Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #51  
Staro 06.05.2012, 09:45
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
iz kog razloga se ne moze poslati privatna poruka clanu Markonato?
da li je to zato sto je pocetnik i sto kupuje detektor?kladim se da mu par ljudi sa foruma ipak moze poslati pp,zar ne?recimo oni od kojih ce kupiti detektor.

ako je tako.....onda je to zaista bedno

Markonato ACE 15, 250 i 350 su igracke i za te pare mozes da kupis mnogo ozbiljniji detektor..... ovo ti je savet od nekog koji se bavi tim hobijem 20-ak godina
odgoovorite sa citatom
  #52  
Staro 06.05.2012, 10:16
Markonatto
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala na savjetu. Ali ja sam pitao odavno za savjet i sad je kasno za promjene jer sam već naručio detektor. Ne kupujem ga od nikoga sa foruma već mi ga prijatelj donosi iz inostranstva.
odgoovorite sa citatom
  #53  
Staro 06.05.2012, 11:26
Korisnička slika od Darko
Darko Darko je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 03.09.2011
Starost: 47
prilozi: 638
Zahvaljivao se: 579
Dobio je 155 zahvalnice(a/u) za 54 priloga
Nije stvar u tome da li neko tvrdi da su igračke ili ne... Dobri su detektori i pronalaze... Sa detektorom koji si naručio najbitiniji je teren na kojem ćeš se "igrati", sreća, i da si više na terenu sa detektorom, nego na forumu.
... vidimo se za koji mesec
__________________
Iskopaće tebe Bili...
"Arheologija je puna iznenađenja... Tražiš jedno, nađeš drugo!"
odgoovorite sa citatom
  #54  
Staro 06.05.2012, 11:37
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
ja ne znam nista od ACE 350 kao ni ostalim Garrett uredjajima. mogao sam predloziti Gmaxx-a ili Powera...a to je poskupo.
Mislim da Tesoro ima par jeftinijih uredjaja kao sto je Caibola ili Compadre i da oni mogu da pariraju ACE 350 (Cibola definitivno).
sta god da je kolega Marko odlucio nek mu je sa srecom,jer sreca je kao sto smo konstatovali vazan faktor u ovom hobiju
odgoovorite sa citatom
  #55  
Staro 06.05.2012, 11:58
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
Ne znam koliko si platio Garet 350 ali mislim da su po ceni tu negde i Minelab 505 mozda cak i Minelab 705...dakle po ceni su priblizno tu,ali po kvalitretu nebo i zemlja.....Minelab je ipak 'tata' za sve detektore
odgoovorite sa citatom
  #56  
Staro 06.05.2012, 12:16
laki
Gost
 
prilozi: n/a
marko, dobar si detektor kupio...ako si ga platio do 350eura nema boljeg za te pare...
srecno sa novom masinom
odgoovorite sa citatom
  #57  
Staro 06.05.2012, 13:29
Markonatto
Gost
 
prilozi: n/a
@IVLIANVS
Platio sam ga 320eu. Sve ostalo što sam gledao mi je bilo preskupo u ovom momentu. Malo da se upoznam sa svim ovim stvarima pa će se ako Bog da trgovat i nešto bolje.

@laki
Kao što sam napisao, plaćen je 320eu. Trebalo bi krajem nedelje da mi stigne u ruke hvala...
odgoovorite sa citatom
  #58  
Staro 06.05.2012, 13:40
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
Te pare siguran sam da vredi...za toliko ne bi mogao kupiti Minelaba
Presudna je sreca u ovom hobiju,ali naravno da treba biti opremljen dobrim aparatom...
Sad ti prestoji ucenje ... i veruj mi da je to dug proces....prvo da se upoznas sa detektorom,pa da naucis samu tehniku traganja.....
Znam dosta tragaca koji po njivama bukvalno trce,a detektorima masu kao da rasteruju komarce i pitaju se zasto nista ne nalaze
Srecno
odgoovorite sa citatom
  #59  
Staro 06.05.2012, 18:28
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog
iz kog razloga se ne moze poslati privatna poruka clanu Markonato?
da li je to zato sto je pocetnik i sto kupuje detektor?kladim se da mu par ljudi sa foruma ipak moze poslati pp,zar ne?recimo oni od kojih ce kupiti detektor.

ako je tako.....onda je to zaista bedno

Markonato ACE 15, 250 i 350 su igracke i za te pare mozes da kupis mnogo ozbiljniji detektor..... ovo ti je savet od nekog koji se bavi tim hobijem 20-ak godina
Ivlianvs, u cemu je sada tvoj problem? U sta bi se ti to kladio? Vjerovatno mislis, ustvari ti tvrdis, da to ima nekakve veze sa prodajom detektora pa je to iz toga razloga. Nemoj brkati babe i zabe i ne vodi tudju brigu. Zasto je to tako vjerovatno ima razloga i to se tebe nebi trebalo ticati. Uzivaj ako mozes i ostavi se takvih stvari i pitanja.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #60  
Staro 06.05.2012, 21:08
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
ja sam davnih dana rekao da mi se ne svidja tvoje autokratsko ponasanje na forumu,ali sam od tvojih drugara dobio objasnjenje zasto je tako i zasto ovde volis biti 'glavni'.

ali nadam se da imam pravo da kazem kad mi nesto smeta....eto konkretno mi je zasmetalo to sto ne mogu njemu da posaljem p.poruku

inace problem nemam nikakav i veruj mi da zaista uzivam

tebi ako smeta moje ponasanje slobodno me brisi sa foruma (nece ti biti prvi put)... jer ja cu svaki put kad mi nesto zasmeta da to i kazem.....
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!