Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!!
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! Ovdje možete postaviti sva pitanja u vezi nejasnoća oko korišćenja foruma...!

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 22.04.2005, 00:54
antikviteti.net
Gost
 
prilozi: n/a
sto kazu vase bolje polovice kad idete u "istrazivanje" s tim detektorima? bas me zanima njihova reakcija ako uopce znaju. :shocked1: :700:
  #32  
Staro 22.04.2005, 02:55
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=antikviteti.net]sto kazu vase bolje polovice kad idete u "istrazivanje" s tim detektorima? bas me zanima njihova reakcija ako uopce znaju. :shocked1: :700:[/QUOTE]:416: Pa moja ne kaze nista vise jednom je rekla.:motz: :motz: " da ako ne prestanem da visim na sajtu,a vise vremena provedem sa njom.:2162: Prvo leti PC napolje,a za njim u kompletu i ja.:kruecken: ".A sta ce biti kada budem poceo da se muvam ko nindza nocu po sumama i livadama, o tome nesmem ni da razmisljam:schwitz: :schwitz: A da joj ne kazem gde idem,znam vec sta bi pomislila,:twak: :twak: ,pa bi se desilo najverovatnije ovo:badass: ili ovo:sterb097: ili ovo:kruecken: :kruecken: .Prema tome ovaj hobi koji ja volim,i naprosto obozavam nije nikako lak:nixweiss: :hallo: :hallo:

Promijenjeno od rammstein (22.04.2005 u 03:12 sati)
  #33  
Staro 22.04.2005, 03:14
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=antikviteti.net]sto kazu vase bolje polovice kad idete u "istrazivanje" s tim detektorima? bas me zanima njihova reakcija ako uopce znaju. :shocked1: :700:[/QUOTE]A mene jos nesto zanima sta bi ti rekla da si slucajno na mestu moje lepse polovine..........
  #34  
Staro 22.04.2005, 22:03
antikviteti.net
Gost
 
prilozi: n/a
Dobro pitanje. Ponekad je blazeno neznanje :) S druge strane, uvijek se moze izbrati opcija iskrenosti :shocked1: pa kud puklo da puklo.
Tema je zatvorena


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je isključen.
Smileys su isključen.
[IMG] Kod je isključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!