Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 24.03.2008, 03:38
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
vidjeno danas ;)

pre dva meseca sam bio kod jednog coveka (na neki nacin prijatelj),kod njega je boravio takodje jedan covek(opet na neki nacin prijatelj),oba su iz mog mesta.....seo sa njima i posle kratke price poceli smo pricati o detektorima i da ne tupim puno,covek mi kaze da je kupio laser koji ima mogucnost nadovezanja na l-top i bla bla bla,znate vec kako idu te price,kako hvata na preko 15 m u dubini i detektuje zlato na 3km....kako god covek ga nahvali do neba i nazad.....ali na moje pitanje da li je nesto naso odgovor je naravno bio "jos nisam nista"
danas posle nekih dva meseca ja odem na moj teren gde sam vadio neke ba****se s vremena na vre kad tamo ni manje ni vise nego neka rupa iskopana bagerom od mozda nekih 3-4 metara dubine a do nje na nekih 6-8 metara jos jedna rupa u obliku kvadrata ndubine od takodje nekih 3-4 metara dubine ali kopana rucno.....
bas cu da slikam i da vam posaljem da vidite......

da li su nasli nesto ili ne zajsta neznam,mada sam spazio jedan detalj u onoj rupi kopanu bagerom u samom dnu rupe.....kao da se u rupi providi jedan polukrug koji je popunjen zemljom da li je zajsta nesto bilo tamo ili ne,otkricu jos sutra kad budem sisao unutra i sklonim malo tu zemlju......
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 25.03.2008, 10:54
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
E sad sam postao nestrpljiv!!!!!!
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 28.03.2008, 11:10
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
Prijatelju taj polukrug utisnut u zemlji je od kasike bagera nastao...
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 29.03.2008, 00:44
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
a be nisam lud znam sta sam video.....danas sam bio tamo,nasao neku paru al nazalost skroz je unistena,jedino se moze videti glava zene na prednjoj strani a na zadnjoj nista....tako da ni neznam o kom je novcicu rec......ali slikacu ako odem sutra tamo pa cete videti....

kad bi kasika bagera bila tako mala....mogla bi se i supa pokusati njome
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 10.04.2008, 20:06
Antika
Gost
 
prilozi: n/a
i sta bi?
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 10.04.2008, 22:03
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
pre dva meseca sam bio kod jednog coveka (na neki nacin prijatelj),kod njega je boravio takodje jedan covek(opet na neki nacin prijatelj),oba su iz mog mesta.....seo sa njima i posle kratke price poceli smo pricati o detektorima i da ne tupim puno,covek mi kaze da je kupio laser koji ima mogucnost nadovezanja na l-top i bla bla bla,znate vec kako idu te price,kako hvata na preko 15 m u dubini i detektuje zlato na 3km....kako god covek ga nahvali do neba i nazad.....ali na moje pitanje da li je nesto naso odgovor je naravno bio "jos nisam nista"
danas posle nekih dva meseca ja odem na moj teren gde sam vadio neke ba****se s vremena na vre kad tamo ni manje ni vise nego neka rupa iskopana bagerom od mozda nekih 3-4 metara dubine a do nje na nekih 6-8 metara jos jedna rupa u obliku kvadrata ndubine od takodje nekih 3-4 metara dubine ali kopana rucno.....
bas cu da slikam i da vam posaljem da vidite......

da li su nasli nesto ili ne zajsta neznam,mada sam spazio jedan detalj u onoj rupi kopanu bagerom u samom dnu rupe.....kao da se u rupi providi jedan polukrug koji je popunjen zemljom da li je zajsta nesto bilo tamo ili ne,otkricu jos sutra kad budem sisao unutra i sklonim malo tu zemlju......
Mene pak zanima da li taj daljinac ima nesto ugradjeno da moze iskopati nalaz
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 10.04.2008, 23:41
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Ima ugradjen usisivac novca za pohlepne daju pare a dobiju k**** pa cute ko p****!
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 11.04.2008, 01:14
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od crni Prikažite prilog
Ima ugradjen usisivac novca za pohlepne daju pare a dobiju k**** pa cute ko p****!
varas se prijatelju,
oni koji kupe takve madjionicarske trikove kad posle jednog izlaska na teren provale da je djubre i da su bacili silnu lovu na to "cudo tehnike"
obavezno o tom uredjaju pricaju hvalospeve dok ga ne uvale nekom nesretniku koji "tacno zna gde je zakopano zlato" samo mu fali jedan dobar dubinac-daljinac da to i potvrdi,
eeee tek onda kad se prvopomenuti sretnik resi te bede tj uvali drugom tragacu on onda prica pravu istinu o mogucnostima uredjaja,
takve stvari su vec vidjene mnogo puta na sajtovima i forumima...
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 11.04.2008, 01:56
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ebiga, vukovi su oduvijek klali ovce, na žalost tako će i ostati dok se "Božji" jaganjci ne istriebe.
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 13.04.2008, 00:30
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
evo ovako,danas sam uspeo da kontaktiram jednog clana te ekipe koja je kopala a otkrio sam ga sasvim slucajno i covek kaze sledece.....

covek iz njihove ekipe je imao neki ku*ac koji se kaci na lap top,pojma nema o cemu je rec,sa njim su otkrili nesto nalik ostavi (mesto traganja je bilo na velikom rimskom lokalitetu) nakon kopanja utvrdili su da tamo nema niceg....kako je ta njihova sprava i dalje davala signal ili ocrtavala istu stvar na isto mesto krenuli su i dalje da tragaju i kopaju u istoj rupi bez resenja......

kad su videli da ni od toga nema nista,zvali su nekog tipa koji po njegovoj tvrdji takodje ima neki aparat koji se kaci na lap top samo sto je drugacije izgledao i imao je neke naocara na koje direktno vidi sta se nalazi u zemlji,kaze da to kosta oko 27.000 evra....

kako bilo covek im je rekao da se na mestu njihovog kopanja ne nalazi nista ali je par metara dalje naisao na njihov oblik i da je lezao na 3,5 m dubine i da je rec o nekakvoj rudi....

kao sto sam i napisao u drugoj rupi (ona sto je rucno kopana) naisli su na njihov predmet
na tacnoj dubini kao sto je covek ocitao i tacno se radilo o rudi,a o kakvoj rudi to ni on nezna, bila velicine fudbalske lopte a tezila je svega ni 100g.

sto znaci da taj koji je to koristio (iz njihove ekipe) nije znao da ocita lepo ili ko zna vec....
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
drevni grad svac banebeograd Istorija gradova 0 07.07.2007 11:05
Proslost i bastina Vinodola rammstein Antika 3 03.02.2006 23:57


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!