Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 25.06.2008, 17:08
predator
Gost
 
prilozi: n/a
Garret ace 250

Poštovani

Planiro sam si kupit metalni detektor garret ace 250.Zanima me vase misljenje,da li se isplati uzimati ovakav detektor, ako ne kojog vi priporočujete u rangu do 300 eura ako su takvi kvalitetni ?Početnik sam ,nisam još imao detektora.

Hvala !
Predator
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 25.06.2008, 19:49
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Jedan od najboljih detektore u toj klasi! Ima sve sto je potrebno, posebno se preporucuje pocetnicima zbog jednostavnog rukovanja. Dubina mu je isto zadovoljavajuca, radi mirno i stabilno, malo je nemiran gde je teren dosta zaprljan sitnim gvozdjem u takvim situacijama treba raditi sporije i sa manjom sondom. Jos da dodam da je izuzetan za plaze, mogu se pojedinacno diskriminisati nezeljeni objekti kao na primer zatvaraci, folija itd. U svakom slucaju ga treba testirati sa razlicitim predmetima koji se svakodnevno nalaze pri trazenju radi upoznavanja. Ja ga posedujem kao drugi aparat za prijatelje i za trazenje po plazi, i veoma sam zadovoljan. Skoro sam uzeo i veliku sondu sa kojom se mnogo brze pretrazuje teren, sto se razlike u dubini izmedju standardne i velike sonde tice nisam pravio test. Pozdrav!
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 25.06.2008, 21:56
predator
Gost
 
prilozi: n/a
Zanima me jos samo koliko cm u dubinu moze penetrirati ?Moze li recimo sa vecom sondom pronaci vece predmete npr.,maceve,vaze itd?Hvala puno si mi pomogo.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 25.06.2008, 23:44
laki
Gost
 
prilozi: n/a
za te pare imas i fishere: f2i f4 meni se svidja kako rade...
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 26.06.2008, 00:14
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Ako ima fiser f4 orginal za 300e ja sam za njega, ako je orginal, pre nego za gareta.Zavisi kakvi su tereni u pitanju ali fiser je uvek u prednosti.
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 26.06.2008, 00:22
laki
Gost
 
prilozi: n/a
i dzone znas li kako izgleda taj original, ja ne?! koliko ja znam fisher se kompletno pravi u kini,a ova dva cuda lepo rade i pored toga sto njihova izrada deluje jeftino...
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 26.06.2008, 00:51
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Laki druze mislis li da garet ne pravi modele u Kini.Pa mnoge se danas stvari rade u Kini i to kvalitetno.Koliko su Kinezi renomiranih firmi kupili u zadnjih 10 godina.Nisam mislio na Kinu vec na kopije koje se rade u Rumuniji i Bugarskoj vec se koriste na nasim prostorima i daju rezultate video sam u okolini Obrenovca o detaljima ne mogu pricati.U jednom postu sam izbacio adresu sajta u Bugarskoj da vidite kako brzo kopiraju pojedine stvari ali je Vumi obrisao.Napisacu sada ovako pa vidi da ako Vumi ne obrise za toliko.Izvinjavam se timu i Vumiju.

Ja ne znam o cemu se radi ali ako je obrisano onda je obrisano sa razlogom i nema potrebe da se unosi vise, bilo to kako treba ili obratno napisano

Vumi

Promijenjeno od Vumi (26.06.2008 u 12:25 sati)
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 26.06.2008, 00:56
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Nisam imao prilike da probam Fisher F2 i F4, prema tome ne mogu nista reci za njih. Sto se Gareta tice (na primer) nas drug rede neumorni tragac je pre dva dana sa njim iskopao As imedju 25 i 30cm sa standardnom sondom. Sigurno da veca sonda ima prednosti u dubini posebno za vece stvari ali ne treba ocekivati previse.
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 26.06.2008, 01:18
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Svako od nas ima pravo na svoje misljenje.Sva tri gore navedena modela su dobra i svakako ce posluziti nameni.Pozdrav Kratki i ona masina je super narocito pohvala za odrzavanje.
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 26.06.2008, 09:13
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Laki druze mislis li da garet ne pravi modele u Kini.Pa mnoge se danas stvari rade u Kini i to kvalitetno.Koliko su Kinezi renomiranih firmi kupili u zadnjih 10 godina.Nisam mislio na Kinu vec na kopije koje se rade u Rumuniji i Bugarskoj vec se koriste na nasim prostorima i daju rezultate video sam u okolini Obrenovca o detaljima ne mogu pricati.U jednom postu sam izbacio adresu sajta u Bugarskoj da vidite kako brzo kopiraju pojedine stvari ali je Vumi obrisao.Napisacu sada ovako pa vidi da ako Vumi ne obrise za toliko.Izvinjavam se timu i Vumiju.
cestitam bugarima na lep sajt,ali za detektor nemam reci hvale ...pre otprilike dve godine imao sam njihov detektor sl 2006 i mogu vam reci da je taj aparat igracka za recimo f2 (radio je konfuzno,signal je kasnio itd itd...)

Promijenjeno od Vumi (26.06.2008 u 12:25 sati)
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Garrett.... adrijano Vrste i namjena 12 14.06.2009 22:34
Garret ADS Ljuba Vrste i namjena 12 21.04.2008 09:24
Instruction manual za garret master hunter ads7 Ljuba Vrste i namjena 4 06.04.2008 00:20
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 03:30


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!