Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 30.04.2012, 19:58
Frci
Gost
 
prilozi: n/a
Priznajem pocepao mi Diplomu probali smo sva moguca stelovanja cak predloge stelovanja od Kratkog , za plice sam bolji ili isti za dubinu sam 00000 u cemu sam bolji bolje odredjujem vredne od nevrednih stvari na plitko.: pray:
Pozzzzzzzz
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 30.04.2012, 20:01
Alexx
Gost
 
prilozi: n/a
Menja deusa za raslje, zainteresovani neka se jave na pp
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 30.04.2012, 20:03
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Čekaj sad ništa ne razumem.
Ispada da je taj gold (bug) bolji od Deusa. Jel moguće il se šalite?
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 30.04.2012, 20:05
Alexx
Gost
 
prilozi: n/a
Ali, svi se klanjamo ispred Gmaxx II vlasnistvo Crnog, njega smo izbacili iz takmicenja. Razbija nas covek na svim poljima, pa i kada je sreca i sr...e u pitanju. Ne kaze se dzabe, rodi me majko srecnog pa me u koprive baci.
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 30.04.2012, 20:33
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
bolje se roditi bez ku..a nego bez srece. ako imas srece narasce ti novi
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 30.04.2012, 21:05
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od Alexx Prikažite prilog
Prethodni post je bio samo odgovor na Vumijev smesak kada su u pitanju G.... M..k detektori, da ne pisem puno ime, jer neznam da li je dozvoljeno ovde pominjati tako nesto.
Zasto nebi smio pominjati to ime, smijes slobodno. Sto se tice same dubine kod Deusa, nisam siguran da je neko tvrdio kako je on najdublji detektor, cak sam i sam napisao da nije mogao u dubini prici Gmaxx II na veliki predmet (ok, to je bio moj prvi rad sa deusom i koristio sam fabricke programe). Ja mislim da Deus ima drugih prednosti, jer nije sve u dubini, ima necega i u drugim stvarima .
Ja bih volio vidjeti Golden Maska direktno na terenu i uporediti ga na razne mete tj nadjene signale i onda vidjeti koje osobine ima on a koje ima drugi detektor. Kako rekoh, nije dubina sve. Nije pomenuto ni to koje su sonde bile na ta dva detektora pa ako nije tesko da i to znamo.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 30.04.2012, 22:46
laki
Gost
 
prilozi: n/a
pa reko ja, bugari napravili detektor a vi, deus pa deus pa deus...
ali salu na stranu, i deus je dobar detektor ali na svoj nacin, svidja mi se, ali mislim da su napravili premalu i preveliku sondu za njega. treba mu neka do 30cm ili jos bolje 25x30cm...
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 30.04.2012, 23:03
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
e to je mene bunilo kad sam gledao Deusa...mala sonda plitka,dobra za zahebane terene i vuko****je a velika ko volan od FAP-a. nema izmedju nista.
pitao je mogu li kupiti sa nekom xxx cm sondom vele NEMA TO PRIJATELJU. e to im ja falinka i omaska vala
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 30.04.2012, 23:10
Cule68
Gost
 
prilozi: n/a
bravo LAKI ovo si dobro rekao premala sonda i prevelika sonda za deusa neznam u cemu je poenta ovih sondi..mala je bas mala za neko ozbiljno traganje,a velika je bas velika i treba idealan teren da bih sa njom mogao raditi..inace ja imam i jednu i drugu i vise forsiram veliku ali malo je terena za nju,a sa malom kad izadjem na teren cini mi se kao da sam izasao da se zahebavom...
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 30.04.2012, 23:11
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Deus nije nista narocito. Ali...........ko zna da ga nasteluje prefektno videce da je bar 3X dublji od fabrickih programa. Inace stelovanje savko mora pronaci za sebe el je to mukotrpan i heben posao doterati sve preformanse
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Zanimljiv test detektora ALFA Testiranje detektora 1 10.06.2010 12:05
Test sopstvenog metal detektora Ljuba Testiranje detektora 10 14.02.2009 11:52
Test Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 24.02.2007 23:55
test test1 Izgubljene stvari 8 05.02.2007 23:09


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!