Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 22.02.2010, 16:29
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Agrippa ma kakvlja ljutnja, komentarisemo i to je odlicno tako, ja jos nisam izaso sa njim na treen pa nemogu nesto previse da pricamo o tome ali cini mi se da ce mi se dopasti. Usustini jesto to dosta nezno igleda ali za mene koji izlazi na teren mozda samo 10 dana godisnje je bitno da dobro radi i da sam zadovoljan dubinom, brzinom, jednostavnim radom. Svi su detektori tu negde, meni se svidjalo sad momentalno ovo posto je nesto novo sutra ce mi se svidjati mozda nesto drugo ko ce to znati. Lepo je da se komentarise nebitno dali je u pozitivnom ili negativnom smislu sto se tice Deusa.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 22.02.2010, 16:42
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Deki druze i ja i ti imamo preko oko 100kg zive vage ,mozda smo previse subjektivni po pitanju neznosti izrade
Ja sam se na moj minelab samo malcice naslonio stomakom prilikom kopanja i krc
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 22.02.2010, 18:11
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
au agripaaaaa...a izgledas tako vitko u avataru

sve mi je ovo da kazem ok...al magnet i ekran????? neka milan komentarise posto poznaje elektroniku.....al ja mislim da to nikako nemoze ici jedno do drugoga...i da to nema dugacak rok upotrebe.... nedaj boze pljuc,pljuc,pljuc..
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 22.02.2010, 18:51
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
Deki druze i ja i ti imamo preko oko 100kg zive vage ,mozda smo previse subjektivni po pitanju neznosti izrade
Ja sam se na moj minelab samo malcice naslonio stomakom prilikom kopanja i krc
Hahaha, to se zove neznost, u najgorem slucaju napravice ,,ciga majstor,, jedan drzac od gusa za nasu kilazu hahaha. Upravu si ove nove igracke izgledaju lepo i nemoze da se odoli a kvalitetivno su ubedljivo bolji stariji modeli ali sta dase radi kad oko hoce da vidi lepo i vitko.
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 22.02.2010, 19:47
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Deki, ti drzaci su pucali pri niskoj temperaturi i zato je doslo do zastoja u ukupnoj prodaji, sve dok nisu ispravili tu gresku u materijalu. Sto se tice displeja ili ti toga mobilnog telefona kojeg drzi magnet, sta tu ima lose, pa koliko detektora ima i mnogo vece displeje, neka to agrippa potvrdi ako ima explorera ili slican detektor, ili enigma i ostali koji koriste Whitesove modele, takodje da velikim displejima. Ovaj deusov i nije nesto velik, uostalom, ako se nesto i desi, detektor moze raditi i bez toga dijela. Neko je pomenuo sondu i bateriju u njemu. To i meni malo smeta, jer promjena baterije se ne moze izvrsiti samostalno vec se mora slati u servis a to donosi dodatne troskove. Mozda u buducnosti naprave tako da se moze i samostalno promijeniti, ko zna. Sto se tice tih displeja na detektorima, bilo kojim...pa uzmite samo na primjer jedan Nintendo DS sa touchscreenom, koliko djeca saraju sa olovkom po njemu i nista mu se ne desi, dok mi to n eradimo i nema potrebe da se sikiramo oko toga, uostalom, koga to brine, neka jednostavno kupi zastitnu foliju za displej i bice miran. Ja mislim takodje, da svi oni koji previse paze da nesto ne uniste, na bilo kojem aparatu, njima se bas to i desi tj, oni nesto pokvare . Vremenom ti dosadi i lagano spustanje sonde na zemlju i sl stvari pa pocnes malo slobodnije da baratas sa aparatom jer ne moze nikada polovno izgledati kao novo.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 22.02.2010, 21:08
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Da upravu si Vumi, bateriju u sondi nemozes promeniti sam, ali kazu da trebas da ga koristis bas dosta godisnje i traje tri godine. Meni se detektor mnogo svidja i cini mi se da uopste nije slab, sve je lepo i precizno uradjeno, naravno uvek nesto moze da se desi ali to moze svakom detektoru da se desi, ali imace svako priliku da ga proba kad se budemo nasli pa cemo posle da dajemo prave ocene, sad samo komentarisemo malo posto je NOVO, ali ja mislim da bas takav jedan detektor mi je trebao, a imam i Tejona za lose i teske terene.
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 23.02.2010, 01:10
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
vumi mislio sam na to da displej ne trpi magnet odnosno da ukoliko je magnet tik uz displej,displej crkava.
zbog magneta mi je jednom crkao gem boy nadam se da se secate tih neizbeznih spravica.
mislim da ovo nema nista posebniji ekran od toga.
od magneta zeni crkla 3 mobilna telefona,mislim na displej.....kasnije sam ustanovio da je od magneta i jeste bilo tako.
od kucnog teatra,velikog vufera mi je otiso jedan ekran na tv-u,drugi sam jedva izvukao,zbog magneta,verujem da su vam poznati magneti nema ga 5x5 a dize 160kg.
komsiji je otisao monitor na compu od magneta tj. zvucna koji su bili blizu.
i da ne nabrajam vise.....zato sam hteo da pitam,kako ce ovaj displej da trpi taj magnet,jer verujem da je ipak malo jaci magnet,nemoze bitit ko magnet od diname od bicikla.
deki nemoj da se ljutis,ja ti zajsta zelim sve najbolje....pitam samo za misljenje onih koji znaju elektroniku....
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 23.02.2010, 03:44
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Deki sve najbolje sa novom masinom.
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 23.02.2010, 09:56
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Eclipse pa valda su ga oklopili , znas valjda kako se resava problem magnetog polja na zvucnicima za ugradnju u tv
Znaci siguran sam 100% da su ga iznutra oklopili , tako da zraci samo ka spolja.
Eto ja sam pre neki dan uzeo USB flash od 16Gb i poklopac je namagnetisan možes kompletan USB da zakacis sa njim. Znaci lako se sve to resava.
A sto se velikih magneta tice tu se ne bih zezao sigurno ce mu smetati ako ge ostavis blizu nekog wufera. E sto mene malo vise brine je kako ce se to wirelles-bluetoth cudo ponasati u blizini dalekovoda ili kad zagrmi
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 23.02.2010, 12:29
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
pazi ne sumnjam ja da je doslo do nekog propusta i da cela ta firma nije imala u vidu to a ja ovde u srbiji provalio,to da se razumemo...nego sam hteo pitati,kako ce se ponasati,a eto ti mi vec dade odgovor....zajsta nisam imao pojma da se magnetni zraci mogu oklopiti necim tankim kroz sta isti ne prolaze...opet kazem,verujem da je taj magnet ipak jaci nego obican...jer sta bi bilo kad bi non stop popadao displij cim zakacite u nesto...
a konkretno sam mislio na tu foru da sto je novija tehnologija sve je lepsa i neznija....ljdi danas vise ne prave stvari da bi izdrzale,vec da bi se u nekom roku nesto i pokvarilo kako bi dodatno zaradjivali na rezervnim delovima.
uzmite u obzir recimo staru bese volga koja ispod ima 2 sine kao od voza i najnoviji neki auto koji je od aluminijuma......zam islite kad bi ga volga udarila brzinom od 80km sa strane.....ja mislim da ni mama air begova tu ne bi imale funkciju jer bi leva i desna strana bile slepljene jedna o drugu...
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novi XP Deus na Youtube Vumi XP 4 24.10.2009 22:33


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!