Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 09.01.2008, 19:16
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Teorija zavjere

Gdje su pahulje zivci rade sve zaledjeno? Izgleda da sam ja uveliko krivac sa par komentara koji su doveli do interesantne rasprave. ( Put rimskih careva ) Interesuje me dali se to sve moze bez vrijedjanja prevesti na jednu naucnu raspravu iz koje bi svi naucili po nesto. Da sve onu sto se navodi u raspravi ima svoj dokaz ili nesto slicno samo da nebude tra la la.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 09.01.2008, 20:31
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od perun Prikažite prilog
Gdje su pahulje zivci rade sve zaledjeno? Izgleda da sam ja uveliko krivac sa par komentara koji su doveli do interesantne rasprave. ( Put rimskih careva ) Interesuje me dali se to sve moze bez vrijedjanja prevesti na jednu naucnu raspravu iz koje bi svi naucili po nesto. Da sve onu sto se navodi u raspravi ima svoj dokaz ili nesto slicno samo da nebude tra la la.
Perune moj, zahvaljujući razno - raznima, tra la la teorijama i sotonom inspiriranim tisućljetnim stanjima, ovaj je svijet tu gdje jest, na rubu kataklizme.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 10.01.2008, 00:42
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Nazalost, ali ipak se netreba predati ja cu biti najsretniji ako se dokazu piramide u Visokom, Vincansko pismo itd. Ne kazem da pobjednici nepisu istoriju ali dokle tako izgleda da sam ja jedan veliki utopista sa puno zelja. Samo da mi se snijeg otopi, odoh ja u njive i sume .
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 10.01.2008, 01:12
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
To sa sumama i njivama svima nama fali kako mi se cini.Nismo dugo izlazili na teren pa je se nervoza uvukla medju nama. Bolje cuvajte snagu za neke druge prilike nego za ovakve rasprave. Ima nas razlicitih to ce uvek tako biti. Treba nam malo toplog vremena, par suvih dana, neka flasica mucenice u unutarnjem dzepu i sve ce biti kako treba.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 10.01.2008, 18:20
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
To sa sumama i njivama svima nama fali kako mi se cini.Nismo dugo izlazili na teren pa je se nervoza uvukla medju nama. Bolje cuvajte snagu za neke druge prilike nego za ovakve rasprave. Ima nas razlicitih to ce uvek tako biti. Treba nam malo toplog vremena, par suvih dana, neka flasica mucenice u unutarnjem dzepu i sve ce biti kako treba.
Ovo zimsko vrijeme koristim za detaljno čišćenje, restauraciju i proučavanje pronađenog, a to mi je jako uzbudljivo, na taj način ubijam dosadu i nervozu.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!