Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 11.12.2011, 02:20
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od pike.sch Prikažite prilog
Acervonec, nisi ti kriv samo zato sto si izneo svoje misljenje koje u potpunosti podrzavam kao sto podrzavam Vumija koji zakljucava svaku temu u kojoj se svadja i vredja jedino sto mi smeta sto mora biti ostriji, brisati postove i zakljucavati pre nego sto se otme kontroli.
Kada bi Vumi imao samo ovaj forum za problem, lako bi to on uradio, na zalost on ima dosta njih i ne moze svagdje na vrijeme da stigne.
Acervonec je napomenuo da je vjerovatno svako od nas imao i dobra iskustva sa arheolozima i ja cu to da potvrdim u mome slucaju i nadam se da ce svako od vas imati u dogledno vrijeme nekog "svog" arheologa od povjerenja, sa kojim ce moci pricati o svemu bez ikakvih problema, ni za jednu ni za drugu stranu.
Zamolio bih jos jednom sve clanove da prestanu sa nepotrebnim svadjama i uvredama, svagdje i na svakoj strani se mogu naci ovakvi ili onakvi ljudi a ako vec neko nesto osudjuje onda neka to bude (ako bas mora) samo ona osoba o kojoj se u prici radi a ne svrstavati sve ostale u isti kos.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 11.12.2011, 11:08
Mile_k
Gost
 
prilozi: n/a
ipak treba biti mudar !!! svi mi znamo o cemu se radi ali... treba i sacuvati forum ! svakako bi se samo digla prasina koja je veoma opasna , moze prekriti forum . bolje da se vratimo forumu u pravom smislu , bez politiziranja , prozivanja , prepirki itd.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 15.12.2011, 13:04
Korisnička slika od Banatski šetač
Banatski šetač Banatski šetač je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 05.12.2011
mjesto: Menjam se da me ne promene!
Starost: 50
prilozi: 667
Zahvaljivao se: 106
Dobio je 165 zahvalnice(a/u) za 67 priloga
Pre nego što sam postao član ovog foruma pratio sam, koliko mi je bilo dozvoljeno, njegov rad i komentare ljudi. Iznenadilo me je toliko vulgarnosti, netolerancije, zavisti i raznih ostataka primitivne zajednice.

Daleko od toga da sam čovek u belim rukavicama, ali takav diskurs samo karakteriše da smo i mi sami obični šibicari i svim snagama se upinjemo da i sve ostale povučemo u blato, gde, na žalost, nije teško ni pasti kad smo svi finansijski krahirali.

Ali, bar pokušajmo da sačuvamo ovu trunku prozora u svet gde će nam mozak biti brži od jezika.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!