Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 23.03.2012, 01:58
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Witcher030 Prikažite prilog
......a jel vlajna mora da bude nevina? To bi malo teze bilo naci lakse mi da nadjem tovar zlata hhahahaha
mora biti nevina ako nije nevina zlato ce da bezi kroz zemlju i nikada ga neces ufatiti.

Citat:
citat od Witcher030 Prikažite prilog
.....E sad gde smestiti mladu brkatu vlajnu , gde puske , gde kokosku a gde jare hehehe A pivo moze da se ohladi i pod vodopadom
vlajna ne mora biti brkata uopste,al mora biti nevina,ako odes u kladovo-city tamo ces se zaebati jer tamo uglvnom ima tih brkatih i maljave po grudi

nego da ti skratimo muku,sekciraj jedno prasence oko vrata pa ga meci na bruku....i onda mi svi dolazimo sa svim nasim mocima i cinima i resavamo posao za par sati.
ja i nigri transporujemo vlajne,bez brige,a i ovako je nigri kupio prikolicu za stojka pa otvorio mini liniju
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 27.03.2012, 00:41
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
E jeste neozbiljni, covek lepo pita za pomoc a vi ga terate u propast sa tim vlajnama.
Witcher najbolje ti je da se obratis mom bati Crnom, on ti je naj pouzdaniji za tako nesto i dobro se razume u zapise i vlajne.
Ujedno je i skroman, nece te kostati ni pola tovara blaga da resi tvoju enigmu.
Covek ima dresirane kornjace, krtice, slepe miseve, zombije iz Cernobila....
Jednom recju profi, a ima i zapise ako negde zapne da se nadopune te tvoje legende.
Ja bi rado pomogo ali sam daleko.....
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 27.03.2012, 01:26
Felix
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Rosuljac, sve mi je jasno u tvome objasnjenju jedino ne znam da li onaj pojam "dve puske na sever" znaci, kada jednom ispalis metak iz te puske, odes na mjesto gdje je zrno palo i onda jos jednom opalis i tek tada, kada dodjes na mjesto gdje je drugo zrno palo, treba da se kolje, prikucava ekserima i sve one klasicne radnje koje se rade u tim prilikama???
Neeee Vumi, poenta je u tome da nema drugog zrna, naime moras detektorom da nadjes prvi metak gde je pao pa sa istim tim metkom tj. kuglom kad napunis barutom kuburu opalis i gde padne isto to zrno ali po drugi put, tj. iz drugog pucnja isto ga nadjes detektorom tu se odvijaju sve ostale radnje....a za vlajne i ja sam tu pa ako zatreba bilo kakva pomoc blizu sam , taman da se i malo upoznamo a vazi i za sve ostale koji dodju na sastanak pored jagnjeta na raznju i ohladjene gajbe u vodopadu....
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 27.03.2012, 15:32
Witcher030
Gost
 
prilozi: n/a
E sad, da li Felixe zrno mora biti izradjeno od sveze livenog olova i koliko je baruta potrebno da se stavi ?
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 27.03.2012, 16:39
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Leleee oce da otkopaju blado bez men!
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 27.03.2012, 17:46
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Ovo mi veoma liči n aFrušku Goru i na Dumbovački potok ili potok Potoranj ili neki od Fruškogorski potoka... I vodopada njihovih.
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 27.03.2012, 20:24
Frci
Gost
 
prilozi: n/a
Kolage ja prilazem jos odozgo jedan bagger da bude sigurno.
Jel toliko zlato nemozete asovcicima da iskopate.
A posto toga izgleda ima na Tone bice za sve nas.
POZDRAV SVIMA SPREMNIM ZA SALU:00000 960:
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 27.03.2012, 23:22
Felix
Gost
 
prilozi: n/a
Xexexexe witcher, dobro razmisljanje ali za to nisam siguran, kad nadjem po strucnoj literaturi javljam ako neko od starijih kolega ne iznese svoje misljenje vezano za to, ahahha pozdrav
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Za obe koji nisu bili avgvst Zanimljivosti 11 20.05.2011 14:09
Sta mislite da su bili zlatnici? Vumi Antika 12 12.08.2010 16:50
Dukati pronadjeni u Indiji zeljketa Srednji vijek 1 14.07.2006 22:43
Dukati iz K. Stubline rammstein Priče...legende...itd 0 15.05.2005 23:25


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!