Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 20.11.2011, 19:33
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
mislim da bi ostao da visi na drvetu u medji objesen za kabal od GMAXX-a
  #12  
Staro 20.11.2011, 19:52
miki13
Gost
 
prilozi: n/a
poz

Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog
Tragaci su iz Macvanske Mitrovice!Vlasnik njive je bivsi policajac.....polica jci dosli naterali tragace da kleknu zatim dosao vlasnikov sin i podmuklo iza ledja udario jednog od njih koji je bio na kolenima...covek morao na operaciju vilice.
I da su kopali po zitu (sto naravno ne odobravam) nisu to zasluzili.
J...S take tragace kad klece na kolena,bruka za sve nas.
  #13  
Staro 20.11.2011, 21:55
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
e Boga mi bi se neko otegao za to (da se ne daj Boze meni desi).svakome se moze desiti da ga neko podmuklo opali.e ne bi mu ga dugo majci ziv umico.
pa izasao bih iz bolnice jednom,a osveta je jelo koje se jede hladno...veoma hladno.
zato porucujem tim momcima sto su na.ebali da to ne zaborave to ali da slobodno zaborave tuzbe i parnice,kostace ih puno para i zivaca a dobice na sudu jedno veeeeliko NISTA.
  #14  
Staro 20.11.2011, 22:06
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Ebiga ja cu na terenu od traktoriste drugu verziju i policija nije bila ukljucena u to mlacenje kao sto kolega ivlianus rece.
Tragac je bio neki stariji covek iz S.Mitrovice to su reci traktoriste koji je radio u neposrednoj blizini. Tragaci su dosli i kopali po privatnoj njivi na zitu. Doticni gazda je naisao sa traktorom da baca djubre i zatakao ih na zitu bilo ih je dvojica, starii i mladji tragac. Vlasnik malo u pripitome stanju izlece iz traktora jurisa na tragace, psue i td........Naravno strariji je hrabrii pa se malo i pobunio. Vlasnik njive istrgne asov iz ruke toga strarijega i mlatne ga po ruci pa mu polomi ruku, opsta frka u kou je uskocio doticni traktorista koji mi je ispricao tu pricu. Razvadja zaracene strane i situacija se trenutno smiruje. Matori tragac i mladji odlaze verovatno u bolnicu na gipsanje. Medjutim stvar se dramaticno komplikuje kada matori dovodi par svojih sinova i pronalaze doticnoga vlasnika njive koga su tako nezno milovali da je vlasnik doticne njive zavrsio u BG na urgentnome centru sa vise preloma ipodliva od rebara pa preko glave. Tek tad je policija bila obavestena i verovatno reagovala. Toje prica traktoriste koji je bio navodno ocevidac dogadaja i morao davati izjave oko dogadjaja. Zato ko se krece oko S. Pazuve oko salasa i svinjogojstva neka pazi gde kopa. Ja definitivno cu se drzati svoih terena i svoje okoline jel neznam sta je prethodno neko od kolega zaebo na terenu pa nebih da budem bas ja taj koji ce da plati za drugoga. Vidjao sam svakakvoga meteza i rupa narocito na psenici. Vecina seljaka se zali na Mitrovcana da im ebu njive mada mozda nisu u pravu ali seljaci sve tragace poznaju kao mitrovcane jel ih najvise i ima tamo, nebitno dali je to macvanska ili sremska. Mada ima dosta kolega koji su i iz drugih mesta koji samo jednom nalete na teren pa ga izbuse i rupe nezatrpavaju.
  #15  
Staro 20.11.2011, 22:45
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
koliko vidim kolega ne drzis se ti svojih njiva (koje cuvas kao oci u glavi) nego vodis i druge tragace na njive koje ti neko u poverenju pokaze ... pronadjes i narukvicu u detelini... tako da neces 'platiti za drugoga' ako te uhvate ......
osim toga prica tog traktoriste je netacna...ja nisam ni rekao da je policija bila ukljucena u mlacenje,nego je naterala tragace da kleknu... zatim su posmatrali sta se desava........
  #16  
Staro 20.11.2011, 22:59
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Kolega moj Ivlianus!
Sto se tice te deteline o kojoj pricas, to je detelina doticnoga traktoriste koje ga si video kad sam sa njime pricao. posto je covek namerio da razore tu detelinu on me je i posalo na istu da trazim.
A sto se tice mojih terena koje kako ti rece cuvam . Ebiga jedino mi preostaje da upalim bi.....bi da dodjem po tebe i da te opet vratim nazad.
Koliko si puta obecao da ces doci ? mozda ti je daleko 50 km. A ja sam vec vise puta bio kod tebe i naravno sa stranim se tablama motao po njivama.
A taj sto si ga video, nije neki tragac vec moj rodjak i nisu "neki tragaci"
Bilo kako bilo, lepo smo se druzili i nevidim cemu se ti to ljutis.
  #17  
Staro 20.11.2011, 23:08
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
pa da ja nadjem na nekoj 'tvojoj' njivi kelta vrednog 250 e upalio bi bi bi 20 puta i dosao po tebe.... i sigurno bih ti odgovorio na sms ...... kao sto ti nisi odgovorio na moj
ali nema veze..... kolega moj.svako na kraju dobije ono sto zasluzi
  #18  
Staro 20.11.2011, 23:13
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Joj ništa ne razumem ...
Počinje situVacija da se zakuvava....
Prosto me stra na teren izaću u Srem.
Nigri i Ivl. oću i ja sa vami na teren sa bi bi
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
  #19  
Staro 20.11.2011, 23:19
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
znam nije lijepo komentirati sto se nezna u detalje ali vjeruj te i ja bi tako reagirao poput toga vlasnika samo pomislite koliko je sjeme skupo i umjetno gnojivo negovoreci gorivo i onda dodju idijoti i kopaju rupe koje se na kilometar vide uzas...
  #20  
Staro 20.11.2011, 23:19
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Pa kolega ebiga cemu te prozivke. Jel ja nisam bas kod tebe zaslutzio i da me na neki jos bolji teren odvedes? Znas o cemu sve pricam.
A da si bar pokusao da dodjes i upalis taj bi...bi nasao bi sigurno vec nesto vredno. Zar sam ja dosada bio funjara bas prema tebi ili zaboravljas sve. Ebo sms i sto ja i ovaj put nisam vozio na teren na kojem je odavno i trava uvela. Eto poziv joj i dalje stoji. Vodim te na teren da iskopas kelta vrednoga 250 jevreja pa makar ga i ja tamo za tebe zakopao i mozes da dovedes posle toga koga god hoces necu ti zasmeriti. Koliko vidim , prijateljsvo se samo svodilo na ....
Hvala na druzenju.
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!