Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 03.05.2011, 21:45
miki13
Gost
 
prilozi: n/a
poz

Neznam dali da semejem ili da placem ...
Majstor Sasa kupi detektor da trazis novcice ako si ljubitelj ovog hobija,
ako trazis cup da se obogatis na brzaka imas 0,0000000001%.
Nebi da ti dajem laznu nadu a i neznam te ali delim ti besplatno savet i ovoce ti reci svako ko zna ovaj poso i hobi.
Kad bi po srbiji imalo toliko cupova koliko pricaju Svajcarska bi bila mala maca za nas.
pozzz
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 03.05.2011, 21:59
Sasa
Gost
 
prilozi: n/a
Ako nema nije bitno mene zanima cime bih mogao to da utvrdim.Vi se zezate jer ja nemam nikakva iskustva sa detektorima ako to ne moze da se ispita detektorom recite da ne gubim vreme oko toga.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 03.05.2011, 22:00
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od maximus379 Prikažite prilog
Kratki pa preporuci coveku takav detektor,jer cim moze da izdvaja metale iz rude sigurno moze i da vadi cupove iz zemlje
Ja bih mu preporucio moj , ali to nije ono sto mu treba, ipak je za te poslove potreban sofisticiraniji uredjaj
Mozda Rade moze da mu pomogne!
Kao sto rekoh vec je prodat a i nije bio za te dubine. Rade radi iskljucivo sa rasljama a da bi one bile efikasne i nadje vece kolicine zlata mora da stavi 1kg zlata u njih, onda dolaze one seanse sa bajanjem itd. Zar mislis da se tek tako lako moze sve to izvaditi iz zemlje i ako se nadje.....
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 03.05.2011, 22:08
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Sasa Prikažite prilog
Ako nema nije bitno mene zanima cime bih mogao to da utvrdim.Vi se zezate jer ja nemam nikakva iskustva sa detektorima ako to ne moze da se ispita detektorom recite da ne gubim vreme oko toga.
Teoretski moze, samo sto to po nasim iskustvima do sada nije urodilo plodom. Mnogo ulozenog novca i truda za nista, jedino sto ces posle svega biti mirne savesti i bogatiji sa iskustvom. Da bi to sve proverio na toj dubini potreban ti je neki Geo Radar a oni em sto su skupi nisu ni pouzdani. Kao sto neki vec rekose, kupi neki bolji detektor i podji u lov, tako sigurno neces pogresiti a i pokazace ti sve vece predmete do 1m.
Mislim da je Gmaxx II dobar izbor, GTI 2500 ti nebi preporucio jer je komplikovan za pocetnike. pozdrav i nemoj se ljutiti na nas i nase sale, to je obicaj na forumu sa neiskusnim tragacima i novim clanovima na forumu. Pozdrav dobro nam dosao u klub i sretno
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 03.05.2011, 22:09
Sasa
Gost
 
prilozi: n/a
Ne razumem zasto ne bi moglo da se izvadi ako se nadje i sta mi predlazete da odustanem ?
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 03.05.2011, 22:14
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ne predlazem ti da odustanes od kopanja vec od kupovine nekih preskupih aparata koji bi mogli otkriti tako nesto na tim dubinama. A sve se da izvaditi sto se nadje, bar ja nisam imao taj problem dok su neki tvrdili suprotno.....
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 03.05.2011, 22:16
maximus379
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Kao sto rekoh vec je prodat a i nije bio za te dubine. Rade radi iskljucivo sa rasljama a da bi one bile efikasne i nadje vece kolicine zlata mora da stavi 1kg zlata u njih, onda dolaze one seanse sa bajanjem itd. Zar mislis da se tek tako lako moze sve to izvaditi iz zemlje i ako se nadje.....
U pravu si ,meni baba pricala da kad dodjes na to "mesto", obavezno pocinju olujeraznorazni vragovi te napadaju ali da pored svega toga nesmes ni da pisnes inace od zlata nista.
Raslje su do sad po pricama ljudi koji ih koriste dale najbolje rezultate, kao i laseri ...da ne zaboravim la****.
Samo sto ebi ga moras ceo cup prvo da stavis u njega (kao sto je Rade stavio kg.zlata u njegov).
Ja sam jednom mom prijatelju dao prvi rimski novcic ,koji sam dobio na poklon u druztvu istrazivaca i on lepo uzme i obrusi ga dobro da bi mogao da udje u laser,jer 'teo covek da trazi samo rimski novac sa njim.
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 03.05.2011, 22:47
Cezar Veliki
Gost
 
prilozi: n/a
Kad vec narucujete uzecu i ja jedan za cupove pune zlata
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 03.05.2011, 22:52
ArchNosferatu
Gost
 
prilozi: n/a
Kupis jedan solidan detektor kao fisher npr, krenes na teren i nemoj ni da razmisljas o zlatu ili cupovima... zabolece te glava. Raduj se svakom novcicu koji nadjes i ko zna... kada se najmanje nadas i ne razmisljas o tome mozda naletis i na cupce.
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 03.05.2011, 23:13
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Sasa Prikažite prilog
Ako nema nije bitno mene zanima cime bih mogao to da utvrdim.Vi se zezate jer ja nemam nikakva iskustva sa detektorima ako to ne moze da se ispita detektorom recite da ne gubim vreme oko toga.
jos ako nemas iskustva,tek ces se tada ofajditi.....kad tad ces se manuti tih coravih posla,a te koji su te uputili na ta mesta pitaj zasto nisu oni to otkopali,kad vec znaju mesto,za 10-20 godina svaki dan po 20 cm u dubini i 1x1m u precniku da su kopali,do sada bi usli pod fukusimu u japanu.
a kad se budes manuo tih posla onda ces si kupiti jedan normalan detektor,jednu pljosku i jedan asov i shvatices i sam neke stvari.

sve najbolje i puno srece.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Detektor............. kratki Vrste i namjena 0 03.12.2008 20:38
detektor MINEORO da li je to detektor iz snova belja Vrste i namjena 19 03.05.2008 00:11
pi detektor tragac Testiranje detektora 10 26.04.2008 20:29
Detektor miligor Vrste i namjena 10 29.10.2007 17:42


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!