Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 09.02.2007, 23:57
petko77 petko77 je offline
Korisnik
 
Registriran : 05.01.2007
Starost: 47
prilozi: 33
Zahvaljivao se: 3
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Pomoc oko kupovine

VELIKI POZDRAV svima ukljucenim u ovaj forum a posebno onima koji su zasluzni za njegovo postojanje. Imam problem. Slucajno sam dosao do adrese sajta i od tada ne propustam priliku da kad god mogu procitam vase mnogobrojne priloge i naucim mnogo toga sto Vi iskusni tragaci znate. Interesovanje za bavljenje ovim hobijem naglo se povecalo posle citanja raznovrsnih tema na sajtu. I tu nastaje problem - kupovina metal detektora. Zainterensovan sam za neki model sa cenom do 500 eura. Sta bi meni kao pocetniku u ovom hobiju preporucili i da li uopste mogu naci nesto za taj novac posto kako sam razumeo te sprave nisu bas tako jeftine, a s' obzirom da sam iz Srbije i ne znam nikoga preko grane kako najlakse mogu doci do detektora. Unapred hvala na odgovorima.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 10.02.2007, 13:52
Vanuatu
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav.
Ja sam upravo prošao kroz to tako da ti mogu dati par sugestija ali uzmi ih s rezervom jer sam totoalni početnik.
Na forumu će ti se javiti kolege sa savjetima ali im prije toga pomogni time što ćeš determinirati gdje ćeš tražiti - na kakvom terenu - to je najvažnije jer u skladu s tim se i kupuje detektor.
jJa sam uzeo preko Amazona (drugdje sam skeptičan za ostavljanje broja kartice) fisher 1270 i iz razloga - preporuke s foruma u vezi s kvalitetom aparata, omjer cijene i kvalitete sa slabim dolarom (tako da ispadne još jeftinije) - ispalo me upravo otprilike koliko si ti naveo, samo što je problem u eventualnom popravljanju - trebao bi ponovo slati u USA. U Beču imaš isti za 200 i kusur eura više ali je puno bliže za popravke.
Isto je bitno da li želiš baš "početnički" koji samo upališ i voziš ili neki za duže vrijeme ali kompliciraniji za koji ćeš trebati naućiti s njim raditi ali nudi više potencijala.
Imaš i u Srbiji dilere - stranice možeš naći na ovom forumu - dakle prekopaj ga detaljnije.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 10.02.2007, 23:46
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od petko77
VELIKI POZDRAV svima ukljucenim u ovaj forum a posebno onima koji su zasluzni za njegovo postojanje. Imam problem. Slucajno sam dosao do adrese sajta i od tada ne propustam priliku da kad god mogu procitam vase mnogobrojne priloge i naucim mnogo toga sto Vi iskusni tragaci znate. Interesovanje za bavljenje ovim hobijem naglo se povecalo posle citanja raznovrsnih tema na sajtu. I tu nastaje problem - kupovina metal detektora. Zainterensovan sam za neki model sa cenom do 500 eura. Sta bi meni kao pocetniku u ovom hobiju preporucili i da li uopste mogu naci nesto za taj novac posto kako sam razumeo te sprave nisu bas tako jeftine, a s' obzirom da sam iz Srbije i ne znam nikoga preko grane kako najlakse mogu doci do detektora. Unapred hvala na odgovorima.
Pozdrav petko i dobrodosao na nas forum.Kao i svakom pocetniku javlja se problem na pocetku za koji se detektor odluciti.I po mom misljenju to je i najveci problem i najteza odluka jer je trziste prepravljeno raznoraznim detektorima.Moj savet za pocetak, da potrazis ovde na forumu slicne teme koje su vezane za kupovinu detektora,jer nisi ti ni prvi ni poslednji kome se pojavio takav problem.Znaci procitaj pazljivo ovde na forumu sta se pisalo,pa onda sacekaj neko vreme dok se iskusni tragaci jave na tvoju temu i daju njihov odgovor,i onda najteza odluka.Moras se sam odluciti i doneti zakljucak koji det. da kupis.Jer u svakom slucaju niko ti nece dati preporuku koji det da ti kupis,iznece se samo misljenja a kao sto sam rekao odluka ostaje na tebi..Licno misljenje ti nemogu dati jer i sam jos ne posedujem det.(licnu sam odluku doneo ali je jos nisam sproveo u delo) tj nisam kupio det. jos.Sto se tice kupovine det. imas ovde na pocetnoj stranici link prodavnice iz Srbije,pa se i tamo mozes informisati.Licno se nadam da ces uspeti da doneses pravu odluku oko kupovine det. i da ces nam se vratiti sa tvojim nalazima ovde na forumu i prikazati nam ih.
Zelim ti puno srece i uspeha u novom hobiju.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
pomoc bojanrist Vrste i namjena 3 05.10.2006 21:05


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!