Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Garrett
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Garrett Svi garrettovi modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 10.10.2011, 23:51
Zarkov
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Zarkov Prikažite prilog
To za ground balance sam lupio, ne znam da li ću ostati živ!!! :-) A imaš i one početnike koji su pročitali malo više stranica na netu odgledali svakojaka uporedjivanja čitali strane forume u poslednjih par godina i maštali kako će da kupe već jednom taj detektor i skupljali sve moguće mape podatke legende priče starih itd. a para uvek za nešto drugo osim za to, pa neće da drže monologe zato što su ubedjeni da sve znaju. Jel postoji i takva grupa po tvom mišljenju. Ne bitno je to sve, samo dobro mesto i sa srećom.
p.s. Nisam tražio nikakva tehnička objašnjenja o ovom deterktoru, stavio sam dobro namerno ovaj detektor jer mu je premijera u svetu sad oktobra, pa da kažete svoje mišljenje. Dobar zašto, loš zašto. A ne da komentarišete moje lapsuse, i ko je početnik i šta treba da bude početnik.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 11.10.2011, 00:01
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Ma opušteno samo Zarkov....
Pošto je detektot nov, odnosno premijera mu je tek ovog meseca, onda retko ko može šta o njemu reći i o njegovim karakteristikama.
Jedno su prospekti i fabrička da kažem hvaljenja ovog ili onog detektora.. ali postoji jedna narodna izreka : "Na muci se poznaju junaci!"
Dakle svaki detektor će tek da pokaže svoje pravo lice tek kada se ode na teren sa njime!
A posle toga slede priče iskustva i upoređivanja...
Ali garret je ozbiljna firma koja se više puta pokazala kao dobra u izradi ovih napravica !
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 12.10.2011, 19:50
Zarkov
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od avgvst Prikažite prilog
Ma opušteno samo Zarkov....
Pošto je detektot nov, odnosno premijera mu je tek ovog meseca, onda retko ko može šta o njemu reći i o njegovim karakteristikama.
Jedno su prospekti i fabrička da kažem hvaljenja ovog ili onog detektora.. ali postoji jedna narodna izreka : "Na muci se poznaju junaci!"
Dakle svaki detektor će tek da pokaže svoje pravo lice tek kada se ode na teren sa njime!
A posle toga slede priče iskustva i upoređivanja...
Ali garret je ozbiljna firma koja se više puta pokazala kao dobra u izradi ovih napravica !
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 13.10.2011, 13:12
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
zarkov koriguj malo to citiranje ako pises odmah ispod teksta kome zelis da odgovaras.
za to postoji dugme "ODGOVORITI"
"CITAT" koristi ako je tekst na koji zelis odgovarati vise priloga navise.
nadam se da razumes.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Garrett AT Pro Metal Detector Zarkov Garrett 36 22.01.2014 20:55
Gold max sa DeTech Sef i kratki XP 30 18.11.2011 14:23
pump my metal detector eclipse4 Zanimljivosti 0 25.02.2011 14:29
Hitler’s Gold: Uncovering the Biggest Bank Heist in History banebeograd Novi vijek 1 17.07.2010 15:40
Fisher gold bug 2 RUAH Vrste i namjena 3 02.05.2010 17:33


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!