Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 10.06.2009, 01:59
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Jedini moj bratiću, ti si bio ljubimac od naše babe Stane i babe nam Rosamunde, a ja sam bio u nemilosti i morao učiti magiju uz učestala batinanja, dok si ti švrljao i zaebavo se po babinom opservatoriju dudlajući čarobnu ljutiku - mučenicu. Na kraju ispalo da sam ja postao znalac, a ti ostao babin ljubimac.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 10.06.2009, 11:31
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Vidim ja da cete vi otjerati ovog covjeka
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 10.06.2009, 12:43
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
svi smo mi bili podvrgnuti raznim testovima mucenja ovde (zaebanciji) pa smo preziveli......nadam se da je i taj covek od krvi i mesa i da ume da prihvata malo sale....

uzmite radeta i stojka za primer,nad njima su vrseni razni opiti.....
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 10.06.2009, 20:16
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Citam i pomislih u sebi, koja smo mi kvarna nacija, jer nazalost ovo nije vise zezanje ovo sto vi pisete je omalovazavnje nekog mozda postenog coveka ( kolege ). Uhvatili ste se tih cupova, bakraca i tovara nekog zutog metala ko da vi nebiste voleli tako nesto naci, ili kada bi ste nasli nebise uzeli, znam sve mije poznato vi ste stigli do odredjenog ponosa u finansikom ste super stanju, netreba vam vise nista, sad samo radite ovo iz hobija i uzivancije, mozda neko i to radi iz hobija i uzivancije ali takvih je jedva 2%. Nemojte se smejati necijim mukama jer od ovih 2% ostalima je mozda velika nevolja sto su opste poceli sa ovim hobijem, dajte iskrene odgovore ako znate, posavetujte, oprostite na greskama i akceptirajmo jedan drugog, jer nikad se nezna kad ce ti neko trebati. Pozdrav p.s ovo sam napisao sa postenom namerom zato molim sve clanove koji pisu da me neprozivaju jer neplaniram da se prepiram sa bilo kime, niti zelim bilo kog da uvredim, sve sto sam napisao vazi i za mene jer i ja spadam u tu naciju.
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 10.06.2009, 20:57
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Citam i pomislih u sebi, koja smo mi kvarna nacija, jer nazalost ovo nije vise zezanje ovo sto vi pisete je omalovazavnje nekog mozda postenog coveka ( kolege ). Uhvatili ste se tih cupova, bakraca i tovara nekog zutog metala ko da vi nebiste voleli tako nesto naci, ili kada bi ste nasli nebise uzeli, znam sve mije poznato vi ste stigli do odredjenog ponosa u finansikom ste super stanju, netreba vam vise nista, sad samo radite ovo iz hobija i uzivancije, mozda neko i to radi iz hobija i uzivancije ali takvih je jedva 2%. Nemojte se smejati necijim mukama jer od ovih 2% ostalima je mozda velika nevolja sto su opste poceli sa ovim hobijem, dajte iskrene odgovore ako znate, posavetujte, oprostite na greskama i akceptirajmo jedan drugog, jer nikad se nezna kad ce ti neko trebati. Pozdrav p.s ovo sam napisao sa postenom namerom zato molim sve clanove koji pisu da me neprozivaju jer neplaniram da se prepiram sa bilo kime, niti zelim bilo kog da uvredim, sve sto sam napisao vazi i za mene jer i ja spadam u tu naciju.
Deki nemoj se ljutiti, jer nisi u pravu, ova šala je put ka zdravom razumu i to je jedini način da se ljudima otvore oči, odnosno da ne prožive život u zabludi i mitološkoj gluposti.
Kada se registriraš i postaneš član ove naše zajednice, red je da se kaže dobar dan i pomoz Bog, ja sam taj i taj, zanima me to i to. Nakon toga dobro se zagrije stolica i pročitaju se sve teme s foruma i tada nema šanse da se postavljaju glupa pitanja u nedogled. Koliko znam ovaj forum nije namjenjen trgovcima arheološkom građom, ako jest, onda mi tu nije mjesto, ipak mislim da je ovaj portal namijenjen hobistima, a ovi drugi neka se naoružaju skupom literaturom i sami rješavaju svoje nedoumice, odnosno neka otvore portal za profesionalne detektoraše i mešetare arheološkom i ostalom povjesnom građom.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 10.06.2009, 21:14
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Deki nemoj se ljutiti, jer nisi u pravu, ova šala je put ka zdravom razumu i to je jedini način da se ljudima otvore oči, odnosno da ne prožive život u zabludi i mitološkoj gluposti.
Kada se registriraš i postaneš član ove naše zajednice, red je da se kaže dobar dan i pomoz Bog, ja sam taj i taj, zanima me to i to. Nakon toga dobro se zagrije stolica i pročitaju se sve teme s foruma i tada nema šanse da se postavljaju glupa pitanja u nedogled. Koliko znam ovaj forum nije namjenjen trgovcima arheološkom građom, ako jest, onda mi tu nije mjesto, ipak mislim da je ovaj portal namijenjen hobistima, a ovi drugi neka se naoružaju skupom literaturom i sami rješavaju svoje nedoumice, odnosno neka otvore portal za profesionalne detektoraše i mešetare arheološkom i ostalom povjesnom građom.
Upravu si Enigma, slazem se ali netreba ipak tako grubo postupiti, zato i kazem da treba oprostiti neke stvari. Na taj nacin necete mu pomoci, cak ce covek i da poveruje da treba da kopa 4x4x4 jer cita da ti dajes uvek odlicne savete i uglavnom znas svaki odgovor na pitanja. Naravno da treba da se predstavi i da kaze kojim ciljem je na Forumu. Neljutim se ali, znas uvek postoji ono ali ...... Znam da treba biti i zabavno. Veliki pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 10.06.2009, 21:32
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ne mogu vjerovati da nije razumio šalu i da bi mu palo na pamet da kopa pet metara pod živu stijenu.

Pozdrav !
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 10.06.2009, 23:15
algor
Gost
 
prilozi: n/a
Ne ljutim se i nisam toliko naivan.
Evo nesto i za razonodu
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Picture 032.jpg (96,5 KB, 17x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 10.06.2009, 23:37
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
jos stavio peskir oko vrata.....ovaj je neki opasan.....kazanova
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 11.06.2009, 00:05
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od algor Prikažite prilog
Ne ljutim se i nisam toliko naivan.
Evo nesto i za razonodu
Je'l može gro plan ?
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!