Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti > Novi vijek
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novi vijek Sve što pronađete u internetu, knjigama i sl. a mislite da spada u ovaj vremenski period, od ca.1500 godine do današnjeg dana

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 09.01.2012, 00:53
Korisnička slika od popimperia
popimperia popimperia je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 13.09.2007
prilozi: 415
Zahvaljivao se: 165
Dobio je 8 zahvalnice(a/u) za 8 priloga
Au,majko mila oko čega se ljutite.Dobro Vumi kaže da onom kome nije po njegovoj volji odmah se ljuti i traži brisanje acc-a.Daj malo niste deca,ovo je timski rad.Lotr stani malo na loptu,žalićeš za forumom(ako si stvarno zaljubljenik u arheologiju i sl.).Miralem je po pročitanim komentarima veoma simpatičan,ali i ti Miraleme ne moraš biti u svakoj čorbi mirođija.I ja sam se jedne prilike našalio pa dobio opomenu i od tada pišem kad mislim da je to ok,ili kad imam nešto postaviti.Spremam neke nove stvarčice uskoro!Mir Božji Hristos se rodi!
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 09.01.2012, 11:29
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Ko jos cita Miralemove postove sem moderatora koji mora. Salu sa stranu Miki, Miraleme imas malo nalaza a puno postova pa ti savetujem obrnuto sto malje pises a vise na teren i puno nalaza da nadjes.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 09.01.2012, 20:45
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
pa onda mili moj ne citaj...ovdje nema prisile. da manje radim a da sam vise na terenu bilo bi nesto. ja sam rijetko na terenu sa MD-om pa tako nema mnogo ni nalaza. imam nekoliko lijepih nalaza ali nije ni blizu kao kod kolega koji godinama posjeduju md.
a ubrzo cu na teren pa cu ,nadam se,postaviti nesto (konacno). pokusat cu da ne komentarisem ali sta cu kad citam sve postove i teme? kada mi je nesto zanimljivo ja nesto napisem. vidimo se za koji dan. pozz
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 09.01.2012, 23:29
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
....Miriii nema ljutnje , glavu gore i sve za pet , tu smo da se druzimo ..
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 09.01.2012, 23:50
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Koliko znam svako moze iznositi svoje komentare na nacin kako nesto vidi ili razume, naravno da treba paziti na vredjanje. Mislim da ovde nema nikakvog vredjanja, pa nema potrebe ni za kakvim brisanjem. Pozdrav svima i
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novčić avukadi2 Novac 10 25.03.2010 23:39
Cetnicko blago vredno 8 miliona dolara prepelica Priče...legende...itd 9 26.04.2008 01:28
500 dolara 1864 konfederacija zeljkot Novac 0 29.04.2006 22:35
I jos dolara bojanrist Novac 1 17.03.2006 00:16
2 dolara Bili Novac 0 07.03.2006 00:03


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!