Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > NOVI VIJEK > Novac
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novac Sav novac koji spada u gore navedeni period...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 16.03.2006, 20:58
bojanrist
Gost
 
prilozi: n/a
I .......

I jos jedan zanimljiv primerak papirnog americkog novca,inace je Konfederacijski novac,stampan je pod aktom Generala Semblija,vredi 18 penija,tada Amerika jos nije bila ujedinjena,zanimljiv o je jos da broj novcanice je ispisan rukom 26,godina je 1777
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg IMG0001_2.jpg (91,8 KB, 14x prikazano)
Tip dokumenta: jpg IMG0001_3.jpg (73,6 KB, 10x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 17.03.2006, 00:14
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Zanimljivo.......
Boki da li je ovaj dolar koga si prikazao,deo tvoje kolekcije nalaza.Mislim jel to negde nalazis detektorom ili je nesto drugo u pitanju......
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 17.03.2006, 00:58
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
ah da boki inace ima specijalan detektor koji okriva papir na velikimmmmmm dubinama
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 17.03.2006, 18:15
bojanrist
Gost
 
prilozi: n/a
bb

Zao ove stvari detektor je moc zapazanja,zanimljivo je sto se tice ove papirne novcanice da covek nije ni znao sta je u pitanju,pa cak da se nije ni potrudio da sazna,pa onda proizilazi iz toga daj sta das za njega,u fazonu za turu pica,ima dosta zanimlivih Papirnih USA dolara
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!