Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 08.09.2008, 23:41
Korisnička slika od zeljketa
zeljketa zeljketa je offline
MODERATOR
 
Registriran : 20.05.2006
Starost: 65
prilozi: 1.439
Zahvaljivao se: 1.491
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 201 priloga
Minelab E-Trac

Na trzistu je novi minelabov detektor; E-Trac Ima usb prikljucak preko kog se mogu skidati i izmjenjivati programi preko kompjutera.Koga interesuje moze posjetiti oficijelnu minelabovu stranicu i pogledati kratke video snimke o radu istog. Cijena...sitnica.... oko 1500 €.U Americi je oko 1500 dolara.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 12.09.2008, 15:44
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
To sa prebacivanjem programa kod ovog aparata je zanimljivo, ti mi posaljes neki od tvojih programa e-mailom ja ga ubacim preko USB kabla na detektor i idem da trazim bez ikakvog stelovanja. To malo olaksava rad neiskusnima. Ovde je jeftiniji za nekih 100€.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 13.09.2008, 10:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Sta cemo sa onima koji nemaju kompjuter ili laptop, ili sa onima koji se ne razumiju u njihov rad, ili onima koji ne znaju engleski jezik, ili sa onima....to ce izgledati jako smijesno kada neko posalje nekome nekakav program a ovaj ne uspije sa njim raditi jer mozda program i nije napisan iz iskustva vec iz dosade...meni je ovo obicno trosenje vremena.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 17.09.2008, 12:21
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Jos nesto za ljubitelje Minelaba
http://www.mlotv.com/view/378/e-trac...s-and-screens/
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 17.09.2008, 16:19
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
I ovaj video je dobar

http://www.mlotv.com/view/387/e-trac-iron-test/
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 17.09.2008, 17:59
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Sta cemo sa onima koji nemaju kompjuter ili laptop, ili sa onima koji se ne razumiju u njihov rad, ili onima koji ne znaju engleski jezik, ili sa onima....to ce izgledati jako smijesno kada neko posalje nekome nekakav program a ovaj ne uspije sa njim raditi jer mozda program i nije napisan iz iskustva vec iz dosade...meni je ovo obicno trosenje vremena.



VUMI POTPUNO SI U PRAVU ....SVE OVO NEDONOSI NISTA :::::GOVORIM IZ SVOGA ISKUSTVA ::KUPIO SAM I JA DAVNO DVD SA OPISOM TJ VIDEO ZAPISOM ZA MINELAB EX 2 ALI VJERUJ MI SVE JE TO SMECE BESKORISNO ::OK NISAM SAM UPOZNAO APARAT I DOK NISAM NASAO NAJBOLJI PROGRAM , BAREM SE MENI CINI ::NISTA OD NJIHOVOGA VIDEA :::SMECE :::STETA NOVACA STO SAM PLATIO :NO UCIMO SE NA GRESKAMA::::

POZZZZ:::
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 19.09.2008, 09:09
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ima tu nekih poucnih stvari sa ovim videom, mada se sve vrti oko reklamiranja samog aparata. Oni pokazuju kako aparat radi u vazduhu dok ce to sigurno biti mnogo drugacije kad se objekti zatrpaj, svaki aparat se mora prilagoditi tlu na kjem trazimo i to znaci da neki od programa ce biti idealni na jednom terenu zato na drugim terenima nece imati efekta. To i jeste najbolje da sam kreiras svoj program na tvom terenu. Zato volim potencijalmetar, nema programiranja samo okrenes malo na levo ili na desno i nema greske.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Minelab Advantage Pro Ivan-Bor Vrste i namjena 9 20.05.2011 15:31
Minelab X-terra 70 zokioki Vrste i namjena 7 22.09.2007 00:28
MINELAB Explorer II mikipn Vrste i namjena 4 23.10.2006 14:31
minelab...... rammstein Vrste i namjena 19 12.03.2005 15:15


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!