Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 10.08.2010, 23:57
ArchNosferatu
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
lelelelele jos jedna nindza znaci...
videli smo svi do sada da opasno lupas, htedoh reci bijes,
al probaj da malo usporis jer nikome nije stalo i ne gleda blagonaklono kad aktiviras teme od pre nekoliko godina i to sa nekim totalno bespredmetnim komentarima kao ovi poslednji sto su bili...
niko nema nista protiv tebe nego jednostavno slomi nas ogromnom kolicinom gluposti u neverovatno kratkom vremenu.
autoritet na forumima se ne stvara forumulom broj poruka/proteklo vreme, nego prikazanim znanjem i iskustvom.
nemoj mi sto zameriti, ovu su dobronamerni saveti,
pozzz
Kao sto sam rekao i enigmi- ako mlatnem samo me ispravi... Mozda ces i ti nekad nesto da mlatnes ali to nije razlog da te ja vredjam. Pozz.
odgoovorite sa citatom
  #62  
Staro 01.02.2011, 15:05
nklvjc
Gost
 
prilozi: n/a
Garret ace 250 je amaterski aparat. Dubina za novcic mu je max 25 cm. Dobar je jedino za plaze i za trazenje na manjim dubinama, a na zemlji gde ima lisca i drugog otpada svira na sve strane iako u stvari u zemlji nema nista. Tako da ja preporucujem da se skloni lisce pa tek onda da se malo preceslja teren. Za njega moze da se kupi i leptir sonda koja je duplo veca od obicne i povecava karakteristike za min 30%
odgoovorite sa citatom
  #63  
Staro 01.02.2011, 18:35
Marko
Gost
 
prilozi: n/a
Mene zanima da li je je bolji ACE 250 ili Bugarski Mikron NRG 100 posto su im slične cene.koje su im prednosti a koje mane?
odgoovorite sa citatom
  #64  
Staro 01.02.2011, 23:44
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Drži se poznatog i priznatog brenda i nećeš se zaebat. Ivlianus je u jednoj rečenici sve rekao u onoj svojoj priči o tenisicama. Ako ste bogati drobite lovu na gluparije.
odgoovorite sa citatom
  #65  
Staro 02.02.2011, 11:53
Gavrilo
Gost
 
prilozi: n/a
Ja razmišljam logički,ako je Garret poznati brend sa istom cenom kao neki nepoznati koji tek treba da se probije na trziste dolazim do zaključka da je Garret losiji.
odgoovorite sa citatom
  #66  
Staro 02.02.2011, 13:11
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Gavrilo druze nerazmisljas logicno, iza firme Garret ili neke poznate stoji 30 ili 100 godina iskustva. Iza onog sto misli da je genije i poveze pet zica i na svaki udarac u travcicu tebi aparat pisti ko da si naiso na ostavu on ce i za 50 godina samo misliti da je genije i varace narod, ako izadjes sa istim na teren on koristi detektor poznate marke ( ako je taj detektor dobar sto on pravi sto ga nekoristi sam ). Pogledaj malo strane forume pa ces videti dali neko spominje neku nepoznatu firmu ili detektor. Ali to je tvoje misljenje i radi kako ti je volja nama ni iz djepa ni u djep.
odgoovorite sa citatom
  #67  
Staro 02.02.2011, 13:12
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
gavrilo ,
iskljuci na kratko ovu svoju logiku i ukljuci uporedo neki od gareta i bugara ili kineza,
pa se onda javi i napisi nam tvoje iskustvo,
tek onda ces znati koliko si /ne/tacno-logicki razmisljao kad si ovo gore pisao,
pozzz
odgoovorite sa citatom
  #68  
Staro 02.02.2011, 18:11
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ne kudite konje koje niste jahali rece neko
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #69  
Staro 03.02.2011, 01:10
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ja ne razumijem u cemu je problem sa tim detektorima iz kucne radinosti. Sve su to pokusaji pravljenja detektora koji se vise ne proizvode a radi se o poznatim proizvodjacima, vecinom Fisher. Sve te sheme se sada mogu naci slobodno na internetu i onda su se strucanjci dosjetili da kopiraju neke od modela tih detektora samo mu promijenivsi ime. Naravno, ti iz kucne radinosti nikada nece biti kao oni originalni, po cijoj shemi su napravljeni. Obicno nabace nekakvu sondu od 50cm precnika i onda kazu, woooow, ala je dubok. Ja bih volio vidjeti nekog od tih tzv majstora, da li je ijedan napravio iz svoje glave nekakav model a da pri tome nije koristio sva moguca iskustva iz interneta i stranih sajtova koji se bave istom tematikom.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #70  
Staro 03.02.2011, 01:44
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ja sam promenio misljenje kad sam uzeo prvi od pokojnog zeljka
a tek drugi

al ako je prica zabranjena zabranjena je....ziveli.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Garrett.... adrijano Vrste i namjena 12 14.06.2009 21:34
Garret ADS Ljuba Vrste i namjena 12 21.04.2008 08:24
Instruction manual za garret master hunter ads7 Ljuba Vrste i namjena 4 05.04.2008 23:20
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 02:30


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!