Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Garrett
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Garrett Svi garrettovi modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 09.10.2011, 22:32
Zarkov
Gost
 
prilozi: n/a
Garrett AT Pro Metal Detector

Ovo mi je prvi post i želeo bih sve da pozdravim.
A postavljam ovaj post jer mislim da je ok detektor za početnike.
Razmišljam da ga uzmem, ima dobru diskriminaciju za sve terene je, nego me malo muči kvalitet izrade, par postova na netu me zabrinulo da su morali da vraćaju na garanciju, a ja sumnjam da to kod nas funkcioniše. :-(
I malo specifikacija istog.




Garrett AT Pro Premium Features:

Standard and professional audio modes - Standard Mode provides conventional target response for easy operations. Experienced users can select Pro Mode to obtain more advance audible Target ID to judge target size, shape, and depth.
Fast Recovery speed - Pro Mode Audio offers greater ability to **** out good targets amongst trash and fast recovery speed on multiple targets.
Pro Mode Audio™ - Proportional Audio and Tone Roll Audio™ features allow the user to hear characteristics of a target as in a True All-Metal Mode.
High-resolution iron discrimination - Use touchpads to set iron discrimination in one of 40 levels for the precise ability to separate good targets from trash.
Iron Audio™: Advanced iron identification - Allows user to hear discriminated iron (normally silenced) and to alter the detector's mid-tone signal's range in order to avoid digging undesired ferrous targets.
All terrain versatility - Waterproof housing and connectors protect against dusty muddy, wet and humid environments. The AT Pro can be immersed in water to a 10-foot depth (maximum) to search in and along shorelines, rivers, piers, docks or swimming holes.
Digital Target ID - The 0 to 99 Target ID scale offers increased ability to distinguish one target's conductivity from another.
Manual Ground balance - Allows user to manually adjust the detector's ground balance to reduce the detrimental effects of ground mineralization.
Fast Track™ Ground Balance - Automatic feature that allows user to quickly ground balance the detector in mineralized soil conditions.
Electronic Pinpointing - This All-Metal Mode function is used to precisely locate a detected target's location in the ground.
15 kHz High Frequency - Offers improved detection of small targets, gold nuggets and jewelry.
Exclusive Garrett DD coil design for mineralized soil and superior target separation.
Land headphones are included standard. An optional waterproof headphone is available.

All Terrain Features Of The Garrett AT Pro Metal Detector:

Relic Hunting
Coin Shooting
Prospecting
Cache Hunting
Jewelry Hunting
Shallow Water Searching
Beach Hunting
Competition Events
Mineralized Soil Areas
Advanced Target Separation
Fast Recovery Speed
Professional Audio Mode for Additional Target Info

Treasure Hunt in All Terrains

The Garrett AT Pro is designed using a waterproof control housing and waterproof connections. These features protect the detector in dust, murky, wet and moist environments. The AT Pro can be submerged in water to a depth of 10 feet. Use it to treasure hunt along the shore, in ponds, streams and swimming spots. Head back to those old forgotten swimming holes and recover lost valuables missed by other detectorists. Now you can experience one detector that is equally good on land or in the water. Take your treasure hunting to a new extreme.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 09.10.2011, 23:31
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Prvo da te pozdravim, dobro došao na Forum!
Što se tiče detektora sve je lepo napisano i objašnjeno, jedino koja mu je cena?
I gde ima da se nabavi, mislim da u Srbiji nisam video da ima, jedino da se obratiš Vumiju, on sigurno ovaj model ima u ponudi!
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 10.10.2011, 00:01
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav novom clanu
Cena uredjaja je oko 700evropskih dinara
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 10.10.2011, 00:35
Zarkov
Gost
 
prilozi: n/a
Zahvaljujem, znam mu cenu nego me kopkalo jer se par njih žalilo na njegovu matičnu ploču pa sam odustao.Sada jurim ovaj što ću pustiti u sledećem postu.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 10.10.2011, 18:01
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Cuj ovde kod nas se nije zalio niko jer tih uredjaja jedva i da ima par komada
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 10.10.2011, 22:12
Zarkov
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od crni Prikažite prilog
Cuj ovde kod nas se nije zalio niko jer tih uredjaja jedva i da ima par komada
Znam, razmisliću još, pre bi onaj Gold :-)
Svako više voli zlato, naravno ako ga ima uopšte :-)
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 11.10.2011, 20:59
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Ako to imas na umu onda uopste i nemoj da kupujes detektor
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 12.10.2011, 19:33
Zarkov
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od crni Prikažite prilog
Ako to imas na umu onda uopste i nemoj da kupujes detektor
Na umu što na nekadašnjem drumu.Ispadalo ljudima iz džepova svašta kad su silazili sa konja.
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 12.10.2011, 20:43
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
A za konjanicima su isle stare babe i mlade devojke, skupljale sve mrvice koje su ispadale
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 13.10.2011, 01:35
Zarkov
Gost
 
prilozi: n/a
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
pump my metal detector eclipse4 Zanimljivosti 0 25.02.2011 14:29
garrett gti 2500 banebeograd Testiranje detektora 11 22.09.2010 23:05
garrett za zlato RUAH Vrste i namjena 2 16.08.2009 23:40
Garrett.... adrijano Vrste i namjena 12 14.06.2009 22:34
Garrett Ace 250 vedran Vrste i namjena 6 08.01.2008 00:52


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!