim novim pronalascima iz te oblasti,eeeeee pa nemozemo sada zbog arheologije potpuno zapostaviti nase lepse polovine.Odma ce doci do pobune da su zapostavljene od strane nas muskaraca. :416:[INDENT]prost primer:otkada sam poceo da vise vremena provodim na ovom sajtu,forumu i chatu,imam u stanu skoro svaki dan cirkus.E sada ja nemogu da ovaj problem zapostavim,jer sam dobio pretnju da ce mi komp izleteti napolje iz stana,preko terase a ja zajedno sa njim,a otezavajuca okolnost je ta sto stanujem na sedmom spratu. :416: .Zato mislim da je vazno za sve nas koji imamo ovakav problem(a nisam ja jedini) da zajednickim snagama pristupimo resenju ovog problema.To jest naci nacina da se strasti smire kod nasih lepsih polovina.[/INDENT]
  #15  
Staro 19.04.2005, 12:12
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
,[QUOTE] jedino je problem da, otkako je chat tu, manje se koristi forum...[/QUOTE]. :nixweiss: Vumi druze moj pa kako da caskamo o nekim drugim stvarima koje ne spadaju u arheologiju a veoma su bitne s druge strane sto se tice bezbednosti samih nas hobi arheologa.Nemoj da se zacudis kada jednog dana procitas u novinama da je neko u CH izleteo kroz prozor sajedno sa kompjuterom :D :D Onda znaj sigurno da sam to bio ja :416:
  #16  
Staro 19.04.2005, 13:10
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Rammstein, nemam ja nista protiv chata, da imam ne bih ga postavljao ovdje, jedino sto je to bilo po mome predvidjeno samo jednom ili mozda dva puta sedmicno, jer ako svi pconu da chataju onda od foruma nece ostati nista...nemoj misliti da ja imam nesto protiv vasih razgovora o ovome ili onome, ni u kom slucaju to nije tako ;)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #17  
Staro 19.04.2005, 13:39
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
hahahaha ramstei i ja imam isti problem :bash: iako sam ,,tek na drugom spratu,, za pc me i nece biti zao ali ljudi shvatite da ja nemam krila. :416: ....pozdrav Miki
  #18  
Staro 19.04.2005, 14:42
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ima i za to rjesenje Miki......Red Bull :)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #19  
Staro 19.04.2005, 19:14
antikviteti.net
Gost
 
prilozi: n/a
Vumi,
bilo bi zgodno onda otvoriti posebnu rubriku "zivotni partneri" gdje bi se razmjenjivala iskustva kad vec postoji potreba za tim. :475:
  #20  
Staro 19.04.2005, 19:32
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Pa ako bi bilo dovoljno interesanata zasto ne :)....Sad kad bi pitali Rammsteina i jos neke jesu li za odgovor bi sigurno bio..... ;)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
Tema je zatvorena


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je isključen.
Smileys su isključen.
[IMG] Kod je isključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!