Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 06.05.2012, 21:49
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ako si i mene ubrojao u onih nekoliko prevario si se!
Ni ja mu ne mogu poslati poruku a to je iz nekih prostih razloga.
Molim te nemoj koristiti ovakve trenutke za napadanje drugih, posebno ako nisi siguran u to sto tvrdis.
Lep pozdrav Julianus
odgoovorite sa citatom
  #62  
Staro 06.05.2012, 23:00
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
kolega Marko je postavio e-mail adresu na koji sam mu slao poruke.svi su to mogli uraditi
odgoovorite sa citatom
  #63  
Staro 06.05.2012, 23:23
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
pa ja nisam imao ni tu opciju Desert Walker-u.... stvar je u tome da arsini treba da budi isti za sve ucesnike foruma
odgoovorite sa citatom
  #64  
Staro 06.05.2012, 23:30
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
ne znam kako nisi? nema tu opcija. Marko je postavio adresu javno u ovoj temi. mozda kasno ali je postavio. tada je vec vjerovatno odlucio koji ce md kupiti.
ja sam primijetio da mu se ne moze slati PP ali sam mu ponudio neku literaturu pa je on postavio e-mail adresu na koju ga moze svako kontaktirati.
sumnjam da sam ja bio privilegovan u ovo slucaju
odgoovorite sa citatom
  #65  
Staro 07.05.2012, 00:24
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
ma bwe covek se odlucio vec i sta da ga ubedjujemo sta je po nasem misljenju dobro, njegovo je da se sam odluci el,de. Svi smo mi krenuli od igracke
odgoovorite sa citatom
  #66  
Staro 07.05.2012, 09:04
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog
ja sam davnih dana rekao da mi se ne svidja tvoje autokratsko ponasanje na forumu,ali sam od tvojih drugara dobio objasnjenje zasto je tako i zasto ovde volis biti 'glavni'.
Necu te pitati koji su to moji drugari ali cu te pitati sta su ti to oni rekli tako lijepo o meni. Ako ti nije tesko, ti ovdje direktno odgovori, neka svi znaju kakav sam ja. Hvala ti unaprijed za odgovor.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #67  
Staro 07.05.2012, 11:37
Felix
Gost
 
prilozi: n/a
Sta li se svadjate ko deca jbt, iskulirajte malo, ovde smo valjda zbog druzenja a ne da bi se raspravljali....kome se sta ne svidja a ne moze to da promeni neka sredi svoj forum i nek sefuje do mile volje tamo......postavite sebi pitanje sta bi ste Vi radili na svom forumu, verovatno bi odredjivali pravila kako i sta Vam se svidja, nemojte misliti da se nekom ulizujem ali da je ovo MOJ forum sigurno bih JA bio taj koji odredjuje pravila a kome se sta ne svidja cao, zdravo....nadam se da nikoga nisma uvredio ovim i unapred se izvinjavam ako jesam ali jednostavno mislim da ipak treba postojati neko ko odlucuje o svemu sto se desava ovde a to da li neko ima ili nema neke povlastice i to je sasvim normalno u danasnjem svetu tako da ne vidim sustinu ove rasprave, pozdrav svima...
odgoovorite sa citatom
  #68  
Staro 07.05.2012, 11:39
Felix
Gost
 
prilozi: n/a
Markonato imas zanimljive terene iznad ulcinja prijatelju, takodje iznad ostroga i prema niksicu je dobro prosetati malo, ja sam ti kraj avgusta do pola septembra u sutomoru pa mozda se i upoznamo....pozdrav i dobrodosao na forum
odgoovorite sa citatom
  #69  
Staro 07.05.2012, 13:23
Markonatto
Gost
 
prilozi: n/a
@Felix
Ima dosta zanimljivih terena. Čitao sam dosta u zadnje vrijeme i tražio đe sve može da se prošeta i pregleda. Sad čekam detektor pa u akciju.
Ja ću biti tu pa kad budeš u Sutomoru javi se...
odgoovorite sa citatom
  #70  
Staro 07.05.2012, 20:47
Felix
Gost
 
prilozi: n/a
OK, cak na plazi gde se ja kupam a zove se maljevik u blizini moje kuce postoje neke stene pravilnog oblika koje su potopljene a jasno se vide kocke i ko zna sta se jos sve krije tu cak sam i ronio vise puta ali do sada bezuspesno, ostavicu link cisto da vidis ako smem uopste a ako nije toi u redu administrator ce obrisati cisto da vidis koliko ima zanimljivih stvari i ko zna jos cega ....vidi tekst novosti, pozzz
http://www.zagradje.com/
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!