Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 15.04.2008, 23:57
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od Spencer Prikažite prilog
Nego...šta nosite na nogama protiv zmija...?
Iskljucivo gumene cizme jer su uvek prakticne
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 16.04.2008, 16:20
jovicas
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav antika ,klisura je celih 100km od dimitrovgrada,tako da neznam puno o dimitrovgradu i okolini.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 17.04.2008, 00:11
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od Spencer Prikažite prilog
Nego...šta nosite na nogama protiv zmija...?
Na nogama alpinine gojzerice, a protiv zmija američka lopata iz WW2 i slika mungosa u džepu, dakako i ljutika-mučenica za ispiranje i neutralizaciju otrova iznutra.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 28.04.2008, 16:57
boban61
Gost
 
prilozi: n/a
Postovani Prijatelji,Pozdrav svima i hteo bih jedno pitanje za sve...Dali neko nesto zna o mestu yvanom....Fadiljov kladanac u okolini Vranja.Pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 28.04.2008, 21:59
zoxi
Gost
 
prilozi: n/a
Grdelicka klisura

Da li te zanima i sat sa kazaljkama 5 do 12 .
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 30.04.2008, 18:19
Spencer
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od boban61 Prikažite prilog
Postovani Prijatelji,Pozdrav svima i hteo bih jedno pitanje za sve...Dali neko nesto zna o mestu yvanom....Fadiljov kladanac u okolini Vranja.Pozdrav
Teško da će neko da ti odgovori...
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 09.05.2008, 23:32
zlatan
Gost
 
prilozi: n/a
pozdav zoxi poznata mije ta stvar samo da se setim ,mislim i da imam upisano u kom delu se nalazi,ali trenutno nemam vremena .
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 10.05.2008, 23:11
zoxi
Gost
 
prilozi: n/a
Grdelicka klisura

Koliko ja znam to bi trebalo biti u nekoj vezi sa Fadilovim kladancem i trebalo bi se nalaziti na planini Kukavici(prostire se izmedju Leskovca iVranja).
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 10.05.2008, 23:33
zlatan
Gost
 
prilozi: n/a
Grdelicka klisura

zoxi pozdrav rodjen sam u tim krajevima i imam dosta stvari kada je u pitanju klisura, ali mnogo malo imam vremena za setnju,a i sada je trava velika pa je teze za poso.
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 11.05.2008, 11:13
zoxi
Gost
 
prilozi: n/a
Grdelicka klisura

Pozdrav i tebi Zlatan. Ja sam odrastao na Kukavici,a zivim tu u klisuri tako da je poznajem solidno.Nemam ni ja mnogo slobodnog vremena ali koristim to koliko mogu.Trava jeste visoka ali u sumi moze a njih na Kukavici koliko hoces, a i mozes od jutra do mraka bez skrivanja.Mozes li mi napisati sta konkretno imas za ovaj kraj,ja imam dosta stvari ali je u vecini slucajeva dosta konfuzno napisano.Imao sam slucaj kada su se dva prepisa poklopila sa mestima na terenu 99,9 % (cak se je oblik stene na kojoj je znak isti sa onim uprepisu) medjutim osoba sa originalom se nije pojavila.Tako da sada istrazujem mesta gde su bila naselja i vrhove karakteristicnih brda .
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!