Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti > Antika
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Antika Sve što pronađete u internetu, knjigama i sl. a mislite da spada u ovaj vremenski period

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 24.06.2005, 18:01
Hamburg HH
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od rammstein
Ma nema frke hamburg,tu smo da pomognemo kome treba pomoc,a isto tako od svakog clana koji se odluci da se javi na sajt(a nema ih puno da se jave,a ima puno onih koji samo citaju,boje se ili sta ti ja vec znam sta je u pitanju) i mi ponesto novo naucimo.
Znas kako se kaze"Niko se nije rodio naucen".
Nego usput da te pitam nesto.Bavis se ovim hobijem dugo,ili si pocetnik....kao ja naprimer.
Ne bavim se mnogo dugo zainteresovao sam se pre jednu godinu Odprilike kad sam bio u Makedoniju kod druga koji se time bavi bio sam s njim par puta kao tragac nasli smo malo münzen ieto javio mi se jedan zanimljiv HOBI pa se interesujem tako za te kataloge i neki dobar detektor nesto prodajem od münzen na ibey i tako mi vreme brze prolazi pozdrav iz Hamburga
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 25.06.2005, 12:54
Hamburg HH
Gost
 
prilozi: n/a
cd katalog

Ne bavim se dugo sve je to slucajno ispalo kad sam bio kod prijatelja u Makedoniji pre jednu godinu otprilike kad jereko "hoces samnom na teren da vidis kaka se traze münzen" zanimala me ta avantura krenuli smo i bio je ododmah BINGO nasli smo par prstena nekoliko novcica i tako poce ovaj moj HOBI zato se interesujem za katalog i neki dobar detektor za novcice mislim da cu ovaj hobi nastaviti dosta me je i ovaj vas forum pomogao a idosta vremena provodim na internet inace sam iz Nisa pozdrav svima iz HAMBURGA i hvala na saradnji
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 27.06.2005, 01:07
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
Nema na cemu HamburgHH , nadamo se daljnjoj i uspesnoj saradnji , pa mogao bi i koju sliku da ubacis od toga sto ste nasli ili eventualno iz tvoje kolekcije .
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 15.08.2005, 19:50
terminus
Gost
 
prilozi: n/a
Hamburg, pozdrav!!!!
Katalog rimskoga novca na 4 CD-a, o kojima se raspituješ, mogu ti besplatno iskopirati, samo se moramo dogovoriti kako da ti ih pošaljem.
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 17.08.2005, 02:39
eclipse
Gost
 
prilozi: n/a
terminus odakle si ti?
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 17.08.2005, 03:47
terminus
Gost
 
prilozi: n/a
Eclipse, pozdrav!!!!
Ja sam iz Zadra
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 18.08.2005, 01:07
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Hamburg HH
Ne bavim se dugo sve je to slucajno ispalo kad sam bio kod prijatelja u Makedoniji pre jednu godinu otprilike kad jereko "hoces samnom na teren da vidis kaka se traze münzen" zanimala me ta avantura krenuli smo i bio je ododmah BINGO nasli smo par prstena nekoliko novcica i tako poce ovaj moj HOBI zato se interesujem za katalog i neki dobar detektor za novcice mislim da cu ovaj hobi nastaviti dosta me je i ovaj vas forum pomogao a idosta vremena provodim na internet inace sam iz Nisa pozdrav svima iz HAMBURGA i hvala na saradnji
Pozdrav hamburg.
Primi izvinjenje sto kasnim sa odgovorom,u zadnje vreme nisam ni ja bas toliko normalan.Izgleda ovo lose vreme u Svici utice.......
Mogu ti reci da nisi izabrao los hobi.
Sto se tice kataloga imas ih puno na netu,dobio si neke adrese neznam da li si nasao sta te zanima.....
A sto se tice detektora i njih mozes naci isto na netu,a puno toga pisano o njima i raspravljano mozes naci ovde kod nas na forumu.
ako si raspolozen mozes ubaciti slike novcica na forumu.......
Pozdravf.......
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 20.09.2005, 15:14
Hamburg HH
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Miki
Nema na cemu HamburgHH , nadamo se daljnjoj i uspesnoj saradnji , pa mogao bi i koju sliku da ubacis od toga sto ste nasli ili eventualno iz tvoje kolekcije .
Bio sam 4 nedelje odsutan sada sam stigo iovih dana cu vam poslati neke od mojih moneta poslacu forumu dve izgleda retke ako mozete svi zajedno rastumaciti o kome se radi iproceniti vrednost pozdrav HAMBURG HH
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 20.09.2005, 15:31
Hamburg HH
Gost
 
prilozi: n/a
Katalog za rimski novac

Citat:
citat od terminus
Hamburg, pozdrav!!!!
Katalog rimskoga novca na 4 CD-a, o kojima se raspituješ, mogu ti besplatno iskopirati, samo se moramo dogovoriti kako da ti ih pošaljem.
Hvala puno !!!!javicu vam adresu privatnom postom. Drago mi je sto sve vise ivise ima ljudi s kojim saradjujem zahvaljujuci ovom F O R U M U. licno sam posetio "jackdetect"(Zel jka) mogu vam reci samo kratko ne trazite detektore po svetu imamo drugog "TESLU" na Balkanu za detektore OZDRAV HH
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 27.09.2005, 21:30
Hamburg HH
Gost
 
prilozi: n/a
terminus sta je bilo sa tom "CD" posiljkom pozdrav Hamburg HH
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Istorijat novca Srbije,Crne Gore i Jugoslavije rammstein Novac 8 04.03.2007 18:50
Novac plemena Deroni rammstein Antika 1 02.06.2005 23:30


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!