Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!!
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! Ovdje možete postaviti sva pitanja u vezi nejasnoća oko korišćenja foruma...!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 14.07.2005, 00:01
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Da li je ljeto krivo ???

Ako neko slucajno navrati na ovo mjesto (forum), vjerovatno ce se zapitati cemu isti sluzi. Da li je ovo godisnje doba (ljeto) krivo za "zamiranje" foruma ili je nesto drugo u pitanju. Ne mogu da vjerujem da bas niko od vas nema nista da napise, nije bitno sta, bitno da je vezano na bilo koji nacin sa ovim nasim hobijem. Da li je moguce da svaki dan forum posjecje najmanje 10-ak registrovanih korisnika a da ni jedan od njih ne napise ni slovo???

Sta ocekujete?
Ja kao administrator ne mogu sam da pisem priloge i sam na njih odgovaram. Kao drugo ni kod mene se ne desava svaki dan nesto novo, da bih imao toliko tema za pisanje. Kada bi svako od vas napisao 10-i dio onoga sto sam ja napisao forum bi i te kako bio interesantan, kako za stalne korisnike tako i za potencijalne. Ne moze svako od vas da ocekuje da samo neko drugi pise a da vi samo citate i ne doprinosite nicim razvoju svega ovoga.
Da li je moguce da bas niko od vas ne ide u trazenje i nema ama bas nista da pokaze svima nama od pronalazaka, ne mora to biti nista extra, svaki pronalazak je jedinstvaen za sebe i zasluzuje da se o njemu porazgovara.
Znam da bi svako od vas najvise volio da se pohvali kako je nasao nesto jako rijetko i skupocijeno...ali vjerujem da ni tada o tome niko nebi znao nista, jer koliko vidim vi se bojite ovdje iznositi bilo sta o vasim pronalascima.
Mozda se neko od vas uclanio samo iz toga razloga, sto je ovdje mozda vidio mogucnost da se dodje do neke zarade i vidjevsi da od toga nema nista odustao od svega i ne javlja se vise???
Naravno niko vas ne moze natjerati da pisete, istina, ja nemam ni moci a ni zelje da to radim....jedino sto mogu je to da vas zamolim da ne date da ovaj forum zavrsi vec nakon nekih godinu dana rada, jer stvarno je puno truda ulozeno u sve ovo i bilo bi stvarno steta zatvoriti ga...

U nadi da ce se nesto promijeniti na bolje

Administrator
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 14.07.2005, 00:07
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav za staro drustvo sa foruma........Apel je dobar,samo neznam da li ce uroditi plodom.Videcemo....
Toliko od mene u niskom letu preko foruma....

Promijenjeno od rammstein (14.07.2005 u 00:22 sati)
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 14.07.2005, 00:11
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Pozdrav i tebi rammstein....sta se sa tobom desava ovih dana, gdje si, cime se bavis ?
Sta si ovo opet pobrkao sa ovim kodovima :) ?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 14.07.2005, 00:12
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ah da, u ovom podforumu su svi kodovi iskljuceni (otvoren je i za goste) :)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 14.07.2005, 23:17
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=Vumi]Pozdrav i tebi rammstein....sta se sa tobom desava ovih dana, gdje si, cime se bavis ?
Sta si ovo opet pobrkao sa ovim kodovima :) ?[/QUOTE]




Ufffffffff,ma pobrkao sam ja ne samo kodove,nego i sve druge ostale stvari u zivotu.
Nazalost poceo sam da radim ponovo ko blesav po 15-16 sati dnevno,tako da osim kratkih preleta preko foruma cisto onako da vidim sta se radi i sta ima novo,nemam vremena da duze budem na netu.
Vidim da ima puno toga novoga za odgovarati i napisati,ali nema se vremena....nisam vise ni u toku zbivanja niti desavanja......strasnooooooooo
Osim ovih gore navedenih stvari,uveliko se spremam za konacan pocetak misije :).......
O meni ukratko toliko........cujemo se
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 15.07.2005, 00:09
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Znaci uskoro cemo te vidjeti u novinama ili na TV-u....pa sa srecom ti bilo :)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 15.07.2005, 00:58
flowerni
Gost
 
prilozi: n/a
potpuno si u pravu maestro!!!

Vumi majstoru!!!sve sto si rekao je apsolutno tako u potpunosti te podrzavam i kamo srece da nas je vise ja sam pocetnik i nemam bas nekih dozivljaja sa terena ali zato imam brdo pitanja za vas iskusne sportase.Posto radim takav posao da mi zahteva dan od 48 sati ja se redovno kad mogu ukljucujem u desavanja.Mozda nas ima jos ali se neki plase ili stide sto nas vise bude u diskusijama to ce se lakse i brze razmenjivati iskustva materijali misljenja i dr.UZ TEBE SAM LAVE!!!!!!
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 15.07.2005, 01:10
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Flowerni, hvala ti na podrsci. Nema veze sto si pocetnik, nisam ni ja neki profesionalac, bavim se ovim par godina ali ni to nije nista u odnosu na one koji se bave vise godina od mene i traze mozda svakim danom po nekoliko sati. Sto se tice vremena ni sam ga nemam previse jer preko ljeta, zbog godisnjih odmora, radim bez slobodnih dana. Znaci ja koristim ono vrijeme prije sjetve i vrijeme poslije godisnjih odmora, znaci jesen pa cak i zimu ako nije previse "jaka". Sto se tice pitanja slobodno ih postavi, ja cu pokusati da ti odgovorim na svako od njih, naravno onoliko koliko sam u mogucnosti to da uradim.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 16.07.2005, 16:47
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=Vumi]Znaci uskoro cemo te vidjeti u novinama ili na TV-u....pa sa srecom ti bilo :)[/QUOTE]
He he........:),samo ne bih voleo da me jednoga dana vidite u zatvoru....
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 23.07.2005, 08:54
x_lav
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor

Ljeto je krivo za sve ali ima jedna dobra vjest,zetva psenice je prikraju,tereni su slobodni,kisa lije,nema radoznalaca,bice nalaza.
U nove radne pobjede,svim tragacima veliki POZDRAV!!!
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je isključen.
Smileys su isključen.
[IMG] Kod je isključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!