Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Tesoro
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Tesoro Svi tesorovi modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 02.09.2009, 17:18
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Jedan ali najglasniji
Upravo u to vreme zahvaljujuci Lakiju i njegovim pricama sam razmisaljao da uzmeme tejona. Mislim da se na bih pokajao
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 02.09.2009, 19:19
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
fotke

Kao sto sam i obecao evo fotografija.Neka Vas ne buni ovaj kako su mi rekli Viminacijum.Iskreno receno nabedili su na mene da je moj posto ga je mojim detektorom (u to vreme sam imao XP) pronasao Radetov i moj drugar.Ja sam samo imao zadatak da ga otkopam(svojim asovom).Odmah mi se ucinilo sumnjivim da je podmetnut jer ovako kako izgleda na fotki,tako je izgledao i na njivi.Becari su ti sremci???Ha,ha,ha... a pre toga smo krstili izlazak novopecenom kajsijom.No bilo kako bilo ostao je u mojoj kolekciji.Ovom prilikom im se zahvaljujem sto su me poveli na teren.Kada sam sledeci put isao sa Lobom pronasao sam onaj prsten,novcic koji nisam uspeo da ocistim,dugme i alku.Ne znam koliko je taj teren pretrazen ali Rade na tom izlasku nije imao nalaza koliko se secam.U svakom slucaju lepo smo se druzili ispricali naucio sam ponesto novo od "starih lisaca"i sve u svemu za mene kvalitetno provedeno vreme.A sta sam sve nadobijao na poklon od Radeta tek to je za pricu, jer, ja za naredne 3 godine traganja ne verujem da cu pronaci toliko koliko mi je on nadavao.Hvala bata Rade!U to ime
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg alka.jpg (92,3 KB, 5x prikazano)
Tip dokumenta: jpg alka 1.jpg (92,9 KB, 4x prikazano)
Tip dokumenta: jpg brojanica.jpg (89,9 KB, 13x prikazano)
Tip dokumenta: jpg dinari.jpg (95,3 KB, 15x prikazano)
Tip dokumenta: jpg dugme res.jpg (89,2 KB, 2x prikazano)
Tip dokumenta: jpg dugme res 1.jpg (76,8 KB, 2x prikazano)
Tip dokumenta: jpg novcic.jpg (89,7 KB, 9x prikazano)
Tip dokumenta: jpg novcic 1.jpg (82,3 KB, 9x prikazano)
Tip dokumenta: jpg prsten.jpg (88,5 KB, 5x prikazano)
Tip dokumenta: jpg viminacijum.jpg (90,3 KB, 22x prikazano)
Tip dokumenta: jpg viminacijum 1.jpg (91,1 KB, 17x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 02.09.2009, 21:22
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Druze, lepti je ovaj Viminacium konda sam ga ja glancao.
Na jesen kada se usevi skinu vodim te na terene da i ti zvanicno krstis lobo-a
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 02.09.2009, 21:41
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
magare

Slusaj druze ja cekam samo da ne prodjem kao u prici.Do zelene trave ili do pokosenog sena valja se nacekati.No drzim te za rec .Malo sale nije na odmet.Samo da smo zivi i zdravi a njiva ce uvek biti.I zato,
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 02.09.2009, 23:10
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
Jedan ali najglasniji
Upravo u to vreme zahvaljujuci Lakiju i njegovim pricama sam razmisaljao da uzmeme tejona. Mislim da se na bih pokajao
ne bi sigurno ,posle spektruma ne bi znao sta te je snaslo ! ali ebiga svi zapeli za xp...mada nije sve ni u spravi kao sto smo svi mi vise puta ponavljali ,veci deo je i u samom tragacu , evo primera : pre dva dana sam bio s prijateljem na jako dobar teren radili smo nekih sedam sati jedan pored drugog i on je sa f75 pronasao oko 100 novcica a ja sa tejonom oko 50 i kusur ... razlika izmedju mene i njega je ta, da je on svaki dan negde na terenu a ja prvi put posle mesec i vise dana a i fizicki nisam bio spreman za toliki rad...ali eto za utehu bio je i jos jedan drugar koji je jedva nasao desetak parica sa coin strikom...
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 03.09.2009, 09:44
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
zato kazu: "boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"
Koliko puta mi se desilo da nadjem punu saku krnjavih parica a neko pored mene sa fiserom nadje tri parice od toga jedna denar.
Sve zavisi kako nabasas ,i kome je sudjeno
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 03.09.2009, 10:32
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
zato kazu: "boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"
Koliko puta mi se desilo da nadjem punu saku krnjavih parica a neko pored mene sa fiserom nadje tri parice od toga jedna denar.
Sve zavisi kako nabasas ,i kome je sudjeno
isti slucaj i kod mene, ovaj drugar sa deset novcica imao je i jedan denar , a ja i ovaj od 150 novcica ,djubre ...
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 03.09.2009, 10:44
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
jednom prilikom cu slikati moju kolekciju krnjavih parica ,mislim da imam materijala za jednu omanju ostavu
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 03.09.2009, 14:44
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
A sta bih ja trebao reci za jednog poznanika koji je isao pored mene, ja sa fisherom a on bez detektora, ja ne pronadjoh nista a on nadje dva folisa ?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 03.09.2009, 15:06
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
E to je Vumi za plakati, ali sta da se radi covek ima oko i srecu.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Lobo Supertraq Vumi Tesoro 14 08.05.2009 01:30
Goldmaxx power i Tesoro Lobo Supertraq :) Vumi Testiranje detektora 0 04.03.2009 02:54


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!