Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 18.07.2006, 21:06
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Lorenz Deepmax X3

Jeli kome poznat detektor Lorenz Deepmax X3? Kakve su mu mogucnosti, kako se pokazao i ima li ko iskostva sa njim? Pozdrav!!!
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 04.08.2006, 23:43
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
odlicno

Imao sam prilike danas da vidim Lorenza i kratko da pogledam Cd sa uputstvom za upotrebu . Radi se o Mocnoj Masini koja je veoma robusno i precizno izradjena od najkvalitetnijeg materijala . Rekao bih da je ovaj Detektor medju Detektorima isto kao sto je Ferari medju Automobilima , specijalno za Osrednje i Velike Dubine na bilo kojem Zemljistu . Na prvoj slici je u prvom planu Kuciste Elektronike sa Panelom za stelovanje i Pokazivacem, strelica1 pokazuje na Akumulator (bateriju) koji se nalazi u Tasnici i pricvrscuje se za vreme rada uz telo , strelica2 pokazuje na rashladni uredjaj (hladnjak) koji se nalazi na gornjem delu uredjaja . Na drugoj slici se nalazi Manja i Srednja jos upakovana Sonda Za Lorenza strelice1 i 2 a na Trecoj Slici je raspakovana Srednja Sonda - Veliku Sondu od 1x1 metar nismo raspakovali , na Cetvrtoj Slici je Kuferce . Mislim da ce uskoro biti detaljnijih obavestenja .
Ostalo je jos ,,samo,, da se Uredjaj Testira i nadje barem Nekoliko Povecih Ostava !
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Lor1.jpg (46,3 KB, 39x prikazano)
Tip dokumenta: jpg Lor2.jpg (47,0 KB, 35x prikazano)
Tip dokumenta: jpg Lor3.jpg (44,6 KB, 34x prikazano)
Tip dokumenta: jpg Lor4.jpg (57,7 KB, 38x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 05.08.2006, 10:31
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
deepers 10 dd

pozdrav miki,
evo one adrese koju sam ti obecao o spravama slicnim tom lorenzu

http://www.metaldetection.net/englis...-Ang-D10DD.htm
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!