Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 04.02.2005, 10:33
bandito
Gost
 
prilozi: n/a
bandito2 nalazi silver denarius (roman imarie) na 30 sm u zemliu ,Garrett 2500 nalazi denarius na 24 sm u zemliu .Bandito e evtin zashto nema takvi extri (LCD ,da razpoznava Gold,Silver,Cu),no ima glubina cena mu e takva zashto se proizvodi u Bugarsko a ne u USA !
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 04.02.2005, 11:21
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Bandito, jesi li ti trazio sa tim detektorom? Da li si siprobao sve to sto proizvodjac navodi. Malo je detektora koji mogu denar da nadju na 30cm dubine, to se mora priznati. Ali nije samo to u pitanju- dubina, postoje jos mnoge druge stvari kad se govori o detektoru, kao sto su:

- ponasanje detektora na dosta zagadjenim zemljistima (mislim na zeljezni otpad i sl)
- mogucnost kompenzacije zemljista sa velikom mineralizacijom
- mogucnost raspoznavanja tog istog denara ako se nalazi odmah pored zahrdjalog eksera
- brzina kojom se moze traziti
-pin point
- diskriminator
- kako je detektor uopste uradjen (niko ne zeli da kada zamahne sa sondom recimo sa desna u lijevo da mu sonda odleti sa detektora i time pokida jos i kabal )
- kolika je potrosnja strujee (koliko moze da radi sa jednim punjenjem baterija
- mogucnost servisiranja i nabavka dodatne opreme
- itd
- itd

Ne mogu sad da ocjenjujem taj detektor jer ga ne poznam, mozda je stvarno ok ali ako je tako ne vidim razloga da ga jos nigdje nisam vidio niti cuo da neko sa njim trazi. Dobra stvar je uvijek dobra stvar, niko ne pita da li je proizvedena u USA ili u Bugarskoj !!!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 04.02.2005, 11:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Flowerni, gdje si cuo za tu sondu?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 04.02.2005, 13:36
bandito
Gost
 
prilozi: n/a
Admin vidim da si pameten chovek ...detektor ,,bandito"2 go ja proizvodim ,ako jelish ja mogu pratit ednu broiku FREE za testovanie ! Jelish ?
Samo dai adres .

bandito2 se proizvodi s raznim search coil

DD 24 sm - ona e perfektna na mineralizcii
Open center coil 24 sm - perfektna za mesta s jelezom
DD 28 sm - universal
DD 32 sm -universla
Open center coil 22x36 sm - dubina + perfektna za mesta s jelezom
DD 38sm - dubina - denar na 35 sm .
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 04.02.2005, 13:52
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Zdravo Bandito

Ako ti proizvodis taj detektor onda znaci da imas dosta iskustva oko detektora. Obicno proizvodjaci malo i pretjeruju oko mogucnosti svojih detektora. Volio bih znati da li imas iskustva i sa ostalim detektorima ili je to slucaj samo sa tvojim detektorima. Ako zelis ja mogu da otvorim jedan podforum u kojem ce teme biti testiranje raznih detektora i ako imas vremena i volje mozes da budes moderator u tom forumu. Bice mi drago ako pristanes na to. Dovoljno je da napises da li to zelis i forum je istoga momenta otvoren- hvala unaprijed...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 04.02.2005, 19:21
bandito
Gost
 
prilozi: n/a
Zdravo .
Nemam vremena u tom momentu da budem moderator ,sorry .Ako jelish moje da ima takva sekciq za testirovanie.Eto link na edan kolega ot Poland on e testiroval dosta detektori , skoro i ,,bandito"2 budet na tom saitu - http://www.polbox.com/d/dark/testy.htm#metoda

Ja sam imal dosta tetektora oven ,,bandito"2 u mom jivotu- Fisher 1266,White`s 6000DiPro
White`s XLT ,White`s DFX ,Explorer XS ,Garret 2500 GTI .Za mene iz fabrichne mashine White`s XLT (USA version) e nai glubinnii detektor (Shkotland version e gola -voda ),posle Garrett GTI 2500 s DEEPTECH search coil .Tako e protestiroval i moi kolega Dark (Piotr) iz Poland.
Admin
Dai tvoi adres
odgoovorite sa citatom
  #37  
Staro 06.02.2005, 21:50
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od flowerni
kazite mi braco sportisti gde mogu da nabavim sondu Fisher F-204 koja se ugradjuje na fiserove modele 12xx i koja joj je cena i interesuje me narucivanje iz inostranstva kako to ide oko postarine i carine
Flowerni pokusao sam da se informisem za tvoju sondu koju trazis ali nisam imao uspeha da je pronadjem.Nalazio sam neke sonde za fiserove modele,ali nijedna nije bila ona koju trazis.Pa me zanima gde si ti cuo za tu sondu......
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!