Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 26.05.2008, 23:16
avukadi2
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
pozdrav avukadi2.Hvala za informacije.Interesu je me njegova stabilnost sa DD sondom mislim da bese 25x30 cm.Ili jos neka tvoja iskustva i zapazanja sa tesorom.
Da to ti je ta.Što se tiče stabilnosti nije ti ništa lošija nego sa malom sondom. I ja se još učim na njemu ,mada ga posjedujem već dvije godine,ali nemam baš nekog vremena za rad osim zime,ali tada nije vrijeme za kopanje.Kolege na drugim stranim forumima ga hvale i vidim da se dobro prodaje na ebeyu.Nije mu baš neka astronomska cijena pa ga čovjek može i priuštiti.Imaš na forumu puno govora o svim vrstama detektora i što bi se reklo svak svog konja hvali,što i ne mora da bude neka činjenica,dakle treba probati pa onda reći da je to to.Mislim da se nećeš pokajati ako ga imaš namjeru nabavljati.Još jednom kažem da je me provocirala dubina sonde,sad sam zadovoljan ali mislim da su dubine od pola metra,priče za malu djecu.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 26.05.2008, 23:39
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od avukadi2 Prikažite prilog
Da to ti je ta.Što se tiče stabilnosti nije ti ništa lošija nego sa malom sondom. I ja se još učim na njemu ,mada ga posjedujem već dvije godine,ali nemam baš nekog vremena za rad osim zime,ali tada nije vrijeme za kopanje.Kolege na drugim stranim forumima ga hvale i vidim da se dobro prodaje na ebeyu.Nije mu baš neka astronomska cijena pa ga čovjek može i priuštiti.Imaš na forumu puno govora o svim vrstama detektora i što bi se reklo svak svog konja hvali,što i ne mora da bude neka činjenica,dakle treba probati pa onda reći da je to to.Mislim da se nećeš pokajati ako ga imaš namjeru nabavljati.Još jednom kažem da je me provocirala dubina sonde,sad sam zadovoljan ali mislim da su dubine od pola metra,priče za malu djecu.
Zavisi sta na pola metra.Koliko sam video na stranim forumima kako oni pisu dobar je.Dosta toga je pisano pa da ne ponavljam ovde da dubina zavisi od dosta faktora ali je najbitnije da covek dobro upozna detektor i nauci sa njim pravilno rukovati.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 27.05.2008, 17:49
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Ima li jos neko ovde da je koristio tesora ili ga trenutno koristi?Narucio sam tesora , stize mi za nekih 15-20 dana iz Nemacke sa vecom DD sondom.Potrebne su mi sve informacije vezane za rad sa njim.Tesoro vaguero 2 .
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 27.05.2008, 18:09
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Pa procitaces ih u njegovoj knjizi kada ti stigne, samo polako i strpljivo
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 27.05.2008, 18:32
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
@I.Dzon
koliko si platio vaquera
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 27.05.2008, 18:51
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
cena mu je 599 e sa osnovnom sondom.Pogledaj na ebaju ili na nekom drugom njihovom sajtu.Pozdrav Bane.Imas li ti kakvog iskustva sa ovim aparatom.
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 27.05.2008, 19:06
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
i ja sam hteo da pazarim taj aparat svojevremeno jer mi se svidelo ono sto sam procitao na forumima o njemu,
a zahvaljujuci lakiju imao sam prilike da probam tesoro tejon i tesoro cibolu i oba su mi se svidela ,
imao si kod naseg druga taj vaquero sa dve sonde za manje para /500 evra/nego sto je na e bay
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 28.05.2008, 01:28
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Da bilo je kod naseg druga ali vise nije.Zakasni Marko....
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 28.05.2008, 01:30
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Da bilo je kod naseg druga ali vise nije.Zakasni Marko....Sta da se radi pozdrav Bane.
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 31.05.2008, 11:44
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
tesoro

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Ne znam nista...bolje da pitas kratkog, on ga je kratko testirao dok ja nisam imao prilike raditi njime...
Pozdrav Kratki.Vidim da si prisutan pa ako zelis napisi tvoje vidjenje,testiranje vaguera 2 G .
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Testiranje G-maxxa Goldmaxxa i Tesoro Tejona kratki Testiranje detektora 43 22.12.2009 02:39
Konačno mi proradi tesoro i evo rezultata. avukadi2 Novi vijek 2 01.04.2008 22:06
Tesoro Tejon kratki Vrste i namjena 4 07.03.2008 10:11


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!