Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 26.05.2008, 00:30
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
tesoro vaguero 2

Pozdrav svima.Interesuje me vase misljenje o detektoru koliko je dobar ili los.Za kakve terene se moze koristiti.Molim za strucna misljenja ili iskustva malo opsirnije.Hvala unapred.Radi se o tesoru vagueru 2 germanya.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 26.05.2008, 09:50
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Kakve veze ima ova tema sa ovim forumom!!??? Pa zar ne moze malo da se pazi gdje se sta postuje, dosadilo vec prebacivati teme iz foruma u forum!!!
@prebaceno iz drugoga foruma
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 26.05.2008, 11:31
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
OK Vumi, ako ti mislis da ova tema nije vezana za ovaj hobi i ovaj forum ti je izbrisi.Kada posaljem pitanje kako da postavim novu temu niko ne odgovara .U svakom slucaju hvala prijatelju na iscrpnom odgovoru. I.Dzon.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 26.05.2008, 11:38
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ti si ovu temu postavio u forum gdje se postavljaju pitanja u vezi koriscenja samog foruma a ja sam je prebacio u ovaj forum gdje joj je mjesto...razumijes li sada gdje si pogrijesio?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 26.05.2008, 12:04
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Ok pogresno mesto.Snasao sam se kako sam znao i umeo.Zato postoi tim da ispravi gresku.Usput ako je tim prisutan a ja posaljem pitanje, ( na kraju desno imate pitanje) kako da postavim temu i navedem sta pa zamolim da vi to uradite nema nista.Zato je postavljeno na pogresno mesto ,covek se snadje kako ume.Izbrisi ovu nasu diskusiju i ostavi ono vrsta i namena sto si ti postavio da ne pokvarimo novu temu.Hvala Vumi.
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 26.05.2008, 17:01
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Nisam bas razumio sta si ovdje napisao, ali tema se vec nalazi u pravom forumu posto sam je prebacio..znaci, ostaje ovdje gdje jeste i moze da se diskutuje u njoj sasvim normalno.
Sto se tice postavljanja tema i izbor foruma u koji treba da se postave...zar je toliko tesko procitati ono sto pise u opisu svakog podforuma...da pojednostavim..jedan forum se zove "ANTIKA"...ovo znaci da u njega treba da se postavljaju teme iz antike a ako se radi o antickom novcu onda se ista postavi u podforum "ANTICKI NOVAC"... Ispod svakog naziva pojedinog foruma se nalazi opis o cemu se u njemu diskutuje a isto tako i ispod imena svakog podforuma...covjek jednostavno procita i zna gdje sta da postavi...ne mogu jedino da shvatim da, recimo u forum ANTIKA, neko postavi temu sa nazivom "Cemu sluzi ovaj detektor"...znaci, ta osoba se nije ni potrudila da pronadje odgovarajuci forum i podforum, nego je samo procitala jedan dio imena foruma, u tvom slucaju "Pitanja u vezi...." i odmah tu postavila svoju temu...te stvari ne mogu da razumijem...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 26.05.2008, 21:01
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Vumi napisi nesto o ovom aparatu.
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 26.05.2008, 21:21
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ne znam nista...bolje da pitas kratkog, on ga je kratko testirao dok ja nisam imao prilike raditi njime...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 26.05.2008, 22:58
avukadi2
Gost
 
prilozi: n/a
Kolega ja posjedujem tesoro vaguero,ali nije germania nego stariji model.Sve što ti o njemu mogu reći je da je lagan za korištenje,ali nisam koristio nijedan drugi detektor da bi ti mogao reći da je bolji ili lošiji od drugih.Sa njim sam imao dosta dobrih nalaza,ali sam bio nezadovoljan sa dubinom pa sam nabavio DD sondu i sad je puno bolje.Moja preporuka je da ne uzimaš obično sondu jer je preplitka.I izgubićeš volju sa silnim čahurama,folijom i drugim stvarima iz naše bliže prošlosti.Pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 26.05.2008, 23:04
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
pozdrav avukadi2.Hvala za informacije.Interesu je me njegova stabilnost sa DD sondom mislim da bese 25x30 cm.Ili jos neka tvoja iskustva i zapazanja sa tesorom.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Testiranje G-maxxa Goldmaxxa i Tesoro Tejona kratki Testiranje detektora 43 22.12.2009 02:39
Konačno mi proradi tesoro i evo rezultata. avukadi2 Novi vijek 2 01.04.2008 22:06
Tesoro Tejon kratki Vrste i namjena 4 07.03.2008 10:11


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!