Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 03.11.2012, 08:18
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Pomoć

Evo ovako,
kolega ima gareta ace 250 oko 4 god i ima problema sa njim.Kada upali detektor jednostavno mu zuji stalno kao da je blizu nekog predmeta.Imao je prije problema sa konektorom ili kako se već zove utikač koji spaja sondu sa uređajem i to je promjenjeno.Kada ga upali stalo mu daje signale,(i kada ga drži u zraku)jedino mu miruje kada smanji sens na tri crtice,ali onda nema dubinu.Dali je netko imao takav problem i šta bi moglo biti?
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 03.11.2012, 10:23
Marko
Gost
 
prilozi: n/a
Izgleda da je riknula baterija.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 03.11.2012, 13:24
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Na kakvu bateriju misliš?4 baterije koje idu u njega su nove.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 03.11.2012, 13:32
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
ako su mu baterije one male od 1,5V neka provjeri da nije ubacio jednu kontra. tada detektor zna alarmirati.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 03.11.2012, 13:56
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Jesu male od 1,5V.Kada ih ubaci kontra ne radi nikako.Što se tiće baterija sve je u redu.Kolega ga ima godinama i nije početnik što se tiće rada sa njim.Kažem,sa sens radi na tri crtice a dubina mu je oko 5 cm,čim pojaća sens detektor poludi.Jučer je mogao biti i razbijen,malo je falilo,hahaha.Reko vidjet ću na forumu dali je netko imao takav slučaj prije nego se to desi.
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 03.11.2012, 13:59
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
nije to onda. neka provjeri sondu. ona je prva koja se kvari i sa kojom se mlati i udara.
meni se desilo da sam provjeravao baterije (indikator na duracell-u) i slucajno jednu okrenuo kontra. cuo se alarm od dva jaka zvuka koji se ponavljao. nema veze iskusan ili ne,svako grijesi.
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 03.11.2012, 14:16
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Konektor mu je već jednom prije 2. god otišao pa ga je mjenjao.Prije par dana mu je opet otišao pa su obadva promjenjena(i na detektoru i na kablu).Zato i ne sumnja na to.Kako su promjenjena ,radio je normalno jedno 4-5 sati i onda odjednom opet počeo luditi.Moguće je i da je pukla ili se odlemila.Vidjet ćemo da ga ponovo prepakuje pa ćemo vidjet šta će dobiti.
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 03.11.2012, 14:28
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Kako misliš da li je sonda ili ne.Misliš ako nema te vrijednosti da je sonda u pitanju?Ja sam tudum za elektroniku pa pitam da znam prenjeti.
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 03.11.2012, 17:11
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
A za trazenje po kutijama bar u nasim krajevima ima strucnjaka koliko hoces, hehe
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 03.11.2012, 17:55
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
To je istina.Nemogu vjerovati koliko se ljudi ponudilo da ga probaju popraviti a nikad nisu vidjeli detektor u životu.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!