Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 30.05.2007, 14:37
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Najbolji

Jedno pitanje za sve,Koji je najbolji aparat od ova tri, Minelab advantage,xp goldmaxx power ili Fisher 1270.Interesuju me zaprljani tereni,dubina i kako javlja sitniji novac(folis).Razlika je u ceni a da li je i u kvalitetu.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 30.05.2007, 15:01
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
1270 Fisher
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 30.05.2007, 16:11
laki
Gost
 
prilozi: n/a
kada bih ja morao da biram izmedju minelaba advantag i 1270 izabrao bih prvi... a sa XP nemam nikakvih iskustva (jos nisam probao tu spravu )...sirmium jesi li ti radio sa XP?
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 30.05.2007, 16:30
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ja mogu reci samo jedno...bio sam sa poznanikom koji je koristio fisherov 126X detektor. Posto mi nije vjerovao u price o XP Goldmaxxu, pokazao mi je jedno mjesto ca. 2x2 metra i rekao je da su tu njih trojica nasla nekoliko folisa i da ih vise nema, ali ako zelim probati detektor da to uradim.
Probao sam i na nekih 1 kvadratni metar sam odmah pronasao 3 ili 4 folisa na sta je on rekao da ce svoj detektor baciti u smece . Na svu srecu ostao je na tome mjestu i nakon nekoliko minuta nasao je i on jedan folis . Nisam licno radio sa fisherovim 1270 ali jesam sa CZ7 i mogu reci da ni ovaj ne moze uraditi ono sto moze XP Goldmaxx (ja licno imam prvu verziju Goldmaxxa a kazu da je Power jos bolji)....ostalo procijenite sami
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 30.05.2007, 16:40
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Pošto nemam iskustva s navedenim aparatima, toplo preporučujem proizvod našeg dragog kolege iz Beča, model " Štap i špaga ".
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 30.05.2007, 18:49
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Sman nisam radio sa XP , sa Fisherom sam radio , sad ima tu sve svoje, ko kako radi i gde radi se.

Dacu primer: Za oranje mislim ipak da je najbolji Fisher e evo i zasto:Traktor ide ore i ti ides radis za njim, sad Fisher prvo lagan aparat,drugo kako ja to zovem krmaca,mozes ga udarati spustiti sondu skroz na zemlju mahati kao lud ali on sto uhvati to ti je to, hocu da kazem pokretan brz, dok to neki aparati nisu u stanju,Minelab: Dosta tezak aparat,zahteva spor rad i precizan takodje svi modeli Wiht´s- DIPRO,Spektrum, smetaju mu dzombe,visoka trava, lose obradjena njiva(grubo);Tesoro je dosta slican Fisheru po karakteristikama ali je malo plici stim sto mu je prednost sitni predmeti na koje Fisher krcka Tesoro javlja bez problema. Kao sto rekoh na pocetku sve zavisi ko kako radi ,gde radi,sta trazi,kakav je teren u pitanju!
To sto ja znam, ima dosta koji znaju vise a onima koji znaju manje sam malo pomogao.
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 30.05.2007, 19:56
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Enigma nista bez Spage i Stapa Ma salu nastranu svi su aparati dobri samo moj je najbolji XP Goldmaxx
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 30.05.2007, 20:15
Korisnička slika od Stef74
Stef74 Stef74 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 27.08.2006
mjesto: Negde izmedju
Starost: 49
prilozi: 701
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Citat:
citat od rade-bec1 Prikažite prilog
Enigma nista bez Spage i Stapa Ma salu nastranu svi su aparati dobri samo moj je najbolji XP Goldmaxx
Mislis XP Goldmaxx power !?
prikačene grafike
Tip dokumenta: gif sexe0183.gif (6,3 KB, 248x prikazano)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
* [I]Zabluda je videti ono što ne postoji, ali i ne videti ono što postoji.[/I]
* [I]Kad imaš sve, ne vidiš ništa. Progledaš tek kad nemaš ništa.[/I]
[I]* Naše malo može biti mnogo za one koji nemaju ni malo.[/I]

Promijenjeno od Stef74 (30.05.2007 u 20:20 sati)
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 31.05.2007, 08:51
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Svaki aparat je dobar samo da je ispravan, svi se oni vrte u par cm. a ogromna razlika u cijenama.
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 31.05.2007, 13:50
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Sa njim se dobija sonda od 22.5cm koliko sam razumeo,koja još sonda moze da se kupi za xp i kako se pokazala za sitniji novac
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Alat za kopanje kratki Zanimljivosti 27 19.09.2006 22:48


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!