Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #91  
Staro 25.02.2011, 18:30
Polanski
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Naravno da sam za da se vidimo i izadjemo na teren. Sto se masine tice za poneti to moras videti sa vozacem, uglavnom nema problema ako imas racun. Mozes reci da ga nosis na popravak ako dodje do neke komplikacije, ja sam do sada nosio par puta i nisam nikada imao problema. Do duse nisu ga ni videli na granici, bio je u tasni sa priborom za pecanje
sa racunom ga mozes nositi svuda u srbiji [dozvoljeno je od marta]
odgoovorite sa citatom
  #92  
Staro 25.02.2011, 18:42
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
jos kad bi imao neki odlomak nasega zakona da to potvrdi bilo bi super
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #93  
Staro 25.02.2011, 18:48
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Pa odi na carinu i pitaj, nije ti daleko do Golubca.......
odgoovorite sa citatom
  #94  
Staro 26.02.2011, 01:16
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
ja nisam toliko pametan,ali iz svega ovoga mi se cini da brat eclipse ima neispravnu masinu,ili je nesto rastelovano na samoj ploci.mislim da bi problem mogao resiti kod majstora,da ga postavi na osciloskopu i meri ti izlazni stepen ka sondi,ili prijem.
neznam kako je na xp aparatima,ali u slucaju da postoje trimeri za podesavanje,desava se da se pomere za 10-ti deo milimetra i da ti prave takve smetnje.
banebeograd kaze da se oni prvo balansiraju prvo u vazduhu,onda je isti princip kao na whitesovim modelima,gde se prvo balansira u vazduhu(meri vlaznost i tempreraturu vazduha) bar tako kazu,pa onda balans sa zemljom.ova automatika se meni licno u principu ne svidja,jer sam imao slican problem sa explorerom,gde je balans sa zemljom odradio automatski.
odgoovorite sa citatom
  #95  
Staro 26.02.2011, 09:37
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Auuu pa ova debata ode u pravcu KAKAV BI DETEKTOR JA ZELEO DA IMAM Stvar je prosta ako hocete da kopate duboke mete i sitne obojene mete pored gvozdja neminovno je iskopavati i malo vece komade gvozdja a da ne pricamo gde je individualna stvar svakog uredjaja ponaosob do koje granice to jest velicine moze da izbaci gvozdje u odnosu na obojene mete
Ustvari o cemu ja pricam?
Pricam o tome da smo svi ili bar vecina od nas na forumu do sada promenili po nekoliko uredjaja ili oni koji nisu imali su prilike i da vide kako rade drugi uredjaji i svi znamo da da sve to radi isto samo malo drugacije i svi znamo da nijedan nije isti
Iz tog razloga predlazem da lepo nabavite uz postojeci detektor jos par komada pa cete u svojoj gami uredjaja imati i uredjaj extremne dubine i uredjaj sa perfektnom diskriminacijom i uredjaj osetljiv na nenormalno sitne komade itd...itd...
Jednostavno zaboravite da uredjaj kog imate trenutno i mislite da je najbolji moze da sadrzi cve to u sebi to je nemoguce zato se i prave sa raznim sondama koncentricna ili DD elipra ili krug pa frekvencije itd
Prvi metal detektor sam imao 89 do sada sam ih imao ohohooo i nisam se vencao ni sa jednim tako da ajmo da pisemo o zeljama ili sta smo novim detektorom dobili a sta izgubili u odnosu na stari
postavicu i neki video gde cete videti sta su neki dobili kupovinom novog u odnosu na stari a dotle pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #96  
Staro 26.02.2011, 10:05
crni
Gost
 
prilozi: n/a
http://www.youtube.com/watch?v=RuFU2_Tyv0Y
http://www.youtube.com/watch?v=_mLjhvgLDIk
Inace za italijansko trziste mito II je GMP a Maxxim II je Gmaxx II
a evo i Maxxima II
http://www.youtube.com/watch?v=vDJOTzNhpWs
Sad vidite ko je sta dobio promenom uredjaja
odgoovorite sa citatom
  #97  
Staro 26.02.2011, 17:00
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
vratimo se nazad.kakve su te velike sonde,s obzirom da hvataju vecu povrsinu samim tim sigurno recimo i vise gvozdja i plemenitog ispod (pretpostavimo da ga ima),jer odvaja dobro?
a sto je jos bitnije da li se sens moze podesiti kao i na manje sonde ili kod nje mora manji sens biti?
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #98  
Staro 26.02.2011, 19:19
laki
Gost
 
prilozi: n/a
kolko vidim ti treba da promenis detektor i resis se problema
odgoovorite sa citatom
  #99  
Staro 26.02.2011, 19:32
laki
Gost
 
prilozi: n/a
evo, ovi su "lepi"...
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg F75detector.jpg (40,2 KB, 11x prikazano)
Tip dokumenta: jpg Tejon.jpg (40,0 KB, 14x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #100  
Staro 26.02.2011, 21:20
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Otiso da razmisli
kad se vrne ce ni kaze sta je resio
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!