Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #171  
Staro 19.12.2009, 21:18
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
pogledaj da slike vec nisu pod istim imenom sa isto kilobajtazom
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #172  
Staro 23.12.2009, 22:20
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Mislim da je stigla i tzv. ''Pustinja smrti'' iz Arizone...
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Arizona.jpg (8,6 KB, 9x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #173  
Staro 26.12.2009, 16:08
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Odakle smo došli?

Vjerujem da ste više puta čuli poznato ironično pitanje:
Jesi li ti pao s Marsa...?
Bolje i ovako nego da nam kaže:
Ma ti si najobičnija budaletina...!
Nezgodan i uvredljiv uvod u teoriju postanka čovjeka iako stari pjesnik Heziod (po Ilijadi) govori o četiri naraštaja ljudskoga roda na Zemlji. Prvi od bogova stvoreni ljudski naraštaj nazvan je''zlatnim'', ali je pomalo zamršeno i nejasno opisan.

''Živjeli su bezbrižno, daleko od teškog posla, briga, starosti, bolesti... Nebom je vladao bog Kron koji im je omogućio lijepe blagodeti. Ovaj naraštaj ljudi, po odluci Sudbine, nestao je sa zemlje, da bi naprosto postali dobri bogovi, zaštitnici. Bili su obavijeni u gustu maglu, oblijetali su oko zemlje, čuvali pravdu i svetili se svima nasilnicima''...

Bogovi su, po Ilijadi stvorili prvi naraštaj ljudskoga roda da bi već na Zemlji štitili dobre ljude od nasilnika. Ne spominje se podrijetlo štićenika i nasilnika. Otkuda ovaj ljudski rod na Zemlji? Odakle su došli? Zašto su došli? Možda nisu ni došli. Možda su baš tu stvoreni?
Tko ih je stvorio...?
Mnoštvo pitanja, a samo je jedan logičan odgovor i napisan je u najčitanijoj knjizi na svijetu – Bibliji. Prve ljude stvorio je Bog, u Starom Zavjetu nazvan Jahve i nikakva me evolucija ne može uvjeriti u suprotno. Kakav Charles Darwin i njegova teorija o podrijetlu vrsta!? Kakva evolucija i karika koja nedostaje kada nas znanstvenici uvjeravaju da smo nastali od majmuna!? Siguran sam da smo namjerno stvoreni i da smo danas upravo ovakvi kakvi smo oduvijek bili. Nismo se promijenili niti za jednu molekulu, osim što nas je škola dresirala da nam se mozak popuni sa sve više novih informacija, baš kao što učimo i pojedine životinjske vrste za cirkuske akrobacije.
Biblija piše da je Bog stvorio i Zemlju i ljude na Zemlji i životinje i biljke. Ljude je stvorio sigurno, ali – životinjske i biljne vrste mogle su nastati i na drugačiji način – genetskim inženjeringom - znanstvenika ljudskoga roda.

Ljudski gen u organizmu stvoren je od 23 para spiralnih kromosoma s milijardama slova ''A,C,T,G''. O genima sam već pisao prije petnaestak godina dok nisu bili još ni ''pročitani'' i ''složeni''. Što će se tek dogoditi kada znanstvenici nauče tehniku manipuliranja genima, ne smijem ni pomisliti. Dovoljno je promijeniti samo dva slova i da kod čovjeka stvori teška bolest - rak...
Bojim se Boga, nove Sodome, Gomore i Ninive zbog mnoštva novih živih bića koje će biti stvorene na Zemlji....

Opet se pomalo udaljujem od teme ove knjige, stoga se vratimo ljudskim vrstama i mjestu gdje su mogli iz duhovnoga preći u tjelesni oblik. Uzimajući u obzir podatke iz mnogobrojnih izvora čini mi se da nismo baš svi stvoreni na Zemlji, već u nekom drugom dijelu svemira, možda čak i izvan naše galaksije.

Dogoni, ''primitivno'' afričko pleme već stoljećima znaju za zvijezdu Sirius i uvjeravaju da im je tamo bila domovina. Ništa čudno, pošto je ova zvijezda jedna od najsjajnijih na nebu, pa su mogli i izmisliti priču, ali... Dogoni su davno prije otkrića moderne astronomije znali da Sirijus ima i svoga, sa Zemlje nevidljivoga, dvojnika, što znači da je dvojna zvijezda. Dogoni spominiu i treću nevidljivu zvijezdu, za koju tek danas postoje neke indicije da bi mogla biti istina... Znači, Sirijus se sastoji od tri zvijezde. Školovanim umnim glavama današnjice nije jasno iz kojih su izvora Dogoni saznali ove podatke tek nedavno otkrivene modernim teleskopima...

Jedno drugo ''primitivno'' pleme - Toraja, ali iz Indonezije, kažu da su njihovi preci došli odozgora, s neba. Dovezeni su u letećim objektima čije makete i danas prave, slaveći svoj dolazak na Zemlju. Usporedno prave i lutke s oblikom lica osoba koji su ih dovezli.
Moram li napisati da su makete objekata u kojima su došli iste kao misteriozni NLO-i, a lutke – u obliku osoba koji su ih dovezli - s velikim crnim očima vrlo sličnih kao u navodnom pronalasku mrtvih ufonauta u američkom gradu Rozvelu...
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg nlo1.jpg (5,6 KB, 3x prikazano)
Tip dokumenta: jpg nlo3.jpg (3,3 KB, 5x prikazano)
Tip dokumenta: jpg nlo5.jpg (14,8 KB, 5x prikazano)
Tip dokumenta: jpg nlo2.jpg (7,1 KB, 7x prikazano)
Tip dokumenta: jpg nlo4.jpg (6,7 KB, 3x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #174  
Staro 26.12.2009, 16:14
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Toraje prave makete kao što je prezentirano na prvoj i zadnjoj slici.
Druga i treća slika pokazuje NLO negdje iznad Kine kako munjevito starta i nestaje.
Na četvrtoj slici je snimak vanzemaljca nađenoga u NLO-u koji se navodno srušio kod Rozwell-a u Americi.
odgoovorite sa citatom
  #175  
Staro 26.12.2009, 17:08
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
I kod nas je kozmička rodbina ostavila traga.
odgoovorite sa citatom
  #176  
Staro 26.12.2009, 17:36
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
gosn enigma....moze i neka slika da potkrepi tvrdnju?
tekstove sam citao,vec,raznoraznih,al sve je to bilo iz trecerazrednih novina koje nisu imale veze sa vezom a to je trece oko....
secam se jednom kada je na naslovnoj strani bio covek sa modrim levim okom,a na stranici gde je bilo pisano o tome opsirno,modro bilo desno oko....
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #177  
Staro 26.12.2009, 18:56
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Vanzemaljci

Prikazi su novijeg datuma --

-- moj avatar je autentičan.
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Aliens.jpg (52,4 KB, 11x prikazano)

Promijenjeno od Enigma (26.12.2009 u 19:07 sati)
odgoovorite sa citatom
  #178  
Staro 26.12.2009, 19:13
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Enigma, jel taj muški il ženski ludak?
odgoovorite sa citatom
  #179  
Staro 26.12.2009, 19:22
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Skakač je očito pao s Marsa, jopci su isplivali iz podsvijesti, a moj rođo je obilazio svoju kreaciju, naše daleke pretke.
odgoovorite sa citatom
  #180  
Staro 26.12.2009, 22:10
Korisnička slika od apostata
apostata apostata je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.02.2008
prilozi: 1.319
Zahvaljivao se: 602
Dobio je 1.524 zahvalnice(a/u) za 400 priloga
Tema

Kad je ova tema otvorena, vec posle par recenica sam odlucio da je necu citati dalje, ali kako vidim da se odrzava, procitao sam i poslednju stranicu i vidim da se nista nije promenilo. Ja ne znam ko je ovde lud ili neko nekog za`ebava. Izgleda da je stvarno neko pao s Marsa, ali sto se i vecina ostalih pravi Marsovcima, a mislio sam da su cvrsto na zemlji ... ???
__________________
IDI KUD TE SRCE VODI
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Koga postaviti z amoderatora u forumu "Mjesto za razmjenu"? Vumi Kako? 10 14.12.2007 19:17
"Tamo preko Vrbasa"-Tomo Maric x_lav Zanimljivosti 1 13.11.2005 20:40
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 03:30
Ako moze jos jedna mala pomoc"Quattro MP" DINIC Vrste i namjena 1 03.12.2004 20:54


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!