Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 26.06.2008, 09:21
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Svako od nas ima pravo na svoje misljenje.Sva tri gore navedena modela su dobra i svakako ce posluziti nameni.Pozdrav Kratki i ona masina je super narocito pohvala za odrzavanje.
Naravno da svako moze izneti svoje misljenje a vise bi voleo kad bi smo mogli i iskustva da iznesemo za sve modele detektora, onda bi bilo jednostavnije da se pocetnici odluce. Sto se odrzavanja tice to spada uz hobi, ides na teren vratis se ocistis masinu i spakujes je.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 26.06.2008, 12:26
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od laki Prikažite prilog
cestitam bugarima na lep sajt,ali za detektor nemam reci hvale ...pre otprilike dve godine imao sam njihov detektor sl 2006 i mogu vam reci da je taj aparat igracka za recimo f2 (radio je konfuzno,signal je kasnio itd itd...)
Laki druze ja mislim da bi bilo drago svima nama da cuju iz prve ruke kako ti detektori iz Bugarske rade.Ja sam hteo da kupim onaj drugi nrg-100 ali sam odustao jer sam od naseg druga sa foruma kupio Vaguro 2.Poredjenja radi ti detektori kod njih kostaju 250 i 400 eura plus troskovi puta vize ili necije marze pa vidite koliko to izadje.Za rezultate ne mogu pricati ali bi ti druze Laki mogao ljudima da opises rad sa modelom koji si imao.Bas iz tog razloga da ljudi ne pogrese.U svakom slucaju iskljucivo je bolje kupiti fabricki detektor renomirane firme narocito ako mogu da se nabave za 300 eura.Mislim na Garet ac 250 ili ona dva Fisera F 2 i F4.Recimo sada bi mogli napraviti poredjenje za druga Predatora izmedju ac 250 i Fisera F 4 kako se ponasaju na raznim terenima.Prvo i osnovno stabilnost pa diskriminacija to jest izbacivanje pojedinih metala .Stabilnost gde su tereni puni minerala i ruda naravno ponasanje gde su zaprljani tereni .Reagovanje na rimsku ciglu ili ne reagovanje ovde mislim da je Fiser u prednosti.Uredu je izbacivanje pivskih cepova i cavlica ali diskriminisanje ciste folije se gubi zuto narocito za plaze gde se moze naci koja narukvica ili lancic a zna se koja je razlika od prstena.Sto se tice dubine recimo moj Vaguero 2 vidi dublje predmete u zemlji nego li te iste u vazduhu pogotovo ako oni stoje vise godina dole.Za ovo mislim da se mnogi aparati ponasaju tako.Predator imas ovde na forumu opisan rad mnogih detektora pa pretrazi ukucaj ime masine i izaci ce ti svi prilozi vezani za detektor koji si trazio.Pozdrav.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 26.06.2008, 13:25
laki
Gost
 
prilozi: n/a
i dzone imao si srece ,kupio si dobar detektor za super cenu ,sad ja i ti imamo najbolje detektore nego treba nekad izaci i na teren da bi se nesto naslo,e a ljudi moraju ponekad da pogrese da bi se opametili...
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 26.06.2008, 15:01
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od laki Prikažite prilog
i dzone imao si srece ,kupio si dobar detektor za super cenu ,sad ja i ti imamo najbolje detektore nego treba nekad izaci i na teren da bi se nesto naslo,e a ljudi moraju ponekad da pogrese da bi se opametili...

xexeexe....najbolji komentar na forumu.... .......i.zone nismo se odavno culi,nisi mi nista pricao jos od onda......
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 26.06.2008, 21:35
predator
Gost
 
prilozi: n/a
Thanks Dzone !!!
Procitati cu jos o detektorima .
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 26.06.2008, 22:04
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Nema na cemu i drugi put.Zato sluze drugari sa foruma mada ovde ima i iskusnijih od mene pa ti mogu pomoci.Pazljivo procitaj sve sto te interesuje pa sam dodji do zakljucka najboljeg za tebe.
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 27.06.2008, 10:23
predator
Gost
 
prilozi: n/a
TF-900

Sinoc sam kontaktiro firmu Keelyco imaju detektor TF-900 koji ide 6 metara u dubinu je li ima ,ko iskustva sa njim ?
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 27.06.2008, 11:37
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od predator Prikažite prilog
Sinoc sam kontaktiro firmu Keelyco imaju detektor TF-900 koji ide 6 metara u dubinu je li ima ,ko iskustva sa njim ?
Ja nemam iskustva sa tim detektorom ali ima nesto zanimljivo verovatno nisu naveli da se na 6 m nalazio TENK.
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 27.06.2008, 14:31
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od predator Prikažite prilog
Sinoc sam kontaktiro firmu Keelyco imaju detektor TF-900 koji ide 6 metara u dubinu je li ima ,ko iskustva sa njim ?
nisam siguran da li ovde ili na hobidetektori forumu neko je napisao svoja iskustva sa ovakvim aparatom,
ukratko, nije bilo nikakvih posebnih pohvala na njegov racun,
mislim da je 6 metara preoptimisticki za sve metal detektore osim ako ne trazis predmete pod zemljom velicine tenka, tranvaja ili spes satla,
nas drug crni ima komsiju koji je imao dugo jedan ovakav aparat pa moze i on da kaze kako se pokazao na terenu
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 27.06.2008, 17:55
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
nisam siguran da li ovde ili na hobidetektori forumu neko je napisao svoja iskustva sa ovakvim aparatom,
ukratko, nije bilo nikakvih posebnih pohvala na njegov racun,
mislim da je 6 metara preoptimisticki za sve metal detektore osim ako ne trazis predmete pod zemljom velicine tenka, tranvaja ili spes satla,
nas drug crni ima komsiju koji je imao dugo jedan ovakav aparat pa moze i on da kaze kako se pokazao na terenu

ma sigurno se pokazao odlicnim kao i svaki koji sluzi takvoj nameni......kupe ga ,pa pocnu pricu "cim budem zasao sa njim na teren odmah cu da dajem komentare",koriste mesec dana i ponovo se jave i salju slike nadjenih predmeta u zemlji do 2-3-4 m ispod kojih se naravno vidi nesto nalik na podske plocice ili pak se ne javljaju vise nikada,nakopaju se i hvale "kako je kao sto sam i naveo na tu metrazu nadjeno nesto al nisu imali vremena dokapaju ili su kopali al nisu stigli da zavrse pa cim budu imali vremena oni ce to da nastave al na kraju ipak otvore temu na forumima i tema skoro uvek glasi "prodajem"...... a u oglasu pise kako je aparat ili uredjaj savrsen......ruku na srce...bilo je i onih koji su rekli istinu.....ali samo jedan-dva....
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Garrett.... adrijano Vrste i namjena 12 14.06.2009 22:34
Garret ADS Ljuba Vrste i namjena 12 21.04.2008 09:24
Instruction manual za garret master hunter ads7 Ljuba Vrste i namjena 4 06.04.2008 00:20
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 03:30


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!