Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #51  
Staro 07.01.2013, 12:03
Kele78
Gost
 
prilozi: n/a
Samo da dodam..Xp nije mogao samo reklamom da dodje do trzista i tolikoj konkurenciji Wetsa,Fischera i ostalih mercedesa..znaci morao je prvo da se dokaze kvalitetom u ostroj konkurenciji a sad jbg..
odgoovorite sa citatom
  #52  
Staro 07.01.2013, 12:46
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=Kele78;74087]Samo da dodam..Xp nije mogao samo reklamom da dodje do trzista i tolikoj konkurenciji Wetsa,Fischera i ostalih mercedesa..
...mislis ostalih Dacia,Hyundaia,Tata-motors isl? Mercedes nema mnogo reklama,bas kao ni XP ali zato radi posao ,i na terenu i na trzistu
odgoovorite sa citatom
  #53  
Staro 07.01.2013, 15:21
Kele78
Gost
 
prilozi: n/a
ja sam se dvomio izmedju Gmaxx 2 i deusa..A GmaxII je jedan od najboljih Vfl Detektora koji je ikad napravljen..proci ce jos mnogo god.. da Hyundai ili dacia naprave nesto slicno
odgoovorite sa citatom
  #54  
Staro 07.01.2013, 17:50
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Koliko sam mogao razumeti, ovaj tip je stavio reakciju kod Deusa na 3, po mom iskustvu aparat je kod tog stelovanja nemirniji i plici ali bolje odvaja mete.
Kod Minelaba mi se ne svidjaju tonovi, kao da je ceo orkestar u kutiji od elektronike.
Mozda je CTX 3030 dublji na vece predmete od Deusa Ali bi to i trebao biti za 1000€ vise.
Malo sam pricao Sa jednim tragacem koji ima oba aparata, bas iz tog razloga sto je jedan bolji na jednom terenu a drugi na drugom i na drugim predmetima.
Ne funkcionisu isto i to bi trebali znati, gde trazim i sta ocekujem pa da Po tome kupim detektor. Minelabovi aparati su bolji na terenima gde je jaka mineralizacija zbog koriscenja vese frekvencija od jednom.
Ja sam licno prezadovoljan mojim aparatom, sto se dubine tice ako folis na 20-25cm nije dovoljno onda nemam vise sta dodati.
Za one koji ne veruju rado cu im pokazati na nekoj njivi u mojoj okolini.
Lep pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=o-WXY...e_gdata_player
odgoovorite sa citatom
  #55  
Staro 07.01.2013, 18:40
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
https://www.youtube.com/watch?v=Y1Wh...e_gdata_player

Deus Sa sondom od 22,5cm
odgoovorite sa citatom
  #56  
Staro 07.01.2013, 20:21
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
kratki ne zaboravi da na youtube postoje i klipovi gde je deus gori od drugih aparata,ne samo gde je bolji

http://www.youtube.com/watch?v=UTJTl4NaLlk

e sada pitanje je ko je postavio to i iz koje koristi
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #57  
Staro 07.01.2013, 20:30
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
......... sto se dubine tice ako folis na 20-25cm nije dovoljno onda nemam vise sta dodati.
......
posto si dosta svojih tema poobrisao sa foruma,neznam zasto....

ali se secam jednog veoma interesantnog slucaja:
"Ovaj kamen ce mi ostati u secanju koliko me je namucio dok nisam izvadio alku ispod njega. Kmencina je bila oko 30cm i oko 1,2m dugacka tako da nisam mogao da je maknem, pa sam morao da se ukopavam sa svih strana.
Akcija je trajala oko 40min."

"Jos da napomenem da sam imao sondu od 22,5cm."

odjednom deus izgubi dubinu sa preko 30 cm ispod kamena ne u zemlji pa jos i ukopavanje od 40 min...na 20-25cm....

to su meni jako interesantne stvari....a sve je to bilo pre par meseci,jel oni vremenom gube snagu ili kako?
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #58  
Staro 07.01.2013, 20:34
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
e onda dzaba tupimo zube...najbolji aparat na svijetu je Blisstool .

Kraj
odgoovorite sa citatom
  #59  
Staro 07.01.2013, 20:56
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
posto si dosta svojih tema poobrisao sa foruma,neznam zasto....

ali se secam jednog veoma interesantnog slucaja:
"Ovaj kamen ce mi ostati u secanju koliko me je namucio dok nisam izvadio alku ispod njega. Kmencina je bila oko 30cm i oko 1,2m dugacka tako da nisam mogao da je maknem, pa sam morao da se ukopavam sa svih strana.
Akcija je trajala oko 40min."

"Jos da napomenem da sam imao sondu od 22,5cm."

odjednom deus izgubi dubinu sa preko 30 cm ispod kamena ne u zemlji pa jos i ukopavanje od 40 min...na 20-25cm....

to su meni jako interesantne stvari....a sve je to bilo pre par meseci,jel oni vremenom gube snagu ili kako?
Ne razumem potpuno sta zelis reci, treba da znas razliku izmedju novcica i alke. Novcic od 1cm i alka 3cm nije isto.
Postao si nepoverljiv, nadam se da ces nekad doci ovamo, odavno te cekam.
odgoovorite sa citatom
  #60  
Staro 07.01.2013, 20:59
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Moje teme sam izbrusao gde su bili moji nalazi a ne testovi, ali to je druga prica, o tome mozemo na pp.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
za korisnike deusa eclipse4 Zanimljivosti 3 05.12.2011 21:29
pitanja u vezi detektora metala frabrne Vrste i namjena 23 16.06.2008 19:13
Odgovor u vezi tetradrahme od nikostakic Miki Antika 0 24.04.2005 21:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!