Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 20.04.2009, 02:34
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kele 78 Prikažite prilog
Onu koznu mapu nemoj da dajes ni za kakve pare,jesi me razumeo!
Rodjeni! nemas brige. Samo ti i ja idemo na leto da obijemo magazu
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 22.04.2009, 11:01
tragac78
Gost
 
prilozi: n/a
U Jelašnici pored Niša postoji crkva u steni koju meštani zovu Sveti Arandjel Rimski i postoji pećina iznad koja se nalazi na jednoj okomitoj steni a iznad pećine ima i stožer kamen.....moglo bi da se udje ili konopcem odozgo ili nekim dugim merdevinama odozdo.Kad sam zadnji put bio ispod pećine su stajali konopci,žice i neke primitivne merdevine koje su ,,kolege,, tragači ranije ostavile za sobom.Ta pećina bi mogla da bude ona iz planova ako je reč o pravoj Jelašnici i da su joj dimenzije veće.Drug koji se popeo do pećine kaže da je ona vrlo mala,možda kao neka mala sobica od 4 kvadrata i da je bela od krečnjaka.E ,sad da li treba da se sruši neki zid ili da se kopa u dubinu to ne bi znao. A možda je neko već to detaljno istražio,a možda i vajdio...ko bi znao.Pozdrav.
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 22.04.2009, 21:27
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od tragac78 Prikažite prilog
U Jelašnici pored Niša postoji crkva u steni koju meštani zovu Sveti Arandjel Rimski i postoji pećina iznad koja se nalazi na jednoj okomitoj steni a iznad pećine ima i stožer kamen.....moglo bi da se udje ili konopcem odozgo ili nekim dugim merdevinama odozdo.Kad sam zadnji put bio ispod pećine su stajali konopci,žice i neke primitivne merdevine koje su ,,kolege,, tragači ranije ostavile za sobom.Ta pećina bi mogla da bude ona iz planova ako je reč o pravoj Jelašnici i da su joj dimenzije veće.Drug koji se popeo do pećine kaže da je ona vrlo mala,možda kao neka mala sobica od 4 kvadrata i da je bela od krečnjaka.E ,sad da li treba da se sruši neki zid ili da se kopa u dubinu to ne bi znao. A možda je neko već to detaljno istražio,a možda i vajdio...ko bi znao.Pozdrav.
bas o tome imam neki plan
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 23.04.2009, 08:27
tragac78
Gost
 
prilozi: n/a
Jelašnička klisura je park prirode i pod zaštitom je države tako da možeš da poneseš aparat pa da te vodim da se slikamo
A zaboravio sam da kažem da malo iznad ima i jedan vodopad kojeg zovu Ripaljka i u blizini su pronalaženi neki znaci strelice,zmije,štapo vi...
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 05.11.2009, 20:32
Ivan-Bor
Gost
 
prilozi: n/a
Donja Studena je interesantna , Prozorac , Konstantinovo korito ...
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 04.03.2011, 09:31
Marko123
Gost
 
prilozi: n/a
Ima li koga ko zna i zeli da mi pokaze sve te znakove?Cim se otopi sneg krecem na tu stranu
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!