Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti > Novi vijek
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novi vijek Sve što pronađete u internetu, knjigama i sl. a mislite da spada u ovaj vremenski period, od ca.1500 godine do današnjeg dana

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 12.06.2005, 20:39
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Miki ovde sto se tice ove teme koja je izbrisana na zahtev clana,radi se o nekim drugim stvarima,i nema nikakve veze sa anonomnoscu,vec sa nekim drugim stvarima.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 12.06.2005, 20:40
Korisnička slika od dropsyblood
dropsyblood dropsyblood je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 10.03.2005
mjesto: U bekstvu
prilozi: 106
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Citat:
citat od Miki
Kazem - ispravno je ako je tema izbrisana ako je predata molba da se to uradi . Pitam - cega se to plasite i cije glave mogu da lete ( nalazite se na brbljaonici ) . Pitam - sta je sa anonimnosti koja bi ovde trebala da vlada . Komentar - moze bilo ko , bilo sta da skine sa interneta i da kaze da je on to nasao , kupio ili prodao i sta onda . . . mislite li da ce neko da ga trazi zbog toga ?
Ja se licno ne plasim nikoga i nicega,ali vlasnik koji poseduje doticni predmet,moze da ima probleme jer je sa nekim ljudima stupao u vezu.Ako je u opste za verovati u istinitost price!
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 12.06.2005, 20:45
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Miki, pokusajmo ovako da gledamo na tu stvar...
Ti si u posjedu necega a ne znas tacno cega.....raspitujes se okolo da bi saznao o cemu bi se moglo raditi....slucajno naletis na nekoga ko recimo tu istu stvar trazi vec godinama i do koje mu je stalo kao zednome malo vode... Pored toga, kada saznas da se taj isti ne bavi nekim finim poslovima, kako sada tako i u proslosti, i da samim time sto si mu rekao da tu stvar posjedujes mozes dovesti samoga sebe u opasnost, sta bi ti radio??? Da li bi pricao dalje svima o tome ili bi zamolio sve prisutne da zaborave sta im je receno....
Ovo je samo primjer sto ne znaci da se doticnom autoru isto desilo. Ipak on je pitao neke osobe za koje misli da su imalo kompetentne i da bi mogle znati o cemu se ovdje radi. Samim tim je mozda spomenuo i svoje ime ili recimo email adresu ili bilo sta drugo sto bi moglo nekoga dovesti do njega (nadam se da to nije ucinio).... Ono opet stoji, da mi ne znamo da li je kompletna prica istinita ili je izmisljena.... Ipak mislim da se ne treba ljutiti ako je autor pozelio da se tema izbrise....
P.S.
Prve recenice u ovom postu su samo jedan od mogucih primjera zbog cega se neki posto moze brisati iz javnosti....
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 12.06.2005, 20:57
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Kazem ja opet na sve ovo.

To bi bila prava avantura za mene. .
Mislim, kada bih ja te makaze imao u svom vlasnistvu.

odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 12.06.2005, 20:59
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
Ipak mislim da se ne treba ljutiti ako je autor pozelio da se tema izbrise....
Veruj mi da mi je totalno svejedno dali je tema izbrisana ili ne ! To sto je on ,,slucajno,, zabrljao i sto je polovinu zlih ljudi iz celog sveta informisao o tome nema ama bas nikakve veze sa ovim forumom , ja samo kazem ( mislim ) da smo ovde na ovom forumu ,,relativno sigurni,, ! To sam te Vumi Pitao RECI NAM KOLIKO SMO MI OVDE SIGURNI ! ? ?
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 12.06.2005, 21:03
Korisnička slika od dropsyblood
dropsyblood dropsyblood je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 10.03.2005
mjesto: U bekstvu
prilozi: 106
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Citat:
citat od rammstein
Kazem ja opet na sve ovo.

To bi bila prava avantura za mene. .
Mislim, kada bih ja te makaze imao u svom vlasnistvu.
Rammstein.Ako ponosnosnog vlasnika doticnog predmeta,pocne da juri pola Evrope,a on zeli da ga se oslobodi,ti se prvi prijavi da ga uzmes!!!Ja sam s`tobom!!!

Promijenjeno od dropsyblood (12.06.2005 u 21:07 sati)
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 12.06.2005, 21:06
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Miki
To sam te Vumi Pitao RECI NAM KOLIKO SMO MI OVDE SIGURNI ! ? ?

Mi smo ovde sigurni dok ne bude pocela da nas juri Karla Del Ponte,tj dok ne bude pocela da izdaje poternice.
E onda kad se budemo nasli svi u Den Hagu imacemo vremena koliko hocete,da caskamo o hobi arheologiji kao i o Klubu.

A vumija cemo izabrati za predsednika. .
P,S, Nemojte zameriti

Promijenjeno od rammstein (12.06.2005 u 21:14 sati)
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 12.06.2005, 21:12
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od dropsyblood
Rammstein.Ako ponosnosnog vlasnika doticnog predmeta,pocne da juri pola Evrope,a on zeli da ga se oslobodi,ti se prvi prijavi da ga uzmes!!!Ja sam s`tobom!!!
Normalno sto da ne.Ja sam covek od akcije i avanture .
Nadam se da ce vlasnik predmeta procitati ovaj prilog,pa ako mu zaskripi mi smo tu.
Dropsy nadam se da me neces ostaviti na cedilu kada se bude .Bez ljutnje samo sam pitao.
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 12.06.2005, 21:13
x_lav
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor

Zaboravio sam samo da dodam da je A.A.Malahov odmah posle otkrica ubijen od strane KGB(ubrizgana mu je smrtonosna inekcija u vrat a njegov les spaljen tajno u celicani).Citava istina je isplivala 27 godina kasnije.Samom blagu gubi se svaki trag(sumnja se da je prodajom za velike pare KGB finansirao neke od bezbrojnih aktivnosti po svetu u to vreme).
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 12.06.2005, 21:17
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od x_lav
Zaboravio sam samo da dodam da je A.A.Malahov odmah posle otkrica ubijen od strane KGB(ubrizgana mu je smrtonosna inekcija u vrat a njegov les spaljen tajno u celicani).Citava istina je isplivala 27 godina kasnije.Samom blagu gubi se svaki trag(sumnja se da je prodajom za velike pare KGB finansirao neke od bezbrojnih aktivnosti po svetu u to vreme).
Lave ti si napisao ovu temu kao ozbiljnu stvar.
Ali vidis da su svi neozbiljni i pomalo ovde na forumu.
To je samo jedna stvar koja je izasla u javnosti,a sta mislite koliko ima tih stvari i zbivanja i dogadjanja,vezane za takve stvari,a nikada nece ugledati svetlost dana i ctrogo se cuvaju od javnosti.

Promijenjeno od rammstein (12.06.2005 u 21:23 sati)
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!