Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 07.10.2008, 14:00
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Agrippa, nikada neces naci univerzalan detektor, uvijek nekome nedostaje ponesto. Uzeti obadva bi mozda bilo rijesenje za sve to ali to kosta podosta, posebno ako ne ides redovno na terene (neke osobe idu svaki dan)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #42  
Staro 07.10.2008, 16:20
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
... nekada sam i ja bio jedan od tih srecnika (islo se prosecno 6 dana u nedelji) A sada posto sam se zaposlio radim do 17h tako da mi za rekreativne aktivnosti (pecanje i tabanje) ostaje samo vikend
  #43  
Staro 07.10.2008, 16:27
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ma bice vremena kada se ode u penziju, ne brini nista
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #44  
Staro 07.10.2008, 19:04
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Eto ja imam XP G-Maxx II sa velikom sondom 38x45 i naravno sa njegovom sondom koju dobijes uz Detektor. Posto ja ozbiljno mislim na najnoviji E-Trak, a moj apart je Nov sa garancijom jos 16 meseci, mozda mozemo napraviti neku konbinaciju. Da ga hvalim nemam potreba jer kad ja kao pocetnik nalazim sa njim lepe komade onda reklama je suvisna.
Pozdrav
  #45  
Staro 07.10.2008, 22:46
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Eto ja imam XP G-Maxx II sa velikom sondom 38x45 i naravno sa njegovom sondom koju dobijes uz Detektor. Posto ja ozbiljno mislim na najnoviji E-Trak, a moj apart je Nov sa garancijom jos 16 meseci, mozda mozemo napraviti neku konbinaciju. Da ga hvalim nemam potreba jer kad ja kao pocetnik nalazim sa njim lepe komade onda reklama je suvisna.
Pozdrav
Deki, sto prodajes G-Maxx-a?
  #46  
Staro 07.10.2008, 23:14
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
detektori

Evo i ja opet da dodam jedan mali komentar u vezi detektora.posto su nasi zahtevi mnogobrojni,stoga je tesko reci koji je detektor najbolji.Ne postoji najbolji i sa svim dobrim karakteristikama.ako se vecina tragaca bavi ovim hobijem iz zadovoljstva a ne radi bogacenja,onda mogu slobodno da kazem da su skoro svi detektori dobri shodno potrebama tragaca.Ipak mislim da su detektori ranije proizvedeni u neku ruku boljeg kvaliteta i sigurniji u radu.Pri tom se ne upustam u osobine,domet diskriminaciju i sl.naravno da je ovo moje licno misljenje i ne mora biti prihvatljivo za svakoga.
  #47  
Staro 07.10.2008, 23:55
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
javljam ti se Bane cim prodam ove moje spravice , jos samo da prelomim da li Goldmax ili Gmax ili mozda oba
Agrippa, zemo ne ostavljaj me samog sa eagle spectrumom na forumu. Ja cu mog upotrebljavati dog ga skroz ne unistim a ako umrem pre toga zajedno ce nas sahraniti. Ove redje denare sto si nalazio to samo spectrum nalazi Ovaj moj jedino zlatnike ne nalazi ali se nadam da ce kad tad proraditi. Zadnji izlazak, (sedmi uzastopno na jednom terenu u sumi) pojacao sam preamp gain na 10 i presao mesto gde sam najvise nasao do sada novcica. Nasao sam tri put vise. Bronzicu AE3 sam iskopao na 25 cm prosto nisam mogao da verujem koliko je cisto javio detektor. Sad mislim da ponovo predjem ceo teren sto ce mi trebati najmanje 5 dana. Isao sam sa dosta tragaca sa razlicitim detektorima vecinom sam ja nalazio najvise novcica.
  #48  
Staro 08.10.2008, 00:34
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Voleo bih i ja da nabavim novi ali sa sledecim zahtevima:

Posto imam mnogo muzike voleo bih slusati mp3 sa slusalicama i istovremeno tragati detetkorom pa bi bilo dobro da nadjem onaj koji ima ili svetlosnu signalizaciju ili vibraciju kao mobilni. Valjao bi mi nocu kad tragam a drema mi se da me cim nesto nadje razbudi.

Ili dva detektora sa kojima bih mogao istovremeno da radim. Jedan za levu a jedan za desnu ruku. Sa jednim detektorom zahvat mi je oko 1,5 metar a kad bi sa dva radio bio bi preko 2 metra sto nije malo ako se ima u vidu velicina terena gde se nemoze preci za jedan dan.

Ili detektor sa laptopom koji ide do 5 metara. Recimo kad javi neki nalaz da mi ga uvelica da vidim sta je ako je neki izlizani bronzani novac da ga ne kopam bezveze. Ustvari nabavio bih robota da trazi i da kopa umesto mene a ja u hladovini (leti) ili pored vatre (zimi) pijem vince i uzivam. Video sam da postoje takvi u naucno fantasticnim filmovima a mozda ga u stvarnosti prave u Nasi a nece da nam jave.

Izvinite ako sam malo preterao sa zahtevima i sa zezanjem, veceras sam pretakao crno vino iz kace u bure pa sam malo
  #49  
Staro 08.10.2008, 00:44
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pike.sch Prikažite prilog
Voleo bih i ja da nabavim novi ali sa sledecim zahtevima:

Posto imam mnogo muzike voleo bih slusati mp3 sa slusalicama i istovremeno tragati detetkorom pa bi bilo dobro da nadjem onaj koji ima ili svetlosnu signalizaciju ili vibraciju kao mobilni. Valjao bi mi nocu kad tragam a drema mi se da me cim nesto nadje razbudi.

Ili dva detektora sa kojima bih mogao istovremeno da radim. Jedan za levu a jedan za desnu ruku. Sa jednim detektorom zahvat mi je oko 1,5 metar a kad bi sa dva radio bio bi preko 2 metra sto nije malo ako se ima u vidu velicina terena gde se nemoze preci za jedan dan.

Ili detektor sa laptopom koji ide do 5 metara. Recimo kad javi neki nalaz da mi ga uvelica da vidim sta je ako je neki izlizani bronzani novac da ga ne kopam bezveze. Ustvari nabavio bih robota da trazi i da kopa umesto mene a ja u hladovini (leti) ili pored vatre (zimi) pijem vince i uzivam. Video sam da postoje takvi u naucno fantasticnim filmovima a mozda ga u stvarnosti prave u Nasi a nece da nam jave.

Izvinite ako sam malo preterao sa zahtevima i sa zezanjem, veceras sam pretakao crno vino iz kace u bure pa sam malo
Pike druze, ja stizem u cetvrtak pa ako treba pomoc oko pretakanja sa zadovoljstvom priskacem upomoc A da, evo izaziva moj Goldmaxx tvoga Wajta na dvoboj, na terenu koji ti odaberes:26 :
  #50  
Staro 08.10.2008, 01:52
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Rade pazi da se nezaebeš, Pike ima Eks.. .. kalibur u rukama.
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
detektor MINEORO da li je to detektor iz snova belja Vrste i namjena 19 03.05.2008 00:11
pi detektor tragac Testiranje detektora 10 26.04.2008 20:29
Detektor miligor Vrste i namjena 10 29.10.2007 17:42


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!